Data rozpoczęcia 21 Wrzesień 2018

EXPO XXI WARSZAWA

Do godziny ZERO pozostało:

 

Edycja 2014

Podsumowanie edycji 2014


              Bardzo dziękujemy za liczną obecność Państwa podczas premierowej edycji FIWE - Międzynarodowych Targów Branży Fitness & Wellness, które odbyły się w dniach 3-4 października 2014 r. w Warszawie. Podziękowania kierujemy zarówno do naszych Wystawców, jak i Odwiedzających. Liczba gości na FIWE przerosła nasze oczekiwania, a jest to jedynie dowód na to, że branża fitness & wellness przeżywa swoją dobrą passę. Zwiedzający mogli zapoznać się z nowościami sprzętowymi i produktowymi, przetestować zaprezentowane urządzenia oraz spotkać się, porozmawiać i potrenować z gwiazdami targów. Atmosfera podczas wydarzenia sprzyjała nawiązywaniu kontaktów biznesowych, jak i zachęcała do korzystania z licznych atrakcji, jakimi były pokazy gości specjalnych oraz konferencje dla branżystów. Cieszące się ogromnym powodzeniem konferencje i panele dyskusyjne były prowadzone przez międzynarodowych prelegentów i specjalistów branży: Anitę Bajdalską, Bogdana Bolewskiego, Jakuba Rudyńskiego, Grzegorza Primusa, Gregora Titze, Robera Kamińskiego, Annę Bogucką, Andrzeja Garapicha, Tomasza Świątek, Łukasza Gądek, Adama Kędzierskiego, Mikołaja Nawackiego, Jacka Babiel, Magdalenę Wawrzyniak, Wojciecha Herra, Jacka Kapustka. Gośćmi specjalnymi targów FIWE byli: Natalia Gacka, Michał Karmowski, Steve Feinberg, Akop Szostak, Łukasz Kaźmierczak, Mariusz Mróz, Jacek Bilczyński, Patrycja Cieślak, Waldemar Nol oraz Mariusz Pudzianowski. Śmiało możemy powiedzieć, że było to niewątpliwie najlepsze wydarzenie branżowe w Polsce.

 

Pragniemy podziękować naszym Sponsorom i Partnerom za zaufanie, jakim nas obdarzyliście: 

ZŁOTEMU SPONSOROWI TARGÓW firmie BLACKROLL POLSKA
MECENASOWI TARGÓW firmie ITP S.A. wyłącznemu dystrybutorowi marki TECHNOGYM
SREBRNEMU SPONSOROWI TARGÓW firmie FUNFIT
WYSTAWCY STRATEGICZNEMU firmie MATMARCO – wyłącznemu dystrybutorowi sprzętu firmy PRECOR
PARTNEROWI TARGÓW firmie OLIMP SPORT NUTRITION®
PARTNEROWI TARGÓW firmie FITNESS CLUB 24
PARTNEROWI TARGÓW firmie Bodyficient GmbH
PARTNEROWI TARGÓW firmie Bodyficient / Health Med Sport
PARTNEROWI TARGÓW firmie Steelstorm
NAPOJOWI TARGÓW marce MMAMED High Energy Drink
PARTNEROWI MERYTORYCZNEMU TARGÓW firmie Star Fitness 
PARTNEROWI MERYTORYCZNEMU TARGÓW - Polskiemu Związkowi Pracodawców Fitness


Dzięki naszej promocji oraz współpracy z licznymi Patronami, Partnerami i Sponsorami
odwiedziło Nas 3109 zwiedzających. (statystyki na podstawie formularzy wypełnianych przy zakupie biletów)

 

Mieliśmy zaszczyt gościć odwiedzających z różnych Państw tj: Niemcy, Litwa, Ukraina.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy laureatom konkursu na NAJLEPSZY PRODUKT TARGÓW FIWE 2014, a poniżej przedstawiamy jego wyniki:
KATEGORIA PRODUKT/USŁUGA:
I miejsce: Bodyficient / HEALTH MED SPORT: EMS elektrostymulacja bodyficient X-body II miejsce: Fitness Club 24: FreeMotion Incline Trainer
III miejsce: Blackroll: Blackroll DuoBall
Specjalne Wyróżnienie: RED BIRD: Ręcznik szybkoschnący Dr. Bacty
KATEGORIA INNOWACJE:
I miejsce: MATMARCO: Linia trzech bieżni profesjonalnych „EXPERIENCE TRM New Generation
II miejsce: DelSport: Pavigym 3.0.
III miejsce: ITP S.A. - Wyłączny dystrybutor marki TechnoGym: Omnia 8
Specjalne wyróżnienie:
Olimp Sport Nutrition: Vita-min Multiple Sport oraz
FitMax: FitMax® BCAA Pro 8000 – proszek o smaku cytrynowo-grejpfrutowy

Zaproponowana przez nas formuła miała na celu nawiązanie kontaktów handlowych, prowadzenie negocjacji, wprowadzenie na rynek i wypromowanie nowego produktu, poszerzenie sieci dystrybucji. 
W sumie na naszych targach 75 wystawców zaprezentowało swoją najnowszą ofertę handlową. Prezentowana była oferta producentów, importerów oraz dystrybutorów min. sprzętu sportowego oraz wyposażenia siłowni i klubów fitness, sprzętu CrossFit oraz akcesoriów, odzieży czy suplementów dla sportowców.


Dziękujemy za udział, współpracę, włożony trud oraz za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia, które stworzyło fundament pod kolejną edycję FIWE - Międzynarodowych Targów Branży Fitness & Wellness, która została przez nas zaplanowana na 2015 r. 
 Dzięki tym interesującym spotkaniom oraz wymianie cennych doświadczeń mogliśmy jeszcze lepiej poznać wzajemne potrzeby i zacieśnić dotychczasową współpracę. Mamy nadzieję, że nasza oferta spełniła Państwa oczekiwania, a zawarte znajomości przerodzą się w owocną współpracę.