Data rozpoczęcia 21 Wrzesień 2018

EXPO XXI WARSZAWA

Do godziny ZERO pozostało:

 

Blackroll Education


Autorski cykl wykładów otwartych przygotowany przez Master Trenerów BLACKROLL® POLSKA kondensujący wiedzę opartą na najnowszych badaniach na temat powięzi, współczesnych metodach terapii oraz formach prozdrowotnego treningu, przygotowany z myślą o różnorodnych zainteresowaniach i profilu pracy uczestników tragów FIWE. 

Szkoleniowcy Blackroll podzielą się swoją wiedzą poruszając tematy nie tylko poświęcone tematyce rolowania, ale szeroko pojętej pracy z człowiekiem zarówno manualnej, jaki i poprzez ćwiczenia. 

Niezależnie, czy jesteś trenerem, terapeutą, czy osobą dbającą o sprawność fizyczną przygotowaliśmy dla Ciebie program skrojony na miarę Twoich potrzeb, a podczas wykładów zdobędziesz wiedzę, która realnie wpłynie na poprawę Twojego warsztatu pracy.

 

 

WSTĘP NA KONFERENCJE OSOBY Z BILETEM STADNARD PLUS
(WWW.FIWE.PL/BILETY)

Ilość miejsc ograniczona. Obowiazuje kolejność przybycia na salę, która na bieżąco będzie weryfikowana z ilością obecnych osób. Organizator zastrzega sobie możliwość nie wpuszczenia kolejnych uczestnikow jeśli wszystkie miejsca zostaną zajete.