fiwe 2018
5 EDYCJA
21—23.09.2018 r.

Warszawa expo xxi

FIWE Fans

FIWE FANS to moduł wykładów i szkoleń dedykowany dla osób, które rozpoczynają lub aktywnie ćwiczą na siłowni. Spotkanie z dietetykami, gwiazdami sportu, osobami z inspirującą karierą zawodniczą w sportach siłowych, sportach walki oraz przedstawicielami dyscyplin olimpijskich. Moduł FIWE FANS będzie częścią Konferencji  FIWE PERSONAL TRAINER.

PartnerPartnerPartner

PRELEGENCI KONFERENCJI

AKOP SZOSTAK

Sportowiec oraz trener personalny, z ponad 12 letnim doświadczeniem. Zdobywca złotego medalu na Mistrzostwach Europy oraz brązowego medalu na Mistrzostwach Świata w kulturystyce klasycznej. W 2016 roku rozpoczął swoją przygodę z zawodowym MMA, która trwa do dziś.
Jako trener pracuje zarówno z zawodowcami, jak również z ludźmi, którzy chcą poprawić swoją sylwetkę, oraz stan zdrowia. Felietonista większości czasopism branżowych od 2009 roku. Przygotował wielu zawodników sportów sylwetkowych, na  koncie trenerskim ma już ponad 120 medali.

 

 

 

 


TEMAT: BUDOWA MEZOCYKLU HIPERTROFICZNEGO.
PRELEGENT: MICHAŁ SAKOWSKI

Członek ekipy Warszawski Koks

 

 

 

 

 

 


TEMAT: NOWOCZESNE ROZWIĄZANIE W PRACY TRENERA PERSONALNEGO. PIERWSZY DEDYKOWANY SYSTEM. 

PRELEGENT: ARTUR CICHECKI  

Sędzia federacji IFBB, trener personalny od 2011 roku. Specjalista w kształtowaniu sylwetki z wykorzystaniem treningu siłowego. Autor publikacji na stronach branżowych, student dietetyki . Na co dzień właściciel studia treningu personalnego 180Stopni i kateringu dietetycznego Bonafit.

 

 

 

 

 


JACEK FELDMAN 

Dietetyk sportowy, specjalista od dietoterapii, szkoleniowiec oraz autor artykułów dla czasopism branżowych. Przez dłuższy czas uprawiał czynnie sport biorąc udział w zawodach amatorskich w kickboxingu. Ze względu na swoje zamiłowanie do tego sportu, dążył do połączenia wiedzy z zakresu żywienia i sportów walki by stworzyć idealną metodykę dietetyczną dla fighterów.

 

 

 

 

 

 


TEMAT:  TRENING MEDYCZNY: JAK USPRAWNIĆ SWOJE / KLIENTÓW DYSFUNKCJE. KONKRETNE PRZYPADKI DYSFUNKCJI U KLIENTÓW (WYSTAJĄCE ŁOPATKI, ZAMKNIĘTA KLATKA PIERSIOWA) I JAKIE METODY TRENINGOWE DOBRAĆ, ŻEBY JE USUNĄĆ.
PRELEGENT: SZYMON MOSZNY 

Magister fizjoterapii, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Wykładowca mentor ProFi Fitness School. Prelegent na kongresach fitness Eu4ia (2014, 2015, 2016 i 2017), Body&Mind (2016), Body Life (2017), IFM (2017). Autor licznych publikacji dotyczących fitnessu, zdrowego trybu życia i treningów. Współpracuje m.in. z czasopismem Trainer oraz fitness.wp.pl. Trener personalny od 2001 roku. Szkoleniowiec od 2010.

 

 

 

 


TEMATY: KONTROWERSJE DOTYCZĄCE PODEJŚCIA W DIETETYCE.

DOPING MÓZGU.

PRELEGENT: JAKUB MAURICZ 

Pełnił funkcję zastępcy redaktora naczelnego polskiej edycji największego czasopisma kulturystycznego, został redaktorem naukowym książki „Nowoczesny trening siłowy”, opiekował się olimpijczykiem Mateuszem Sawrymowiczem, napisał pierwszą własną publikację na temat żywienia i suplementacji. Jego podopieczni są silniejszy, szybsi, bardziej wytrzymali ode niego. Mają ku temu talent – on za to potrafię ocenić ich problemy, rozbić sytuację na czynniki pierwsze i zaproponować rozwiązania, które sprawią, że staną się jeszcze lepsi. Robi z ludzkimi ciałami to, czego większość lekarzy, dietetyków, ortopedów czy badaczy nawet nie bierze pod uwagę. 

 

 

 


TEMAT: 10 PROSTYCH ZASAD ZDROWEJ DIETY, CZYLI JAK NIE ZWARIOWAĆ Z POWODU DIETY.

PRELEGENT: IWONA WIERZBICKA  

Jest dyplomowanym dietetykiem klinicznym z wieloletnią praktyką pracy w gabinecie. Pomysłodawczynią koncepcji Ajwen, która opiera się na trzech filarach: 10 zasad, dieta Paleo, protokół autoimmunologiczny. Pisze artykuły do Food Forum, Magazyn Strefa Trenera, Asystent Trenera. Jest współautorką książki Polski Przewodnik Paleo. Nagrywa filmy na platformę AjwenTV, publikuje treści na blogu ajwendieta.pl, jest szkoleniowcem Akademii Ajwen oraz prelegentem na wielu konferencjach w Polsce. Jej podejście do pacjenta jest holistyczne, czyli całościowe, dokładnie analizuje wyniki badań, dzienniczki żywieniowe i styl życia pacjentów.

