GRIP TRIP czyli podróż z przyczepnością!

GRIP TRIP to Twoja Mission Impossible. Siła, zwinność, odwaga, pewność siebie, pasja i wolność. Tablica treningowa stworzona przez dwóch młodych pasjonatów sportu. Łamiąca szablonowe rozwiązania. Jedyna w swoim rodzaju. To opatentowane marzenie o sile i wolności.

GRIP TRIP to zupełnie nowe urządzenie do treningu.

Jego innowacyjność opiera się na połączeniu wspinaczki z pokonywaniem odpowiednio wyznaczonej drogi. Świetna zabawa, ale przede wszystkim skuteczna forma treningu! W praktyce jest to duża liczba podciągnięć, praca z własnym ciężarem w różnych kierunkach oraz amplitudzie. Ćwiczenie pozwala na zaangażowanie bardzo dużej ilości grup mięśni, m.in. biceps, mięśnie ramienne, naramienne tylne oraz środkowe, mięśnie przedramienia i nadgarstka, wiele partii mięśni pleców takich jak najszerszy grzbietu, czworoboczny, mięśnie obłe mniejsze i większe, czy też podgrzebieniowe, a to nadal tylko część mięśni włączonych do pracy podczas treningu na GRIP TRIP. Ponadto angażowany jest także mięsień prosty.

Urządzenie angażuje bardzo dużo grup mięśniowych, co stanowi idealne rozwiązanie dla wielu sportowców- w tym zawodników biorących udział w biegach z przeszkodami. Możliwość treningu w zwisie bądź na ugiętych ramionach w izometrii sprawa iż trening jest urozmaicony i bardzo intensywny. Nie ma co ukrywać, GRIP TRIP to wymagające narzędzie treningowe. Za sprawą swojej wielofunkcyjności GRIP TRIP idealnie spełni swoją rolę jako narzędzie przygotowawcze, na niejeden szczyt! GRIP TRIP, piękno i estetyka połączona z funkcjonalnością.

Za sprawą idealnie zaprojektowanych kształtów, połączonych z dbałością o każdy szczegół, GRIP TRIP zapewni wspaniały wizualny efekt dla Twojego miejsca. Doskonale zagospodaruje ścianę, a przy doborze odpowiedniej kolorystki, stworzy wizytówkę każdego obiektu sportowego, co w połączeniu ze swoją funkcjonalnością da idealny efekt! Ogromną zaletą GRIP TRIP jest również mała ilość miejsca, jaka potrzebna jest do zagospodarowania, w porównaniu z innymi maszynami do ćwiczeń, czy też obiektów do treningu.

GRIP TRIP to produkt opatentowany w Polskim Urzędzie Patentowym. Wykonany z wysokiej jakości materiałów. Może być używany w pomieszczeniach zamkniętych, ale także i na zewnątrz. GRIP TRIP może być montowany do ściany, lub też stać na specjalnej konstrukcji którą także posiadamy w ofercie.

Proponujemy kilka wersji kolorystycznych. Na życzenie Klienta wykonujemy personalizację logo Klienta.

Wymiary standardowej tablicy GRIP TRIP to 1450mm x 1450mm. Realizujemy też projekty indywidualne, wg potrzeb i preferencji Klientów.

Nasze tablice możesz zobaczyć na Śląsku: Mikołów i Katowice. Realizujemy aktualnie zamówienie dla Klienta w Gnieźnie oraz Knurowie.

Nasze konstrukcje będą także już niedługo obecne w jednej z największych sieci klubów fitness w Polsce.

Chcemy się dobrze przedstawić naszym Klientom, będzie NAS można zobaczyć na największych wydarzeniach branżowych w tym roku:
- Kongres FEM 17.06., DoubleTree by Hilton, Warsaw - https://www.facebook.com/events/363869281471728,
- Targi FIWE 10-12.09., Warszawa Expo XXI Warszawa - https://www.facebook.com/events/2808613929353885.

Zapraszamy wszystkich ! Będziecie oczarowani GRIP TRIP.

Wyłącznym Przedstawicielem w Polsce GRIP TRIP jest :
Marcin Tracichleb
tel: +48 577 529 882
mail: marcin@tracichle.eu

Zapraszamy na naszą stronę www. oraz na kanały społecznościowe:
https://griptrip.pl/
https://www.facebook.com/griptrip.board
https://www.instagram.com/grip.trip/
https://www.youtube.com/channel/UCeImc3EODpbSIfneQpuRy3Q