Data rozpoczęcia 21 Wrzesień 2018

EXPO XXI WARSZAWA

Do godziny ZERO pozostało:

 

O FIWE

FIWE to największe spotkanie branży fitness & wellness, mające na celu zaprezentowanie bogatej gamy sprzętu, akcesoriów i usług fitness & wellness. Targi są niepowtarzalną okazją do spotkania reprezentantów tego dynamicznie rozwijającego się sektora oraz przedsiębiorców i inwestorów poszukujących pomysłu na  rozpoczęcie biznesu. 

FIWE to połączenie biznesowego  wydarzenia, mające na celu zaprezentowanie bogatej gamy sprzętu, akcesoriów i usług fitness & wellness w jednym miejscu z  okazją do spotkania gwiazd i idoli sportowych trenujących kulturystykę i fitness. To także doskonała okazja do spotkań pomiędzy reprezentantami tego dynamicznie rozwijającego się sektora, a także przedsiębiorcami i inwestorami poszukującymi nowych pomysłów na rozpoczęcie biznesu oraz planującymi inwestycje w branży fitness. Targi w roku 2016 odwiedziło ponad 23 000 osób.

Wystawcami są firmy, które chcą zaprezentować swoje usługi i produkty oraz nawiązać długofalowe relacje z klientami. Są nimi producenci, dystrybutorzy oraz importerzy, akcesoriów, wyposażenia klubów fitness, siłowni, klubów i sklepów sportowych, ośrodków rehabilitacyjnych i SPA, a także usługi dla całego sektora fitness & wellnes
 

Odwiedzającymi są natomiast deweloperzy i inwestorzy planujący inwestycje w sektorze fitness & wellness, przedstawiciele jednostek samorządowych odpowiedzialnych za inwestycje państwowe, managerowie i właściciele siłowni, klubów fitness, klubów i sklepów sportowych, managerowie i właściciele ośrodków wellness, SPA, hoteli i ośrodków wypoczynkowych , przedstawiciele sektora medycznego, rehabilitacji, klinik sportowych, przedstawiciele jednostek służb mundurowych, trenerzy oraz osoby zainteresowane branżą fitness.

 

FIWE statystyka zachowań

Odwiedzający FIWE z pewnością docenią szereg atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o nich. W najbliższej IV edycji podczas wydarzenia odbędą się zawody kulturystyczne Grand Prix FIWE ( Eliminacje do Arnold Classic), Debiuty Kulturystyczne PZKFiTS Summer edition, zawody cross fit LoginLab, zawody street workout, a także zawody w mieszanych sztukach walk MMA. Publiczność zostanie zaproszona do udziału w panelach dyskusyjnych i konferencjach przygotowanych specjalnie dla nich – FIWE FANS, FIWE PERSONAL TRAINER oraz FIWE EXPERTS. Wydarzenia towarzyszące targom FIWE będą prowadzone przez międzynarodowych prelegentów i specjalistów branży. Imprezę uświetnią także pokazy gości specjalnych targów. W tym roku organizatorzy na pewno pozytywnie nas zaskoczą! Ambasadorami FIWE w ubiegłej edycji byli m.in.: Andreia Brazier,  Simeon Panda (jeden z najsłynniejszych fitness modeli na świecie, będący jednocześnie w czołówce najpopularniejszych kulturystów), Hannibal for King, Michał Karmowski, Daniel Omielańczuk, Akop Szostak, Sylwia Szostak, Paweł Głuchowski, czy Mariusz Mróz. 

Naszym celem jest integracja branży fitness i wellness oraz stworzenie przestrzeni do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Dążymy do tego, by Międzynarodowe Targi Fitness & Wellness stały się najważniejszym spotkaniem branżowym w Europie Środkowo-Wschodniej.

Targi FIWE w skrócie:

- Ponad 200 wystawców z Polski i z zagranicy!
- Wystawcy z ponad 16 krajów!
- 4 hale wystawiennicze!
- Możliwość zakupu produktów i usług fitness w niższych cenach!
- Zawody kulturystyczne Debiuty PZKFiTS Sumer Edition
- Zawody kulturystyczne Grand Prix FIWE ( Eliminacje do Arnold Classic)
- Międzynarodowe zawody Street Workout
- Największe zawody CrossFit LoginLab
- FIWE Fans: konferencja motywacyjno - szkoleniowa: dieta, trening, suplementacja
- FIWE Personal Trainer: szkolenie dla trenerów personalnych
- FIWE Experts: konferencja biznesowa dla branży fitness
- Gwiazdy fitness z Polski i z zagranicy
- Specjalna hala biznes
- Targi otwarte dla wszystkich oraz z dedykowanymi godzinami otwarcia wyłącznie dla przedsiębiorców

 

 

 

 

 

Wystawcy FIWE reprezentują poniższe sektory:

 
akcesoria

   
artykuły spożywcze
  
 
media  

 odzież
   
oprogramowania

    
sprzęt fitness
  
suplementy 

sprzęt wellness i medyczny
       
szkolenia i doradztwo 
       
wyposażenie
       zdrowie i uroda
   

 

Chcesz dowiedzieć się, czy Twoja firma wpisuje się w profil targów? 

Skontaktuj się z nami!

fiwe@icevents.pl