FIWE FUTURE STAR – zgłoś się do konkursu!

Wyróżniasz się na scenie sportów walki? Twoi klienci traktują trening z tobą jako trenerem personalnym jak przyjemność i wracają po więcej? Jest kulturystycznym mistrzem, od którego uczą się inni? Zgłoś swoją kandydaturę w konkursie FUTURE STAR, który odbędzie się na FIWE!

FIWE Fitness Trade Show to event łączący rozrywkę, sportowe emocje i najważniejsze rozważania na temat branży fitness. To wydarzenie, które pokazuje potencjał tego sektora usług i wskazuje jego kierunki rozwoju w przyszłości. Podczas tego wydarzenia liczą się ludzie i ich historie, to, co mają do zaoferowania innym. Dlatego właśnie organizator eventu chce docenić tych, którzy mają pozytywny wpływ na branżę.

FIWE FUTURE STAR

Konkurs FUTURE STAR ma na celu wyłonić obiecujące postacie ze świata fitness, które dzięki swojej historii inspirują i wyróżniają się na tle innych. Do rywalizacji można stawać w trzech kategoriach:

  • Ambasador Sportów Walki
  • Ambasador Bodybuilding
  • Ambasador Trenerów Personalnych

Plebiscyt składa się z 5 etapów, przebiegających według następującej kolejności:
Etap 1: Przesłanie zgłoszenia do konkursu w terminie 15.06.2021 – 11.07.2021
Etap 2: Wyłonienie nominowanych osób spośród przesłanych zgłoszeń 12.07.2021
Etap 3: Przedstawienie publiczności swojej osoby przez osoby zgłoszone do plebiscytu wraz z głosowaniem na stronie internetowej fiwe.pl w terminie 12.07.2021 – 15.08.2021
Etap 4: Wyłonienie finałowych uczestników (4 uczestników z każdej kategorii), głosowanie na social mediach (Facebook, Instagram).
Etap 5: Finał podczas wydarzenia 11.09.2021

Warunki uczestnictwa w FIWE FUTURE STAR

Każdy uczestnik musi mieć co najmniej 18 lat. Może zgłosić się sam lub zostać zgłoszony przez osobę trzecią dzięki wypełnionemu formularzowi na stronie fiwe.pl. Kandydaci będą oceniani według następujących kryteriów:
a. wygląd / sylwetka
b. udokumentowane sukcesy zawodowe
c. zaangażowanie w motywację innych
d. osobowość
e. osiągnięcia

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Zapraszamy do uczestnictwa. Na wygranych czeka samochód Ford Mustang 55th na czas 24h!

Więcej informacji o konkursie na stronie fiwe.pl