Data rozpoczęcia 21 Wrzesień 2018

EXPO XXI WARSZAWA

Do godziny ZERO pozostało:

 

Zawody kulturystyczne na Targach FIWE!

Zawody kulturystyczne na targach FIWETargi FIWE nie są wyłącznie okazją do spotkania dla ludzi, którzy w branży fitness & wellness widzą jedynie źródło zarobku i pomysł na znakomity biznes. To również miejsce dla fantastycznej rywalizacji sportowej na najwyższym poziomie. Na Targach odbędą się zawody kulturystyczne – i to nie byle jakie zawody! Targi FIWE decyzją Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego będą świadkami Debiutów IFBB. O tym, jak ważne to wydarzenie świadczyć może fakt iż imprezę tą nazywa się najważniejszą dla każdego kulturysty. Letnia edycja tej imprezy stanowi zawsze jedno z najistotniejszych wydarzeń w świecie kulturystyki. Podczas eventu, startujący kulturyści będą mogli wziąć udział w swoich pierwszych zawodach w życiu. Stanowić to będzie niesamowity bodziec dla tych często młodych ludzi, którzy dzięki zawodom kulturystycznym odbywających się na Targach FIWE będą mogli postawić swój pierwszy krok na drodze to osiągania kolejnych sukcesów w kategorii budowania swojego ciała.

Inne konkurencje na targach FIWE

Co więcej Debiuty IFBB to nie będę jedyne zawody kulturystyczne, jakie oglądać będą odwiedzający Targi FIWE. W ramach Strefy Bodybuilding na Targach odbędzie się Grand Prix FIWE w Kulturystyce i Fitness. Jak ważne to zawody? Stanowić one będą eliminacje do Arnold Classic – jednej z najważniejszych i najbardziej prestiżowych zawodów kulturystycznych, jakie mają miejsce w Europie. To fantastyczne wydarzenie z pewnością przyciągnie gwiazdy kulturystyki. Jednocześnie zaś będzie prawdziwą inspiracją dla wszystkich odwiedzających. Gdzie bowiem można zobaczyć aż tak wiele gwiazd sportów sylwetkowych w akcji? Gdzie można z bliska podejrzeć wszystkich tych, którzy dla wielu ludzi stanowić mogą inspirację do dalszej pracy nad sobą oraz swoim ciałem? Odpowiedź jest prosta – podczas Targów FIWE.

Czym właściwie są zawody kulturystyczne Arnold Classic Europe?

Zawody kulturystyczne i fitnessTo wydarzenie organizowane przez samego Arnolda Schwarzeneggera co roku w Europie. Główną atrakcją wydarzenia są pokazy kulturystyczne zawodowych specjalistów w dziedzinie bodybuilding. Nie jest to oczywiście jedyne, co dzieje się w ramach Arnold Classic. Prócz samych zawodów w Barcelonie uczestnicy będą oglądać seminaria, szkolenia oraz warsztaty z różnych stron dotykających tematyki fitness i kulturystyki. Tegoroczna edycja imprezy odbywa się w Barcelonie pod koniec września (22-24). Wcześniej, właśnie na Targach FIWE, będziemy świadkami eliminacji do tego konkursu – zapowiadają się one szalenie interesująco. Walka o to, kto otrzyma awans do finału w stolicy Katalonii będzie z pewnością zacięta i pasjonująca. Możemy być zatem pewni, że uczestnicy Targów będą mogli przez dwa dni obcować z prawdziwymi profesjonalistami w swoim fachu. A to wszystko w ramach uczestnictwa w jednej z najciekawszych i największych imprez dotyczących tematyki fitness, jaka odbędzie się w naszym kraju we wrześniu. Nie pozostaje nam nic innego jak spotkać się na Strefie Bodybuilding 9 i 10 września w Warszawie!