fiwe 2019
6. EDYCJA
13 — 15.09.2019 r.

Warszawa expo xxi

B:FIT Srebrnym Sponsorem 6. edycji targów FIWE Fitness Trade Show United

B:FIT to marka firmy ELTA POLSKA, która powstała z pasji do sportu i aktywnego stylu życia, wspieranego zdrowym, świadomym odżywianiem. Za swój cel obrała promowanie szeroko rozumianej aktywności fizycznej. Mobilizuje do ćwiczeń w siłowniach, crossfit’ach czy klubach sportowych. Wszędzie tam gdzie  pod okiem fachowców i ludzi z doświadczeniem popartym szkoleniami i certyfikatami możemy dążyć do doskonałości. Intensywnie działają również w szkołach tańca, promują styl Zumba, wspierają festiwale taneczne.

Firma, która zasłynęła w całym kraju jako dostawca świeżych kanapek, w odpowiedzi na oczekiwania rynku stworzyła linię zdrowych, naturalnych, zbilansowanych produktów o krótkim terminie przydatności,  w których smak i czerpanie zadowolenia z pysznego posiłku ma najważniejsze znaczenie. Oferta firmy to zbilansowane dania idealne na obiad czy kolację, odżywcze smoothie, pełnowartościowe przekąski oraz dietetyczne desery. B:FIT oprócz własnego asortymentu, również dystrybuuje inne najlepsze markami spożywcze, które specjalizują się w produktach FIT.

Jak działa zatem B:FIT?

Projekt firmy oparty jest na wyposażaniu fitness clubów i placówek o podobnym profilu działalności w lodówki B:FIT, które dzięki sprawnie działającej logistyce zaopatrywane są kilka razy w tygodniu w świeżą dostawę. Tym samym osoby trenujące mają dostęp do odpowiednio zbilansowanych potreningowych posiłków i nie tylko.  Współpraca opiera się na zasadach bez ryzyka dla Klubu.

B:FIT angażuje się również w eventy promujące sport i zdrowy styl życia. Nie zależnie od pory roku wraz ze swoimi ambasadorami przeprowadzają profesjonalne treningi mające zachęcić do kontynuacji treningów klubie albo szkole tańca.

Firmę wyróżnia kilkunastoletnie doświadczenie w dystrybucji produktów spożywczych. Zdobyła zaufanie największych sieci stacji paliw, kawiarni, bistro, sieci handlowych. To sprawia, że gwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług i produktów.

Witamy serdecznie na pokładzie targów FIWE Fitness Trade Show

Więcej na stronie : http://bfitnatural.pl 

Fiwe 2019
13 - 15.09.2019 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało: