FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Branża fitness spotka się na wrześniowych targach FIWE Fitness Trade Show! Stawiamy na edukację i wzmacniamy biznesową część targów.

Trwają intensywne przygotowania do siódmej edycji Targów FIWE Fitness Trade Show. Już w dniach 18 – 20 września w warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się prawdziwe święto branży fitness i pierwsze spotkanie całej branży fitness w tym roku. Co czeka odwiedzających w celach biznesowych?

 

– W ostatnich tygodniach otrzymywaliśmy wiele zapytań dotyczących tego czy targi się odbędą. Dla wielu odpowiedź potwierdzająca przygotowania była przejawem optymizm. Może to prawda, w tak trudnym czasie nie mogliśmy mieć 100% pewności, że otrzymamy zgodę na organizację, i że również w tym roku będziemy mogli biznesowo wspierać rozwój branży sportowej. Jednego mogliśmy być jednak pewni – każda firma, która postanowiła ten ciężki okres przeczekać, jest o kilka kroków za tymi, którzy w tym czasie się nie zatrzymali. Marki, które już teraz planują ścieżkę odbudowy w drugiej połowie roku – czy to poprzez udział w targach czy w jakiejkolwiek innej formie, we wrześniu będą zbierały owoce tych działań. Wtedy pozostałe dopiero będą ruszały z planowaniem. Nie warto przespać tego czasu – jak pokazuje historia każdy kryzys to nowe rozdanie kart. Od nas zależy czy w tym rozdaniu weźmiemy udział czy obserwując z dystansu na końcu tylko pogratulujemy liderom. Cieszy nas, że tych „śpiących firm” obserwujemy coraz mniej.

Po wydaniu oficjalnej zgody z Ministerstwa na organizację targów oraz po otwarciu pierwszych klubów fitness odnotowaliśmy 75% wzrost aktywności na social mediach i ponad 100% wzrost ilości unikatowych użytkowników strony względem analogicznego okresu w zeszłym roku. To rekordowe zainteresowanie targami. Ponadto, dostajemy zapytania dotyczące rodzajów biletów od osób dopiero planujących otworzyć klub. To daje dobre prognozy na inwestycje pod koniec roku lub na początku 2021.

W naszej branży odwołano wszelkie wydarzenia w tym roku – na FIWE odbędą się tak naprawdę pierwsze kontraktacje. To dobry czas, by ożywić biznes po tak długim spowolnieniu gospodarczym – opowiada Weronika Jasnoch – Dyrektor Targów FIWE Fitness Trade Show.

FIWE Fitness Trade Show – najważniejsze spotkanie biznesowe branży fitness tego roku

Targi FIWE to największy tego typu event w Europie środkowo-wschodniej, który co roku przyciąga tłumy uczestników zainteresowanych nowinkami ze świata sportu. W tym roku sytuacja jest jednak wyjątkowa. Z powodu epidemii koronawirusa FIWE 2020 jest pierwszą imprezą w roku skierowaną do branży fitness.

To niepowtarzalna okazja dla m.in. inwestorów i właścicieli klubów fitness, by nawiązać osobiste kontakty, rozeznać się w trendach panujących aktualnie na rynku oraz przeanalizować zmiany, jakie dotknęły branżę w ostatnich miesiącach.

Wielu producentów i dystrybutorów zdecydowało się zaprezentować swoje nowości właśnie na targach FIWE. Osoby zainteresowane rynkiem suplementów i akcesoriów oraz sprzętu fitness będą mogły jako pierwsze dowiedzieć się więcej na temat najnowszych produktów.

FIWE Fitness Trade Show – najwięksi gracze w jednym miejscu

Ogromną zaletą FIWE 2020 jest potwierdzona obecność prawdziwych gigantów rynku. Wystawcą i Złotym Sponsorem targów została firma Olimp Sport Nutrition, Srebrnym Sponsorem Carpatree i MEON EMS, a partnerami Costa Cofee i Iron Maxx.

Do tego wśród wystawców znajdziesz tak popularne marki, jak Coca – Cola, Fitness Authority, Jack Links, Movo, Eleiko, Xbody, Bofiton i Sante.

Wprowadź swój biznes na wyższy poziom!

Tegoroczna edycja obejmuje aż 5 konferencji biznesowych i 2 spotkania eksperckie. Podczas prelekcji najlepsi eksperci podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem. Solidna porcja wiedzy przyda się szczególnie teraz – branża sportowa ciągle się zmienia, a wielu przedsiębiorców musi stanąć przed zupełnie nowymi wyzwaniami.

Uczestnicy mogą wziąć udział w debatach FIWE Ceo  & Experts E-commerce i Gyms, gdzie podczas dnia biznesowego ( 19.09), przy wspólnym stole zasiądą CEO, dystrybutorzy oraz producenci różnych sektorów usług, eksperci branżowi oraz profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży fitness,  konferencjach FIWE Experts, FIWE Investors, FIWE Fit & Cardio, FIWE Pro. Absolutną nowością są spotkania biznesowe FIWE Experts Equipment oraz FIWE Franczyza. Dzięki zróżnicowanej ofercie edukacyjnej zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy dowiedzą się czegoś nowego.

Święto miłośników sportu

Fitness Trade Show to nie tylko biznes, ale też okazja dla wszystkich fanów sportu do spotkania i czerpania radości ze swojej pasji. W konsumenckiej części targów czekają na Ciebie atrakcje, których po prostu nie można przegapić.

Pełny program wydarzeń znajdziesz tutaj: https://fiwe.pl/wydarzenia-targowe/

Uczestnicy będą mogli zobaczyć zawody CrossFit oraz podziwiać najbardziej widowiskowe akcje w ramach zawodów MMA. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się też Turniej Sportów Walki Warszawska Granda!

Do tego, we współpracy z Polskim Związkiem Kulturystyki, Fitness i Trójboju siłowego, na targach FIWE organizowane są aż trzy rodzaje Zawodów Kulturystycznych – Słodkiewicz Classic, Puchar Polski i Debiuty Kulturystyczne Rematch.

Gwiazdy na żywo

Konsumencka część targów obejmuje również pokaz mody sportowej FIWE Fitness Fashion Weekend. Na uczestników czeka również Strefa Gwiazd, gdzie spotkasz się z najpopularniejszymi osobami w branży. Głównymi Ambasadorami targów FIWE są Blessing Awodibu oraz Deynn i Daniel Majewscy.

Na koniec coś, czego jeszcze nie było! W ramach FIWE 2020 odbędzie się wyjątkowy koncert, podczas którego usłyszycie najbardziej elektryzujące hity ostatnich miesięcy. Na scenie zagrają m.in. Jongmen i Malik Montana.

Zaplanuj swój udział w FIWE Fitness Trade Show już dziś!

FIWE Fitness Trade Show odbędzie się w dniach 18-20 września. Patronat nad wydarzeniem objęli Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Marszałek Województwa Mazowieckiego, Minister Sportu i Polski Komitet Sportów Nieolimpijskich.

Bilety biznesowe są już dostępne na stronie: https://fiwe.pl/bilety/

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Kraina czarów FIWE bogatsza o kolejne niespodzianki! Zapraszamy na X Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym

ZOBACZ TAKŻE:

Co dalej z FIWE Fitness Trade Show? Przyszłość tworzy się dzisiaj!

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI