fiwe 2019
6. EDYCJA
13 — 15.09.2019 r.

Warszawa expo xxi

Sprawdź, co czeka na Ciebie podczas pierwszego biznesowego dnia targów FIWE!

Biznes tylko na FIWE – już w ten piątek!

Piątek, dodatkowy dzień targowy FIWE – Fitness Trade Show to tegoroczna nowość przygotowana przez organizatorów. Sprawdź, co czeka na Ciebie podczas biznesowego dnia 5. edycji największych targów fitness&wellness w Europie Środkowo-Wschodniej.

Uroczysta inauguracja targów

Drzwi hal targowych EXPO XXI dla klientów biznesowych zostaną otwarte w piątek już o godzinie 10:00. Ogodzinie 11:30 odbędzie się inauguracja 5. edycji targów FIWE-Fitness Trade Show. Na scenie Diamond Cup w hali 2 odbędzie się uroczyste powitanie oraz prezentacja idei Europejskiego Tygodnia Sportu przez reprezentację z Ministerstwa Sportu i Turystyki RP. Podczas uroczystości przyznane zostaną nagrody w I edycji konkursu dla klubów fitness i studiów butikowych BRANŻA FITNESS AWARDS 2018.

Piątek to dodatkowy dzień przeznaczony wyłącznie dla klienta biznesowego. Biznesowym spotkaniom oraz nawiązywaniu wartościowych, owocnych relacji sprzyjała będzie specjalnie przygotowana strefa Biznes VIP przeznaczona wyłącznie dla przedsiębiorców oraz prestiżowa hala biznes z dedykowanym wejściem. Wśród Gości pojawią się między innymi producenci i dystrybutorzy sprzętu fitness i oprogramowania, reprezentanci firm dostarczających suplementy i odżywki, odzieżowych, inwestorzy i osoby zarządzające klubami fitness w Polsce. Dodatkowym udogodnieniem dla klientów biznesowych jest dedykowany parking.

Konferencja Biznesowa FIWE EXPERTS

FIWE EXPERTS to elitarna konferencja branżowa przeznaczona dla wszystkich, którzy planują otwarcie działalności lub szukają sprawdzonych rozwiązań w już prowadzonym biznesie. To prawdziwe kompendium fachowej, sprawdzonej i unikatowej wiedzy płynącej prosto od ekspertów osiągających prawdziwe, mierzalne rezultaty. Udział w konferencji FIWE EXPERTS to najlepsza droga, aby poszerzyć wiedzę i zagwarantować sobie narzędzia, które pozwalają na bezustanny rozwój przedsiębiorstwa. Głównym programem konferencji będą sesje warsztatowe oraz wykłady, podczas których będzie można nawiązać wartościowe relacje.

Dlaczego warto wziąć udział?

– Zobaczysz najnowsze usługi oraz produkty, które pozwolą znacząco wzmocnić Twój biznes

– Poznasz wartościowych i inspirujących ludzi z branży

– Poszerzysz swoją wiedzę w obszarze najnowszych rozwiązań, które pozwolą zrealizować postawione cele

– Poczujesz siłę pozytywnej energii od ludzi posiadających pasję tworzenia

– Będziesz częścią wielkiej społeczności fitness !

Co zyskasz?
– nawiążesz nowe znajomości
– pozyskasz cenne kontakty biznesowe
– zapoznasz się z ofertą wystawców
– przeprowadzisz rozmowy biznesowe w komfortowych warunkach

FIWE Matchmaking

Bezpłatna usługa matchmakingu to także nowość wprowadzona w tegorocznej formule targów. Dzięki temu narzędziu można znaleźć, zaplanować i zorganizować spotkania z kluczowymi klientami i wystawcami jeszcze przed targami. FIWE Matchmaking to potężne narzędzie, które pomoże Ci w pełni wykorzystać swój czas na targach.

Umów spotkanie

W piątek hale EXPO XXI będą otwarte w godzinach 10:00-16.00.

Ostatnie bilety dostępne są tutaj.

Fiwe 2019
13 - 15.09.2019 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało: