Data rozpoczęcia 21 Wrzesień 2018

EXPO XXI WARSZAWA

Do godziny ZERO pozostało:

 

FIWE EXPERTS

W ramach FIWE EXPERTS odbędzie się międzynarodowe spotkanie branży fitness, networking, coaching, warsztaty i panele dyskusyjne, które ułatwią nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi partnerami.

 

PARTNER KONFERENCJI FIWE EXPERTS

 

FIWE EXPERTS to konferencja branżowa przeznaczona dla przedsiębiorców, inwestorów, właścicieli, managerów i kadry instruktorskiej z branży fitness & wellness.
Jest ona swoistym kompendium fachowej, sprawdzonej i unikatowej wiedzy.

FIWE EXPERTS to jedyna możliwość, żeby uzyskać cenną wiedzę i rady od najlepszych w swoim fachu. 

Głównym programem konferencji będą sesje warsztatowe oraz wykłady natomiast całemu wydarzeniu towarzyszyć będą spotkania networkingowe wraz z częścią integracyjną. 

Podczas konferencji znajdziesz odpowiedź na następujące pytania:

Jak wygląda polski rynek fitness z perspektywy europejskiej?

Jak urządzić strefę fitness?

Jak zarządzać klubem fitness?

Jak powienien być prowadzony marketing w branży fitness & wellness?

Jak wyróżnić klub na tle konkurencji?

 

Tomasz Napiórkowski
Tomasz Napiórkowski

Absolwent Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie. Od 10 lat związany z branżą fitness. Instruktor pływania, narciarstwa, kulturystyki, TRX, kettlebells. Dyrektor strategii i rozwoju jednej z sieci klubów fitness oraz właściciel firmy doradczo-szkoleniowej X-Sports Group Sp. z o.o. W 2016 roku jako jedyny w Polsce uzyskał certyfikat IHRSA INSTITUTE.

 


 


Sebastian Goszcz FIWE Sebastian Goszcz

Związany z branżą fitness od 1997 r., w latach 1999-2015 jako Dyrektor Zarządzający odpowiadał za strategię, sprzedaż oraz budowanie lojalności klientów w sieci Fitness Klubów Rytm oraz Atmosfera Fitness & Welness  w Łodzi. Obecnie członek zarządów sieci Fitness Klubów Rytm oraz Atmosfera Fitness & Welness  w Łodzi. Współzałożyciel oraz partner zarządzający firmy doradczo-szkoleniowej Espresso Fitness Business Solutions. Stały współpracownik największych branżowych  magazynów Bodylife, Fitness Biznes oraz Trainer, w których publikuje artykuły z zakresu zarządzania fitness klubem, sprzedaży, obsługi, budowania relacji i lojalności klienta, przywództwa.

 

 


 

Radek Kruczek Radosław Kruczek

Od ponad dziesięciu lat związany z branżą fitness. Żywy dowód na to, że chudzielcy wcale nie muszą być skazani na mozolne i trwające długimi miesiącami, albo nawet latami budowanie masy mięśniowej. Karierę sportową rozpoczął w Nowym Jorku. Inicjator i założyciel All for body - największego zespołu specjalistów w Polsce. Wizjoner dzielący się swoim doświadczeniem jak i  inspirator uczący innych, że zdrowy styl życia ma największy wpływ na to, by każdego dnia dawać z siebie 100%. Uczestnik Ironman'a -  jednego z najtrudniejszych ultramaratonów na świecie.

 

 


Kamila MilikKamila Milik

Adwokat

 

 

 

 


Urszula UchmańskaUrszula Uchmańska

Starszy Konsultant w dziale doradztwa podatkowego w KPMG w Polsce. Posiada ponad 3-letnie doświadczenie zawodowe obejmujące usługi z zakresu doradztwa podatkowego dla polskich, jak i zagranicznych klientów (w tym: bieżące doradztwo podatkowe, przygotowywanie opinii podatkowych, przeglądy podatkowe, kalkulacje podatkowe, uzyskiwanie interpretacji podatkowych, procedury zwrotu nadpłaty czy wdrażanie ulg badawczo-rozwojowych).

 

 

 


Karolina Stańczak

Starszy Konsultant w dziale doradztwa podatkowego w KPMG w Polsce. Posiada ponad 2-letnie doświadczenie zawodowe obejmujące usługi z zakresu doradztwa podatkowego. W swojej pracy Karolina zajmuje się bieżącym doradztwem podatkowym, przygotowaniem opinii podatkowych oraz bierze czynny udział w projektach z zakresu przeglądów podatkowych. W swojej codziennej pracy zajmuje się również wdrażaniem ulg podatkowych w podmiotach działających w różnych sektorach gospodarki.


 

 


Magdalena Rodak DebowskaMagdalena Rodak-Dębowska

Założycielka Fitness PR, pierwszego bloga o komunikacji i budowaniu wizerunku w branży fitness. Absolwentka prawa i zarządzania oraz London School of PR. Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Dziennikarz i redaktor w Magazynie Fitness Biznes i portalu Fitness Biznes.
W zawodzie instruktora fitness pracuje od ponad dwudziestu lat, szkoli w Międzynarodowej Akademii Fitnessu i Aerobiku IFAA. Doświadczenie związane z marketingiem i PR-em zdobywała pracując jako menedżer marketingu oraz menedżer klubów jednych z największych sieci klubów fitness.
Wspiera marki w zakresie komunikacji, wizerunku i kryzysów komunikacyjnych.

