FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Biznes wkracza na FIWE! O przyszłości branży porozmawiamy już w piątek!

Do FIWE Fitness Trade Show coraz mniej czasu. Już w najbliższy piątek startuje biznesowa część wydarzenia. Uczestnicy będą mogli dyskutować o przyszłości branży i dowiedzieć się najważniejszych informacji z dziedziny franczyzy, inwestycji i e-commerce w sektorze fitness. Nie zabraknie kluczowych dla rynku i biznesu debat.

Coś dla ekspertów, którzy dążą do sukcesu

FIWE Fitness Trade Show to wydarzenie przeznaczone dla ekspertów i praktyków biznesu. Wiemy, jak istotne jest to, by na bieżąco aktualizować bazę wiedzy, podążać za trendami i wynajdować kolejne sposoby na wyprzedzenie konkurencji. Temu służyć ma FIWE Experts, czyli najbardziej merytoryczne wykłady na temat rozwoju biznesu (hala 3).

Podczas FIWE eksperci rozmawiać będą o przyszłości branży. Debata zjednoczy jej praktyków w poszukiwaniu jednego głosu dla bezpiecznego jutra. Wezmą w niej udział przedstawiciele PZU Zdrowie, OK System, BenefitSystems SA, BeActive, Fit Profit [Vanity Style] i Polskiej Federacji Fitness. Prowadzącym oraz koordynującym debatę będzie wieloletni ekspert branżowy, Krzysztof Pakulec. Wystartuje ona już o 11:00.

Ponadto, istotną kwestią, którą będą poruszać prelegenci, to zarządzanie. Ogólnie o klubie fitness opowie Krzysztof Pakulec, a na managemencie w kryzysie skupi się Dorota Sędek. FIWE wychodzi również naprzeciw zmianom na rynku, które w ostatnich miesiącach dotknęły branżę fitness. Skuteczne i praktyczne sposoby pozyskiwania i odzyskiwania klientów po covid-19 (również bez budżetu) zdradzi Sebastian Goszcz, a Arek Wolski nauczy przybyłych planowania budżetu na kolejne miesiące.

Coś dla tych, którzy planują inwestycje

Podczas bloku FIWE Investors (hala 2, sala konferencyjna 2) już od 10:15 uczestnicy będą dyskutować na temat sytuacji branży fitness w Polsce. Swój punkt widzenia przedstawi Tomasz Napiórkowski. Wykład na temat wpływu światła na zdrowie będzie miał Sebastian Kilichowski, a tajniki otwierania klubu od A do Z zdradzi Arek Wolski. Ponadto, wiedzą na temat zakładania dochodowego klubu fitness podzieli się Krzysztof Pakulec, a o zasadach przywództwa i budowania efektywnego zespołu opowiedzą Sebastian Goszcz i Małgorzata Piasecka-Mróz.

Branża fitness w e-wydaniu

Kolejną odsłoną FIWE są konferencje e-commerce. Blok tematyczny w piątek o 10:30 wykładem „Monitorowanie internetu dla branży fit. Gdzie są klienci i dlaczego nie tylko w social media?” rozpocznie Mikołaj Winkiel. Robert Sosnowski powie, jak w łatwy i szybki sposób zrekrutować influencerów do projektu reklamowego, a Sascha Stockem zdradzi, ile znaczy Amazon dla branży sportowej. Skuteczny e-commerce w czasach omnichannel i automatyzacji będzie podstawą wystąpienia Piotra Korzana.

Na tym jednak nie koniec! Liczymy na opinie uczestników. Z myślą o wspólnym poszukiwaniu rozwiązań najkorzystniejszych dla sektora fitness przygotowaliśmy debatę „E-commerce w branży fitness: ewolucja czy rewolucja w dobie pandemii?”, w której udział wezmą Sascha Stockem (Nethansa), Robert Szulborski (Ostrovit), Wojciech Gilewski (ING) i Jakub Chmielniak (Carpatree). Moderatorem dyskusji będzie Dominik Cisoń (Shoper). To wszystko w hali 1.

FIWE Fitness Trade Show Wonderland zaczyna się już 18 września. Zapraszamy do odwiedzenia warszawskiego EXPO XXI. Więcej informacji, a także bilety można znaleźć na stronie internetowej www.fiwe.pl.

Pełny program wydarzenia.

FIWE Fitness Trade Show Wonderland 2020. Witamy w krainie czarów fitness

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Korona kulturystyki. Zawody kulturystyczne na Targach FIWE Fitness Trade Show

SPRAWDŹ TAKŻE JAK WYGLĄDAŁO FIWE 2019:

FIWE Fitness Trade Show Team

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI