fiwe 2018
5 EDYCJA
21—23.09.2018 r.

Warszawa expo xxi

Media

Współpraca

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą medialną i Twoimi odbiorcami również są ludzie działający w branży fitness & wellness – napisz do nas!

IV edycja targów FIWE zgromadziła na 15 000 m2 236 wystawców z 18 krajów z Polski i z zagranicy.

Padł również już tradycyjnie rekord frekwencji! Przez weekend obiekt Expo XXI odwiedziło 28 656 osób, a wystawcy swoje produkty oraz usługi zaprezentowali aż na 4 halach wystawienniczych.

Na targi akredytowała się rekordowa liczba ponad 150 dziennikarzy.

W naszych działaniach kładziemy duży nacisk na szerokie i trafne dotarcie do grupy docelowej.  Dokładamy wszelkich starań,  aby organizowane przez nas wydarzenia stały się największymi imprezami cyklicznymi w branży fitness & wellness. Mamy nadzieję, że cele te uda nam się osiągnąć przy Waszym wsparciu medialnym. Poniżej znadziesz przydatne materiały, które możesz użyć, by jak najwięcej osób dowiedziało się o Targach FIWE.

Kontakt dla mediów:

Artur Moczarski
Marketing Manager
email: a.moczarski@icevents.pl
tel. kom.: +48 728 976 635

Konferencja prasowna

Wzorem lat ubiegłych na miesiąc przed V jubileuszową edycją targów FIWE zostanie zorganizowana konferencja prasowa, na której przekażemy niezbędne materiały do publikacji oraz przedstawimy poszczególne atrakcje odbywające się na targach. Na konferencje prasową zostaną zaproszeni również nasi ambasadorzy i goście specjalny. Zachęcamy do śledzenia bieżących informacji w dziale aktualności.

Media point

V jubileuszową edycję targów FIWE wzbogacimy kącikiem prasowym, gdzie wszyscy uczestnicy targów będą mogli zapoznać się z drukowanymi materiałami naszych patronów medialnych. Jeśli jesteś zainteresowany pokazaniem się w strefie Media Point zapraszamy do kontaktu.

Materiały prasowe

Notka prasowa: Podsumowanie targów FIWE 2017 – POBIERZ

Notka prasowa: Nowy Konkurs FIWE Future Star 2018 – POBIERZ

 

Akredytacja

Na miesiąc przed targami otworzymy system do akredytacji dla mediów. Korzystamy z systemu Accredito.com   – wymagane jest utworzenie konta na portalu.

 

Fiwe 2018
21—23.09.2018 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

Loading...