 

 


Siostry AdiHDIlona i Milena Krawczyńskie czyli Siostry ADiHD
 

Milena - absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku pedagogiki i kultury fizycznej, tancerz, choreograf.
Ilona - ukończyła studia dziennikarskie o spec. public relations.
Obie są współzałożycielkami i twarzami marki Fit and Jump, prezenterkami TV muzycznej 4FUN.TV, ambasadorkami marki Reebok oraz autorkami lifestylowego bloga www.siostryadihd.pl

 

 


Wojciech HerraWojciech Herra

Psycholog - specjalista z zakresu psychologii mistrzostwa. Prowadzi badania nad wpływem cech osobowościowych i temperamentalnych na wyniki sportowców. Poszukuje odpowiedzi na pytanie: co ma wpływ na „mistrzostwo”, czyli co odróżnia najlepszych od bardzo dobrych? Od 2001 roku współpracuje z drużynami piłki ręcznej, koszykówki i piłki nożnej. Regularnie prowadzi warsztaty dla trenerów z zakresu motywacji w sporcie oraz budowania efektywnych zespołów jak również zarządzania emocjami w sporcie. Współpracuje z biegaczami, kolarzami i triathlonistami. Od zawsze uprawiał sport. Były zawodnik piłki ręcznej. Aktualnie uprawia triathlon i bieganie. Na koncie ma szereg startów w biegach średniodystansowych i maratonach oraz w zawodach triathlonowych.

Członek międzynarodowych stowarzyszeń psychologii sportu, w tym: Association for Applied Sport Psychology oraz European Federation of Sport Psychology.

 


Małgorzata Burdziełowska

Konsultant i menedżer klubów fitness w całej Polsce. Szkoleniowiec z zakresu zarządzania, sprzedaży i obsługi klienta. Absolwentka AWF, trenerskich studiów podyplomowych, Instytutu Żywienia i Żywności oraz Wyższej Szkoły Bankowej. Wykładowca AWF. Założycielka szkoły LFA. Obecnie zarządza firmą Twój Fitness Sp. z o.o., operatorem SOHO Body Spirit, SOHO Squash i SOHO Beauty.

 

 

 


Krzysztof Pakulec

Konsultant branży fitness, szkoleniowiec z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży, i obsługi klienta. Przez kilka lat pracował jako wykładowca Instytutu Kultury Fizycznej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu. Prowadził szkolenia z zakresu treningów personalnych w międzynarodowej szkole Life Fitness Academy. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Turystyka i Rekreacja.

 

 

 


Katarzyna Wysocka

Doktor nauk o kulturze fizycznej, właścicielka firmy doradczo-szkoleniowej Fitness Consulting oraz Akademii Kompetencji Menedżerskich, współzałożyciel Szkoły trenerów i instruktorów Creative Professional Fitness, certyfikowany trener biznesowy, coach, psycholog biznesu, konsultant inwestycji fitness, od 1999 roku w branży fitness, pomaga ludziom osiągać swoje cele jako coach, trener i doradca żywieniowy. Trenerka i redaktor Women’s Health. 

 

 

 


Krzysztof Kowal

Specjalista w zakresie zarzadzania finansami, ryzyka finansowego, pozyskiwania kapitału i finansowania, konstruowania i wyceny produktów finansowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w bankach i instytucjach finansowych dostarczających usługi finansowe dla przedsiębiorstw (B2B). Obecnie prezes zarządu FitFinance Sp. z o.o.
Absolwent Ekonometrii i Cybernetyki Ekonomicznej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
Absolwent Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego.

 

 

 


Paweł Rochala

Dyrektor ds. rozwoju biznesu w TOP-GYM / Life Fitness, tworzy i doradza przy tworzeniu koncepcji projektów unijnych, również w zakresie prac B+R. Doktorant Politechniki Wrocławskiej, finalista europejskich konkursów Climate-KIC: Climathon, Start-Up Accelerator Programme, akredytowany ekspert oceniający wnioski 2014–2020, entuzjasta technologii i innowacji w projektach: ICT, fitness & zdrowie, energia. Z branżą fitness związany od 2013 roku.

 

 

 


Szymon Bartoszek

Urodzony w 1984 roku w Barlinku, absolwent renomowanych uczelni: Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Hogskolan Dalarna w Szwecji. Instruktor sportów siłowych, Master Trener i propagator metody EMS w Polsce. Twórca i właściciel pierwszego profesjonalnego studia elektrostymulacji - 27 minut.
Autor programu treningowego „27 minut”.
Od wielu lat pracuje jako instruktor, a od 2012 roku także jako jedyny certyfikowany szkoleniowiec EMS Training Institute w Polsce. Swoją działalnością i nowatorskim podejściem rozwija i kształtuje branże EMS w Polsce.

Pod jego opiekę trafiają największe polskie osobistości i gwiazdy show-biznesu. Zaufały mu: Joanna Brodzik, Maja Sablewska, Jan Borysewicz, Karolina Szostak, Michał Piróg, Łukasz Jakóbiak i wielu innych.

 


Wojciech Górek

Mgr fizjoterapii AWF Wrocław, dyrektor medyczny Salveo Medical Devices, fizjoterapeuta manualny i trener metody IAT w Polsce

 

 

 

 


Łukasz Balicki

Prezes i współtwórca eFitness. Pozytywna siła napędowa do rozwoju zespołu eFitness i produktów. Od wielu lat aktywny partner, uczestnik i prelegent imprez branżowych w kraju i zagranicą. Autor licznych artykułów merytorycznych na łamach prasy związanej z fitnessem i zarządzaniem. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu i programu MBA Poznań-Atlanta. 

 

 

 


Małgorzata Gala

Prelegentka firmy Perfect Gym. 

 

 

 

 


 

Konferencja B2B branży fitness FIWE Experts

 

Polecamy:

banner bf