fiwe 2018
5 EDYCJA
21—23.09.2018 r.

Warszawa expo xxi

FIWE Fans

FIWE FANS to moduł wykładów i szkoleń dedykowany dla osób, które rozpoczynają lub aktywnie ćwiczą na siłowni. Spotkanie z dietetykami, gwiazdami sportu, osobami z inspirującą karierą zawodniczą w sportach siłowych, sportach walki oraz przedstawicielami dyscyplin olimpijskich.

PRELEGENCI KONFERENCJI

 

IWONA WIERZBICKA  

Jest dyplomowanym dietetykiem klinicznym z wieloletnią praktyką pracy w gabinecie. Pomysłodawczynią koncepcji Ajwen, która opiera się na trzech filarach: 10 zasad, dieta Paleo, protokół autoimmunologiczny. Pisze artykuły do Food Forum, Magazyn Strefa Trenera, Asystent Trenera. Jest współautorką książki Polski Przewodnik Paleo. Nagrywa filmy na platformę AjwenTV, publikuje treści na blogu ajwendieta.pl, jest szkoleniowcem Akademii Ajwen oraz prelegentem na wielu konferencjach w Polsce. Jej podejście do pacjenta jest holistyczne, czyli całościowe, dokładnie analizuje wyniki badań, dzienniczki żywieniowe i styl życia pacjentów.

 

 

 

 

 


 

MATEUSZ OSTRĘGA 

Jest absolwentem I stopnia studiów dietetyki, który na bazie doświadczeń, doszedł do wniosku, że istnienie dietetyki sportowej w XXI wieku w odłączeniu od dietetyki klinicznej jest niemal niemożliwe. Wyznawca prawdziwie holistycznego podejścia do zdrowia i sylwetki, który temat żywienia uznaje za niezwykle ważny, jednak niewystarczająco skuteczny przy zaniedbaniu kwestii okołożywieniowych, takich jak odpowiednia higiena snu, czy kontakt z naturą poprzez uziemianie, czy morsowanie.

 

 

 

 

 

 


 

MARIUSZ MRÓZ 
Najbardziej motywujący trener 2015 – Wygrana w kategorii TRENER na Gali Fitness Motywatory 2015. Setki przeprowadzonych metamorfoz Ambasador Optimum Nutrition. Mariusz jest instruktorem sportu oraz trenerem personalnym licencjonowanym międzynarodowo w największej organizacji kulturystycznej na świecie IFBB, a
w kraju w Polskim Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, a jego podopieczni osiągają niesamowite efekty pod jego okiem. Z zaangażowaniem poświęca się swojej pracy. Treningów i żywienia uczył się od najlepszych specjalistów, zarówno w Polsce jak i za granicą. Z ludźmi pracuje przede wszystkim przez Internet. Jest twórcą takich projektów jak: „Transformator sylwetki”, “Fabryka masy” czy “Sylwetka plażowa”.

 

 

 

 


Fiwe 2018
21—23.09.2018 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

Loading...