fiwe 2019
6. EDYCJA
20—22.09.2019 r.

Warszawa expo xxi

Agenda wszystkich konferencji targowych już dostępna!

 

FIWE FANS to moduł wykładów i szkoleń dedykowany dla osób, które rozpoczynają lub aktywnie ćwiczą na siłowni. Spotkanie z dietetykami, gwiazdami sportu, osobami z inspirującą karierą zawodniczą w sportach siłowych, sportach walki oraz przedstawicielami dyscyplin olimpijskich. Moduł FIWE FANS będzie częścią Konferencji  FIWE PERSONAL TRAINER.

FIWE PERSONAL TRAINER to moduł wykładów i szkoleń dedykowanych dla trenerów personalnych. Podczas prelekcji dowiemy się wszystkiego co związane jest z zawodem trenera. Jak zacząć, jak wyróżnić się na tle konkurencji, jakie techniki i metody stosować. Poznamy wszystkie nowości i trendy. Trenerzy – wszystko czego szukacie znajdziecie w jednym miejscu.

FIWE EXPERTS to elitarna konferencja branżowa przeznaczona dla wszystkich, którzy planują otwarcie działalności lub szukają sprawdzonych rozwiązań w już prowadzonym biznesie. Będzie to dla Państwa prawdziwe kompendium fachowej, sprawdzonej i unikatowej wiedzy od ekspertów osiągających prawdziwe, mierzalne rezultaty.

BLACKROLL® EDUCATION Szkoleniowcy z zespołu BLACKROLL® Polska przeprowadzą cykl autorskich, otwartych wykładów dedykowanych wszystkim tym, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę na temat zdrowego ruchu. Ich tematyka przygotowana została z myślą o różnorodnych zainteresowaniach i profilu pracy uczestników targów FIWE.

SPRAWDŹ AGENDĘ: www.fiwe.pl/agenda

Fiwe 2019
20- 22.09.2019 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

Loading...