Data rozpoczęcia 21 Wrzesień 2018

EXPO XXI WARSZAWA

Do godziny ZERO pozostało:

 

FIWE FIGHT ARENA

Po raz pierwszy na FIWE, jedyne tego typu spotkanie pasjonatów sportów walki w Polsce!

Fight Arena to miejsce, w którym spotkasz najlepszych krajowych zawodników mieszanych sportów walki oraz boksu zawodowego, gdzie poznasz tajniki metod żywieniowych w sportach walki, dowiesz się w jaki sposób bezpiecznie uprawiać szermierkę na pięści, wypróbujesz najbardziej zaawansowany sprzęt do treningu. Jedyne takie miejsce gdzie pod jednym dachem znajdzie się absolutna czołówka fachowców.

Fight Arena Biznes czyli obecność najbardziej wpływowych promotorów, managerów i organizatorów gal sportów walki w kraju!

Kulminacją sobotniego popołudnia będzie GALA ZAWODOWA European Fight Masters. Cztery walki w formule MMA już 9 września na FIWE!

 

 


 

GALA ZAWODOWA EFM

WALKA I (amatorska)

120 kg

Michał Choiński (0-0) (Team WCA) vs Damian Sobczyk (0-0) (CF Radom)

 

WALKA II (PRO)

77 kg

Rafał Sępkowski (2-5) (Team WCA) vs Sebastian Kujawiak (2-5) (STT Łódź)

 

WALKA III (PRO)

77 kg

Paweł Celiński (2-3) (Arrachion Berkut Olsztyn) vs Patryk Ruta (1-0) (Berserkers Team Stargard Szczecinski)

 

WALKA IV (PRO)

66 kg

Krzysztof Gutowski (3-0) (S4 Fight) vs Leonid Krysiuk (0-2) (MMA MuayThai Grodno)


AMBASADOR FIGHT ARENY


PROWADZĄCY I GOŚCIE FIGHT ARENY

  

 

 

 

 

 

 

        

 


PRELEGENCI FIGHT ARENY

JACEK FELDMAN

Dietetyk sportowy, specjalista od dietoterapii, szkoleniowiec oraz autor artykułów dla czasopism branżowych. Przez dłuższy czas uprawiał czynnie sport biorąc udział w zawodach amatorskich w kickboxingu. Ze względu na swoje zamiłowanie do tego sportu, dążył do połączenia wiedzy z zakresu żywienia i sportów walki by stworzyć idealną metodykę dietetyczną dla fighterów.

 

 

 


FRANCISZEK GEORGIEW

Założyciel agencji marketingowej Social Tigers, bazującej na doskonałej znajomości kanałów social media i ich systemów reklamowych. Według testu Gallupa strateg, cechujący się indywidualnym podejściem do ludzi, zorientowany na ciągłe poprawianie własnych wyników, aktywizację innych i rywalizację.

 

 

 


PAULINA RASZEWSKA

Paulina to charyzmatyczna zawodniczka i trenerka sztuk walk. Prowadzi treningi Muay Thai. Swoją przygodę ze sportami walki zaczęła 9 lat temu, po obejrzeniu jednej gali KSW stwierdziła, że też będzie wygrywać w ringu. Jak postanowiła, tak zrobiła. Paulinę wyróżnia konsekwencja, charyzma, mocny charakter - co da się zauważyć podczas treningów prowadzonych przez Nią. Warto wspomnieć, że Paulina uczestniczyła w 2 obozach w Tajlandii gdzie szkoliła się od najlepszych nie tylko pod względem zawodniczym, ale także miała okazję podpatrzeć pracę tajskich trenerów. Paulina ma doświadczenie w różnych formułach walki, m.in. jest wielokrotną mistrzynią Polski (a także międzynarodową) w sandzie, jest również medalistką mistrzostw Polski młodzieżowców w formule k-1, Paulina zdobyła medal na mistrzostwach Polski w kick-lighcie, jest również Vicemistrzynią Polski w Muay Thai. Paulina wielokrotnie walczyła zawodowo w Polsce oraz za granicą. Do zawodowych pojedynków może doliczyć wygraną na gali Kings of Sanda oraz zwycięstwo na gali Friday Boxing Night gdzie Paulina zadebiutowała w zawodowym boksie. Jej ogólny bilans walk to 18-7-0. Parę lat temu Paulina ukończyła studia: licencjat z resocjalizacji społecznie nieprzystosowanych oraz magister z pedagogiki. Warto wspomnieć, że Paulina swoją wiedzę ma popartą licencją instruktora sportów walki (kick-boxing).

 


HONORATA DZIEL

Pracując z pacjentami łączy medycynę konwencjonalną i fizjoterapię z akupunkturą i Tradycyjną Medycyną Chińską.
Na co dzień skupia się na indywidualnej pracy z pacjentami prowadząc wraz z mężem – Krystianem Dziel Wielkopolskie Centrum Terapii Naturalnych w Poznaniu.  
Jest to kompleksowa przychodnia działająca z pacjentem w sposób holistyczny. Na powierzchni prawie 400m2 można skorzystać z opieki zespołu fizjoterapeutów, terapeutów manualnych, wisceralnych, trenerów, dietetyków. Ponadto dla pacjentów dostępne są:  kriokomora, sauna infrared i sucha, dwie sale do treningu funkcjonalnego. WCTN jest centralnym ośrodkiem szkoleniowym w systemie EPTE – specjalistyczny trening ekscentryczny. Na miejscu wykonywana jest również diagnostyka nietolerancji pokarmowych oraz zaburzeń mikroflory jelit. To wszystko tworzone jest dzięki zespołowi ludzi, jaki zebrała i skompletowała Honorata Dziel.
Specjalizuje się w diagnostyce według TCM oraz planowaniu indywidualnego programu powrotu do zdrowia oraz profilaktyki prozdrowotnej zawierającego wybrane elementy ze wskazanej powyżej oferty Wielkopolskiego Centrum Terapii Naturalnych.

Uprawnienia zdobywa w kraju i za granicą, m.in w Nowym Jorku, Bali, Finlandia.

Od kilku lat prowadzi szkolenia dla Mauricz Training Center – do tej pory wyszkoliła już kilkuset trenerów, fizjoterapeutów oraz masażystów.

Wraz z mężem kierują procesem odnowy biologicznej większości zawodników Ankos MMA Zapasy Poznań, m.in. Borysa Mańkowskiego (Mistrz federacji KSW w wadze półśredniej). Z ich pomocy korzystają jednak zawodnicy z całej Polski. Pod swoją opieką mają również wielu obiecujących zawodników Cross Fit, Strong Man, koszykarzy, piłkarzy, lekkoatletów, thriatlonistów. Pomagają wszystkim tym, którzy zaczęli tracić nadzieję w wielu próbach powrotu do zdrowia i lepszej formy psychofizycznej.


PARTNER MEDIALNY:
mma rocks