Data rozpoczęcia 21 Wrzesień 2018

EXPO XXI WARSZAWA

Do godziny ZERO pozostało:

 

Prowadzisz biznes fitness?

Czekamy właśnie na Ciebie!

Sprzęt fitness na Targach FIWEIV Targi FIWE, które przypadają w tym roku na 9 I 10 września 2017 corocznie przyciągają szereg ludzi obracających się w branży fitness. Wszyscy oni zgodnie twierdzą, ze biznes fitness jest w stanie zawrotnego rozkwitu. Nie ma się czemu dziwić – ludzie coraz chętnie dbają o siebie, coraz bardziej też są świadomi tego, jakie konsekwencje może nieść za sobą brak ruchu i nieodpowiednia dieta. Ponadto warto zauważyć, że jak pokazują wszelkie badania, poziom wytrenowania w społeczeństwie rośnie wraz z wznoszącym się PKB. A w Polsce przyrost PKB kształtuje się na całkiem niezłym poziomie. I właśnie peanem dla branży fitness są warszawskie Targi FIWE. Stanowią one kapitalne miejsce spotkań dla wszystkich zainteresowanych, jednocześnie dając możliwość osobom żyjącym z biznesu fitness na to, by zwiększyć swoją sprzedaż zarówno bezpośrednio, jak i poprzez zwiększenie świadomości o swojej marce wśród innych odwiedzających.

Dla wielu przedsiębiorców i przyszłych przedsiębiorców Targi FIWE stanowić będą kapitalne źródło pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych, a także klientów – zarówno indywidualnych jak i komercyjnych. Ponadto nic tak nie spaja branży i nie pozwala poszczególnym jej członkom na integrację, w ramach jednej wielkiej rodziny Fitness & Welness. Kto właściwie odwiedza zazwyczaj Targi FIWE? Z jednej strony deweloperzy, którzy planują dopiero założenie biznesu fitness, z drugiej zaś przedstawiciele jednostek samorządowych, klinik rehabilitacyjnych, przedstawiciele branży medycznej czy managerowie siłowni, klubów i sklepów sportowych. Katalog potencjalnych uczestników jest jednak niezwykle szeroki – można wręcz odnieść wrażenie, że każdy, kto choć minimalnie jest zainteresowany sportem, będzie na Targach FIWE mógł znaleźć coś dla siebie.

Jeśli chodzi o działania promocyjne, każdy kto prowadzi biznes fitness będzie mógł powalczyć o zwiększenie swojej widoczności poprzez odpowiednią ekspozycję własnej marki w trakcie wydarzenia. Co dodatkowo? Nagroda FIWE Awards. Uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w niepowtarzalnym konkursie, zakończonym galą dla nagrodzonych w trzech kategoriach: Produkt Roku 2017 (Dzielonej na suplementację, innowację i sprzęt), a także Usługa Roku 2017 oraz Akcesoria Roku 2017. Wszystko po to, aby w jakiś sposób uhonorować najciekawsze spośród pojawiających się na Targach firm. Dość powiedzieć, że konkursowicze będą mieli specjalną promocję podczas całego wydarzenia, co dodatkowo poprawić może znacząco rozpoznawalność marki. Z pewnością wyróżnienie się spośród ponad 200 firm prowadzących biznes fitness nie jest proste – na FIWE jednak wszystko wydaje się łatwiejsze. I dzięki zgłoszeniu na ten konkurs może okazać się już całkiem banalne. Nie pozostaje nic innego jak tylko zaryzykować i zgłosić się do konkursu organizowanego prez FIWE. Dzięki Targom każdy może stać się liderem jeśli chodzi o biznes fitness.