FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

BIG NEWS! Ninja Series Autumn Edition odbędzie się na FIWE!

Tagi: , ,

Zapraszamy na Ninja Series Autumn Edition 19 i 20 września 2020 roku podczas FIWE – Fitness Trade Show 📣

7 edycja targów FIWE Fitness Trade Show Wonderland 2020, która jak co roku odbędzie się w Warszawie w halach targowych Expo XXI będzie lokalizacją Ninja Series Autumn Edition. Podczas targów będzie można zmierzyć się z torem przeszkód rodem z Ninja Warrior!

Tor Open który w pierwszej edycji ukończyło 87% startujących jest torem dynamicznym z najbardziej znanymi przez wszystkich przeszkodami. Naszym celem jest, by tor mogło ukończyć jak najwięcej osób. Ta część zawodów będzie się odbywała w sobotnie popołudnie (19 września) i niedzielny poranek (20 września). Junior Ninja (14-17 lat) mogą wystartować w na torze open dla dorosłych.

Tor Open jest również torem eliminacyjnym do startu w finale Ninja Series. 20 mężczyzn i 20 kobiet z najlepszymi czasami toru open będą mieli szansę zmierzyć się na Torze Pro.

Limit 256 osób (4 serie po 64 osoby). 2 serie w sobotnie popołudnie i 2 serie w niedzielny poranek.

Najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił w zawodach Little Ninja (6-9 lat) i Young Ninja (10-13 lat)! Ta część zawodów będzie się odbywała w sobotę przed południem. Tor będzie dostosowany do wieku uczestników. Tor będzie stworzony z myślą o dobrej zabawie dla dzieci. Dekoracja zwycięzców odbędzie się w sobotę o 13:30.

Limit 128 osób (2 serie po 64 osoby)

Wyczekiwane i lubiane przez zawodników Sztafety odbędą się w sobotnie popołudnie. Zawodnicy wystartują na torze w 3 osobowych składach. Podczas najbliższych zawodów przygotowaliśmy 20 startów drużynowych. Najlepsze drużyny zostaną nagrodzone w niedzielne popołudnie podczas dekoracji zwycięzców Ninja Series!

Zmagania na Torze Pro rozpoczną się w niedzielne popołudnie. 20 najlepszych mężczyzn i 20 najlepszych kobiet zmierzy się z nieznanym wcześniej torem naszpikowanym przeszkodami Ninja Warrior. Tor tworzony przez Obstacle Sports PRO będzie z pewnością będzie widowiskowy i wymagający. Dla najlepszych przewidziane są nagrody rzeczowe, jak również pieniężne. Obecnie pula nagród wynosi 2 tys. zł.

Wydarzenie odbędzie się z największą dbałością o bezpieczeństwo i zgodnie z odpowiednimi wytycznymi Ministerstwa Sportu i Ministerstwa Zdrowia w związku z pandemią COVID-19. O dokładnych wytycznych podczas dnia zawodów będziemy informować w kolejnych komunikatach bliżej terminu zawodów.

Sprawdź więcej informacji:

Ninja Series Autumn Edition

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI