Data rozpoczęcia 21 Wrzesień 2018

EXPO XXI WARSZAWA

Do godziny ZERO pozostało:

 

Akcesoria fitness na Targach FIWE

Prowadzisz własną siłownię?

Sprzęt fitness na targach FIWEPragniesz wyposażać ją w najlepsze na rynku akcesoria fitness? Twoim celem jest zwiększenie liczby zadowolonych, posiadających pozytywne doświadczenia z Twoim klubem klientów? Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś poprawnie, powinieneś zrobić wszystko, by tegoroczne Targi FIWE nie przeleciały Ci koło nosa. Nie ma w Polsce wydarzenia, na którym byłoby równie dużo wystawców, reprezentujących zarówno producentów jak i sklepy ze sprzętem fitness. Targi stanowią jedyną i niepowtarzalną okazję ku temu, by jego miejsce pracy przemieniło się w prawdziwą świątynię fitness – wraz ze wszystkimi korzyściami, choć zadowolenie na twarzach klientów korzystających z jak najlepiej wyposażonego klubu, często jest najlepszą z zapłat. Stąd też warto dbać o to, by znajdujący się w naszym klubie sprzęt spełniał najwyższe standardy. O takich akcesoriach fitness można mówić w przypadku firm, które zamierzają wystawiać się na IV Międzynarodowych Targach FIWE. Zarówno odbiorcy indywidualni, jak i prowadzący siłownie czy kluby fitness z pewnością odnajdą coś dla siebie, pośród rozlicznych producentów sprzętu stanowiącego wyposażenie takich miejsc.

Akcesoria fitness na targach FIWEDość powiedzieć, że również sami wystawcy opuszczając Targi będą zdecydowanie bogatsi. Zarówno w nowych klientów, których będą mogli pozyskać spośród ponad dwudziestu tysięcy odwiedzających, jak i w wiele ciekawych kontaktów, które stanowią jedną z największych wartości dodanych Targów FIWE. W dodatku firmy produkujące akcesoria fitness będą mogły zapoznać się z tym, co ciekawego ma w swoim asortymencie konkurencja – stanowić to może fantastyczną możliwość na dogonienie, bądź wręcz prześcignięcie swoich rywali w walce o polski rynek fitness. Nie sposób nie wspomnieć tu o rozbudowie swojej bazy kontaktów branżowych, zwłaszcza o firmy zagraniczne, stworzenie przenośnego salonu sprzedażowego czy promocję usług czy produktów, które na rynku akcesoriów fitness dopiero się pojawiają.

Uczestnictwo w Targach FIWE 2017 to korzyści dla każdej ze stron. Jeśli chodzi o akcesoria fitness, Targi dają niepowtarzalną szansę na rozbudowę tego sektora w Polsce i sprawienie, że sprzęt taki jak hantle, maty do ćwiczeń, obciążniki, piłki czy specjalne ubrania (na przykład rękawice albo buty) będzie wchodził na coraz wyższy poziom, a sprzedawcy tych akcesoriów będą rozwijać się jeszcze szybciej i sprawniej niż to ma miejsce w chwili obecnej. Na tym z kolei skorzystać mogą również klienci – zarówno ci, którzy odwiedzać będą wyposażone w najlepsze akcesoria fitness siłownie, jak i ćwiczący w domu na sprzęcie najwyższej klasy. Targi FIWE stanowią więc kapitalną możliwość rozwoju i jednocześnie wpływają pozytywnie na wizerunek branży fitness & welness w ogóle – między innymi poprzez budowanie rynku akcesoriów fitness w naszym kraju. Nie ma się nad czym zastanawiać – trzeba łapać takie okazje i po prostu tam być.