Data rozpoczęcia 21 Wrzesień 2018

EXPO XXI WARSZAWA

Do godziny ZERO pozostało:

 

Klient Biznesowy

Czekamy właśnie na Ciebie!

Sprzęt fitness na Targach FIWEIV edycja targi FIWE przypada w tym roku na 9 I 10 września 2017 corocznie przyciągają szereg ludzi obracających się w branży fitness. Wszyscy oni zgodnie twierdzą, że branża fitness jest w stanie ciągłego rozkwitu. Nie ma się czemu dziwić – ludzie coraz chętnie dbają o siebie, coraz bardziej też są świadomi tego, jakie konsekwencje może nieść za sobą brak ruchu i nieodpowiednia dieta. Ponadto warto zauważyć, że jak pokazują wszelkie badania, poziom wytrenowania w społeczeństwie rośnie wraz ze wznoszącym się PKB. W Polsce przyrost PKB kształtuje się na coraz lepszym poziomie. I właśnie peanem dla branży fitness są Targi FIWE. Stanowią one kapitalne miejsce spotkań dla wszystkich zainteresowanych, jednocześnie dając możliwość osobom żyjącym z biznesu fitness na to, by zwiększyć swoją sprzedaż zarówno bezpośrednio, jak i poprzez zwiększenie świadomości o swojej marce wśród innych odwiedzających.

Dla wielu przyszłych jak i aktywnych przedsiębiorców  Targi FIWE stanowić będą kapitalne źródło pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych, a także klientów – zarówno indywidualnych jak komercyjnych. Ponadto nic tak nie spaja branży i nie pozwala poszczególnym jej członkom na integrację, w ramach jednej wielkiej rodziny Fitness & Welness. Kto właściwie odwiedza Targi FIWE? Z jednej strony deweloperzy, którzy planują dopiero założenie biznesu fitness, z drugiej zaś przedstawiciele jednostek samorządowych, klinik rehabilitacyjnych, przedstawiciele branży medycznej czy managerowie siłowni, klubów i sklepów sportowych. Katalog potencjalnych uczestników jest jednak niezwykle szeroki – można wręcz odnieść wrażenie, że każdy, kto choć minimalnie jest zainteresowany sportem, będzie na Targach FIWE mógł znaleźć coś dla siebie.

Jeśli chodzi o działania promocyjne, każdy kto prowadzi biznes fitness będzie mógł powalczyć o zwiększenie swojej atrakcyjności poprzez odpowiednią ekspozycję własnej marki w trakcie wydarzenia. Co dodatkowo? Nagroda FIWE Awards. Uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w niepowtarzalnym konkursie, zakończonym galą dla nagrodzonych w trzech kategoriach: Produkt Roku 2017 (Dzielonej na suplementację, innowację i sprzęt), a także Usługa Roku 2017 oraz Akcesoria Roku 2017. Wszystko po to, aby w jakiś sposób uhonorować najciekawsze spośród pojawiających się na Targach firm. Dość powiedzieć, że konkursowicze będą mieli specjalną promocję podczas całego wydarzenia, co dodatkowo poprawić może znacząco rozpoznawalność marki. Z pewnością wyróżnienie się spośród ponad 200 firm prowadzących biznes fitness nie jest proste – na FIWE jednak wszystko wydaje się łatwiejsze. I dzięki zgłoszeniu na ten konkurs może okazać się już całkiem banalne. Nie pozostaje nic innego jak tylko zaryzykować i zgłosić się do konkursu organizowanego prez FIWE. Dzięki Targom każdy może stać się liderem jeśli chodzi o biznes fitness.

Prowadzący siłownie czy kluby fitness powinni szczególnie uważnie przyjrzeć się ofercie, jaką mają Targi Fitness & Welness, które już od 9 września będą odbywać się w Warszawie. Jeśli chcesz zaskoczyć swoich zawodników czymś wyjątkowym, jeśli chodzi o sprzęt fitness, koniecznie odwiedź Targi FIWE i sprawdź, co obecnie jest modne w świecie treningów fitness. Jako targi o międzynarodowej już sławie, FIWE stały się jedynym w swoim rodzaju źródłem nowinek ze świata sprzętu fitness, pozwalającym na odkrycie maszyn czy urządzeń, dzięki którym uda Ci się zaskoczyć konkurencję i swoich podopiecznych. Jeśli zaś trenujesz amatorsko i chcesz uzupełnić wyposażenie swojej przydomowej siłowni, lepsza okazja może się nie wydarzyć. Bez względu na to, czy jesteś odbiorcą detalicznym, czy komercyjnym – Targi FIWE powinny być na stale wpisane do Twojego kalendarza. Tylko w ten sposób będziesz mógł pozostawać na bieżąco wszystkim co ważne w tej dziedzinie. Nie warto czekać – zapisz się na Targi już dzisiaj.

Zgłoś się do naszych doradców, zapewnimy nie tylko kompleksową obsługę na targach, ale i dla całego rozwoju Twojego biznesu w branży.

 

 

Polecamy:

banner branzafitness.com