Data rozpoczęcia 09 Wrzesień 2017

EXPO XXI WARSZAWA

Do godziny ZERO pozostało:

 

"Chcielibyśmy serdecznie podziękować za pomoc oraz współpracę podczas targów i ich organizacji. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni atmosferą oraz ilością odwiedzających jeżeli chodzi o nasze stoisko"
Wystawca: Apus Sports
"FIWE to moim zdaniem jedne z najlepiej zorganizowanych targów fitness w Polsce. Być może jeszcze nie rozmiarem, ale na pewno atmosferą nie odbiegają od tak kultowych wydarzeń jak FIBO."
Piotr Szmyt Schwinn Cycling Master Instructor
"Cieszymy się z wzięcia udziału w tym cieszącym się coraz większą popularnością przedsięwzięciem w branży. Dziękujemy za okazaną pomoc podczas organizacji stoiska. "
Wystawca: Clarou
"Były to nasze pierwsze targi w Polsce i jesteśmy pod wielkim wrazeniem: organizacja, atmosfera!!! Wielka PIONA!” "
Wystawca: Bcat"
ZAPYTAJ O STOISKO

FIWE - Największe targi Fitness w Polsce!Nissan Banner


Największe targi w branży fitness

Zawody kulturystyczne na targach FIWEMiędzynarodowe Targi Fitness & Wellness FIWE Trade Show są obecnie najszybciej rozwijającym się wydarzeniem branżowym w tej częsci Europy. FIWE to największe spotkanie branży fitness & wellness w Polsce, które ma na celu zaprezentowanie bogatej gamy sprzętu, usług i akcesoriów fitness & wellness oraz doskonała okazja do spotkania gwiazd i idoli sportowych trenujących kulturystykę i fitness. To także doskonała okazja do spotkań pomiędzy reprezentantami tego dynamicznie rozwijającego się sektora, a także przedsiębiorcami i inwestorami poszukującymi nowych pomysłów na rozpoczęcie biznesu fitness oraz planującymi inwestycje w branży fitness.

 

 


Formotiva


podsumowanie edycji 2016

 

Dla kogo są nasze targi FIWE?

Wystawcami Targów FIWE są firmy, które chcą zaprezentować swoje usługi i produkty oraz nawiązać długofalowe relacji z klientami. Są nimi producenci, dystrybutorzy oraz importerzy, akcesoriów, wyposażenia klubów fitness, siłowni, klubów i sklepów sportowych, ośrodków rehabilitacyjnych i SPA, a także usługi dla całego sektora fitness & wellness.

Publiczność zostanie zaproszona do udziału panelach dyskusyjnych i konferencjach przygotowanych specjalnie dla nich – FIWE FANS, FIWE PERSONAL TRAINER oraz FIWE EXPERTS. Wydarzenia towarzyszące targom FIWE będą prowadzone przez międzynarodowych prelegentów i specjalistów branży. Imprezę uświetnią także pokazy gości specjalnych targów. W tym roku organizatorzy na pewno pozytywnie nas zaskoczą!

 

 

 

Wydarzenia towarzyszące na targach FIWE

FIWE EXPERTS 

Konferencja branżowa przeznaczona dla przedsiębiorców, inwestorów, właścicieli, managerów i kadry instruktorskiej z branży fitness & wellness.

 

 

 

 

 

 

 

 


FIWE FANS 

Spotkanie z największymi gwiazdami sportu , osobami z inspirującą karierą zawodniczą w sportach siłowych, sportach walki oraz przedstawicielami dyscyplin olimpijskich.

 

 

 

 

 

 

 

 


FIWE PERSONAL TRAINER

Moduł wykładów i szkoleń dedykowanych dla trenerów personalnych. Część wydarzenia FIWE FANS.

 

 

 

 

 

 

 

 


DEBIUTY KULTURYSTYCZNE PZKFITS

Po raz pierwszy! Najważniejsza impreza w życiu każdego kulturysty odbędzie się na targach FIWE. Decyzją Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego Debiuty Kulturystyczne IFBB - PZKFiTS będą odbywały się dwa razy w roku. Letnia edycja odbędzie się podczas targów FIWE.

 

 

 

 

 

 


GRAND PRIX FIWE w Kulturystyce & Fitness

Jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń na polskiej scenie sportów sylwetkowych, które odbędzie się podczas dwóch dni targów FIWE.

 

 

 

 

 

 

 

 


FIWE CROSSFIT

LOGinLAB to wielka niespodzianka podczas której rywalizujemy podczas zawodów w formule CrossFit jednak oprócz tego integrujemy ludzi z sobą poprzez aktywności wolno czasowe oraz w sposób jaki buduje się relacje społeczne w Gerlev IH (duńska akademia sportowa).

Jest to największy tego typu event w Polsce organizowany w Warszawie podczas największych targów fitnessowych FIWE.

 

 

 

 

 

 

 


FIWE STREET WORKOUT

Strefa poświęcona Street Workout, czyli nowej fali gimnastyki, która z za zamkniętych sal przeniosła się na warunki uliczne. Trenujesz w parkach Street Workout?  Przyjdź na niesamowicie widowiskowe pokazy atletów Street Workout, połączenie nadzwyczajnej siły i wytrzymałości z kreatywnością i nierzadko choreografią w takt muzyki.

 

 

 

 

 

 

 


FIWE FIGHT ARENA

Fight Arena to miejsce, w którym spotkasz najlepszych krajowych zawodników mieszanych sportów walki oraz boksu zawodowego, gdzie poznasz tajniki metod żywieniowych w sportach walki, dowiesz się w jaki sposób bezpiecznie uprawiać szermierkę na pięści, wypróbujesz najbardziej zaawansowany sprzęt do treningu. Jedyne takie miejsce gdzie pod jednym dachem znajdzie się absolutna czołówka fachowców.