Data rozpoczęcia 21 Wrzesień 2018

EXPO XXI WARSZAWA

Do godziny ZERO pozostało:

 

Edycja 2015

Podsumowanie edycji 2015

Nadszedł czas podsumowania wydarzenia, które odbiło się głośnym echem w całej branży Fitness & Wellness w Europie.

Podczas drugiej edycji targów na 11 000 m2 zgromadziliśmy 132 Wystawców, w tym 18 spoza granicy Polski. Większość Wystawców z ubiegłego roku wróciło do nas, pozyskaliśmy też wielu nowych. 

Wystawcy reprezentowali następujące sektory: 

Liczba Odwiedzających przekroczyła nasze oczekiwania!

Hala I, II i III wypełniła się po brzegi przedsiębiorcami działającymi w branży fitness & wellness, osobami planującymi rozpoczęcie biznesu w tej branży, trenerami, a także entuzjastami fitnessu.

Targi FIWE w roku 2015 odwiedziło 14 958 osób, w porównaniu do poprzedniej edycji nastąpił pięciokrotny progres.

 

 

Obok języka polskiego, miedzy stoiskami słychać́ było także język angielski, niemiecki i rosyjski – wśród Odwiedzających znaleźli się̨ przedstawiciele Ukrainy, Rosji, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Chin.

Odwiedzający byli bardzo zadowoleni, praktycznie każda osoba, którą rozmawialiśmy potwierdziła swój udział w kolejnych edycjach targów!

Targom towarzyszyły dodatkowe wydarzenia, takie jak: FIWE EXPERTS, czyli cykl konferencji prowadzonych przez liderów branży. Konferencje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem – sala konferencyjna przez całe dwa dni wypełniona była po brzegi, Odwiedzający bardzo dobrze oceniali poziom konferencji.

FIWE BODYBUILDING – frekwencja również przerosła nasze oczekiwania! W zawodach wzięło udział 91 zawodników, oto komentarz jednego z widzów:

„Jestem gościem na każdych zawodach kulturystycznych w Polsce od 4 lat, były to jedne z najlepiej zorganizowanych zawodów w Polsce natomiast mając na uwadze, że była to premiera daje jej 8 na 10!”


KONWENCJA REEBOK LES MILLS ENERGY + przerodziła się w ogromne wydarzenie gromadzące ponad 172 uczestników przez dwa dni!

ZAWODY STREET WORKOUT – zgromadziły 113 zawodników.