 

 

 

 


TEMAT: ORGAN, KTÓRY WPŁYWA NA TWOJE ZDROWIE I WYNIKI SPORTOWE.
PRELEGENT: KAMILA LIPOWICZ 

Jest dietetykiem klinicznym. Uwielbia pracę z ludźmi, wie jak ważny jest poświęcany im czas, bo każdy przypadek jest indywidualny i wymaga odpowiedniego podejścia, rozmowy oraz wsparcia. Dzięki temu pacjent zyskuje cenne informacje, które raz wprowadzone stają się zdrowym i przyjemnym nawykiem.

Specjalizuję się w planowaniu i komponowaniu odpowiednich planów dietetycznych w chorobach autoimmunologicznych, cukrzycy, otyłości czy nietolerancjach pokarmowych. Swoje doświadczenia i kwalifikacje dietetyczne zdobywane w pracy każdego dnia, pogłębia podczas licznych szkoleń, kursów oraz konferencji. Stały rozwój umiejętności gwarantuje jeszcze lepszą opiekę nad osobami, którym pomaga.

 


TEMAT:  JAK PRZEJŚĆ SWOJĄ METAMORFOZĘ W 90 DNI (BEZ KATOWANIA SIĘ DIETĄ I TRENINGIEM).
PRELEGENT: MARIUSZ MRÓZ 
Najbardziej motywujący trener 2015 – Wygrana w kategorii TRENER na Gali Fitness Motywatory 2015. Setki przeprowadzonych metamorfoz Ambasador Optimum Nutrition. Mariusz jest instruktorem sportu oraz trenerem personalnym licencjonowanym międzynarodowo w największej organizacji kulturystycznej na świecie IFBB, a
w kraju w Polskim Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, a jego podopieczni osiągają niesamowite efekty pod jego okiem. Z zaangażowaniem poświęca się swojej pracy. Treningów i żywienia uczył się od najlepszych specjalistów, zarówno w Polsce jak i za granicą. Z ludźmi pracuje przede wszystkim przez Internet. Jest twórcą takich projektów jak: „Transformator sylwetki”, “Fabryka masy” czy “Sylwetka plażowa”.

 

 

 


MAREK FISCHER

Absolwent dietetyki na Wydziale Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Na co dzień jest dietetykiem, pracującym z czołowymi polskimi sportowcami. Perfekcjonista. Każdą nową informację solidnie weryfikuje, zanim przekaże ją dalej. Problemy swoich pacjentów stara się poznać „od podszewki”, biorąc pod uwagę nawet najmniejsze czynniki, które mogą na nie wpływać. Dzięki temu projektowane przez niego plany żywieniowe są dopasowane do indywidualnych potrzeb i cechuje je niezwykle wysoki procent skuteczności.

 

 

 

 


KAMIL KOCZWARA

Magister inżynier budownictwa, którego zamiast budowania mostów i budynków pochłonęła bez reszty praca ze sportowcami. V-ce Mistrz Polski w Trójboju Siłowym oraz V-ce Mistrz Polski w wyciskaniu leżąc. Pasjonat sportów siłowych. Jego podopiecznymi są m.in Mistrzyni Europy w Trójboju siłowym Kamila Kasperska, crossfiterka Dobrosława Kucharzak czy top wyciskacz Marcin Karkula. Podopieczni mają talent – Kamil potrafi ocenić słabe punkty i po analizie zaproponować rozwiązania, które sprawią, że staną się jeszcze lepsi. Autor artykułów na Body Challenge czy na anglojęzycznych portalach Powerbody czy T-muscle. Poprzez analityczne podejście poparte badaniami, realizuje cele założone z klientami. Jego motto? „Nie ma jednej odpowiedniej techniki – ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta.

 

 

 

 

 


PAWEŁ PAWLAK

Stara się być współczesnym człowiekiem renesansu – łączyć tężyznę fizyczną z szeroką wiedzą interdyscyplinarną. Jest aktywnym zawodnikiem trójboju siłowego, trenerem oraz redaktorem w piśmie Body Challenge. Na jego sportowe sukcesy składają się m.in. tytuł mistrza Polski juniorów federacji IRP oraz akademickie V-ce Mistrzostwo kraju w trójboju siłowym. Pasjonuje się teorią treningu siłowego, dietetyką sportową i kliniczną oraz szeroko pojętą chemią. Swoje pasje sportowe łączy z zacięciem artystycznym, jest niedoszłym architektem, zajmuje się grafiką oraz obróbką filmów, gra na instrumentach strunowych oraz coraz częściej występuje jako aktor w krótkometrażowych produkcjach. Stara się być wszechstronnie rozwinięty i każdą wolną chwilę poświęca na naukę oraz co najważniejsze – praktykę!

 

 


 

Fiwe 2018
21- dzień biznesowy22- 23.09.2018 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

Loading...