Data rozpoczęcia 21 Wrzesień 2018

EXPO XXI WARSZAWA

Do godziny ZERO pozostało:

 

"Chcielibyśmy serdecznie podziękować za pomoc oraz współpracę podczas targów i ich organizacji. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni atmosferą oraz ilością odwiedzających jeżeli chodzi o nasze stoisko"
Wystawca: Apus Sports
"FIWE to moim zdaniem jedne z najlepiej zorganizowanych targów fitness w Polsce. Być może jeszcze nie rozmiarem, ale na pewno atmosferą nie odbiegają od tak kultowych wydarzeń jak FIBO."
Piotr Szmyt Schwinn Cycling Master Instructor
"Cieszymy się z wzięcia udziału w tym cieszącym się coraz większą popularnością przedsięwzięciem w branży. Dziękujemy za okazaną pomoc podczas organizacji stoiska. "
Wystawca: Clarou
"Były to nasze pierwsze targi w Polsce i jesteśmy pod wielkim wrazeniem: organizacja, atmosfera!!! Wielka PIONA!” "
Wystawca: Bcat"
ZAPYTAJ O STOISKO

FIWE - Największe targi Fitness w Polsce!


Nissan banner

 

Międzynarodowe Targi Fitness & Wellness FIWE Trade Show 

IV edycja targów FIWE Fitness Trade Show, która odbyła się  9 - 10 września 2017 roku zgromadziła na 15 000 m2 236 wystawców z 18 krajów z Polski i z zagranicy.

Padł również już tradycyjnie rekord frekwencji! Przez weekend obiekt Expo XXI odwiedziło 28 656 osób, a wystawcy swoje produkty oraz usługi zaprezentowali aż na 4 halach wystawienniczych.

Na targi akredytowała się rekordowa liczba ponad 150 dziennikarzy.

Do zobaczenia za ROK!:)


 

Polecamy:

ESP


PEI


FEM

Dla kogo są nasze targi FIWE?

Wystawcami Targów FIWE są firmy, które chcą zaprezentować swoje usługi i produkty oraz nawiązać długofalowe relacji z klientami. Są nimi producenci, dystrybutorzy oraz importerzy, akcesoriów, wyposażenia klubów fitness, siłowni, klubów i sklepów sportowych, ośrodków rehabilitacyjnych i SPA, a także usługi dla całego sektora fitness & wellness.