Data rozpoczęcia 21 Wrzesień 2018

EXPO XXI WARSZAWA

Do godziny ZERO pozostało:

 

Największa oferta sprzętu fitness

Sklepy i producenci oferujący sprzęt fitness przeżywają obecnie prawdziwe oblężenie. Rozwijająca się w niesamowicie szybkim tempie branża sprawia, że osoby, które zarabiają na produkcji sprzętu do ćwiczeń w coraz większym stopniu wzbogacają się na swojej pracy. Jest to jak najbardziej pozytywna wiadomość – każdy kto propaguje w jakikolwiek sposób zdrowy styl życia, jednocześnie przyczyniając się do zwiększenia liczby uprawiających sporty Polaków powinien być za to sowicie wynagrodzony. Prawdziwym świętem dla ludzi, którzy produkcją sprzętu fitness się zajmują będą Targi Fitness & Welness, których jednym z głównych celów będzie prezentacja sprzętu fitness przez firmy, które go produkują i rozprowadzają. W związku z tym, bez względu na to, czy jesteś właścicielem siłowni, czy też miłośnikiem sportu, który ćwicząc w domu lubi to robić na jak najlepszej jakości oprzyrządowaniu, musisz odwiedzić Targi FIWE, by sam przekonać się, jakie są trendy w dziedzinie urządzeń do ćwiczeń.

Największa oferta sprzętu fitnessRowery treningowe, steppery, orbitreki, wioślarze czy bieżnie stają się coraz bardziej zaawansowanymi urządzeniami. Poza przeznaczeniem, do którego zostały zaprojektowane, potrafią jednocześnie zbierać od użytkowników coraz więcej danych, które pozwolą na optymalizację treningu w taki sposób, by stał się jak najbardziej efektywny i nastawiony na pozytywny rezultat przy jednoczesnym uniknięciu problemów ze zdrowiem. Każdy miłośnik maszyn ułatwiających treningi sportowe powinien sprawdzić, co obecnie jest na topie i na czym trenują najwięksi! Na Targach FIWE spotkać będzie można mnóstwo związanych ze sprzętem fitness wystawców. Część z nich z pewnością będzie próbowało przyciągnąć do siebie uczestników Targów, używając rozmaitych argumentów ekonomicznych, takich jak promocje na sprzęt fitness, czy kupony rabatowe różnego rodzaju. Do tego uczestnicy będą mieli dostęp do wielu nowinek, co dodatkowo powinno motywować każdego do zakupu biletu na Targi.

Akcesoria i sprzęt fitnessProwadzący siłownie czy kluby fitness powinni szczególnie uważnie przyjrzeć się ofercie, jaką mają Targi Fitness & Welness, które już od 9 września będą odbywać się w Warszawie. Jeśli chcesz zaskoczyć swoich zawodników czymś wyjątkowym, jeśli chodzi o sprzęt fitness, koniecznie odwiedź Targi FIWE i sprawdź, co obecnie jest modne w świecie treningów fitness. Jako targi o międzynarodowej już sławie, FIWE stały się jedynym w swoim rodzaju źródłem nowinek ze świata sprzętu fitness, pozwalającym na odkrycie maszyn czy urządzeń, dzięki którym uda Ci się zaskoczyć konkurencję i swoich podopiecznych. Jeśli zaś trenujesz amatorko i chcesz uzupełnić wyposażenie swojej przydomowej siłowni, lepsza okazja może się nie wydarzyć. Bez względu na to, czy jesteś odbiorcą detalicznym, czy komercyjnym – Targi FIWE powinny być na stale wpisane do Twojego kalendarza. Tylko w ten sposób będziesz mógł pozostawać na bieżąco wszystkim co ważne w tej dziedzinie. Nie warto czekać – zapisz się na Targi już dzisiaj.