fiwe 2020
7. EDYCJA
18 -20.09.2020 r.

Warszawa Expo xxi

Co decyduje o wyjątkowości Targów FIWE, które już po raz piąty odbędą się w Warszawie?

Jak pokazują wszelkie badania, branża fitness w naszym kraju rozwija się z roku na rok błyskawicznie. Coroczne raporty dowodzą, że każdego roku rośnie liczba osób, które są członkami siłowni czy innego rodzaju klubów fitness, jednocześnie też wzrasta świadomość Polaków dotycząca zdrowego stylu życia i dbania o własną formę. Dzięki temu rośnie liczba świadomych sportowców – amatorów, którzy zachęceni pozytywnym przykładem biegają, chodzą na crossfit, trening kettleball czy w inny sposób realizują się poprzez wysiłek fizyczny. Cała ta pozytywna koniunktura sprawia, że Targi FIWE, stały się imprezą o naprawdę dużym znaczeniu, podczas której najpełniej można się przekonać o coraz większym rozmiarze branży fitness. Tegoroczne spotkanie również zanosi się na wyjątkowe.

Co decyduje o wyjątkowości Targów FIWE, które już po raz piąty odbędą się w Warszawie?

Przede wszystkim bogactwo i różnorodność ofert, które będą prezentowane podczas wydarzenia. Będąc połączeniem biznesowego wydarzenia na duża skalę, którego celem jest prezentacja ofert setek przedsiębiorców i inwestorów sektora, z okazją do spotkania sportowych idoli rzeszy miłośników zdrowego stylu życia, Targi są jedną z najciekawszych obecnie imprez, jakie mogła sobie wymarzyć branża fitness. Na Targach każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie – bez względu na to, czy jest potencjalnym inwestorem, planującym rozpoczęcie prowadzenia biznesu właśnie w branży fitness, czy wystawiającym, prezentującym swoje produkty, usługi lub sprzęt, czy też po prostu miłośnikiem sportu, który poprzez spotkania z ciekawymi ludźmi szukać będzie inspiracji i motywacji do codziennych treningów. FIWE to przede wszystkim jedyna w swoim rodzaju mieszkanka pasjonatów sportu i zdrowego stylu życia. Mieszanka będąca źródłem niezliczonych inspiracji i pozytywnych praktyk.

Wśród wystawiających się na Targach FIWE spotkać będzie można ponad 200 firm i instytucji z branży, którzy pochodzić będą z Polski i zagranicy. Jednocześnie odbędzie się szereg wydarzeń sportowych – począwszy od konferencji, przez szkolenia, aż po to, co jest solą sportu – zawody kulturystyczne oraz Cross FIT i Street Workout! Wszystko to w czterech halach wystawienniczych, otwartych dla każdego zwiedzającego. Jeśli uważasz, że branża fitness to Twój konik, a sport jest największą z Twoich pasji, nie możesz nie pojawić się na Targach. Dość powiedzieć, że podczas eventu będzie możliwość zakupienia produktów i usług fitness po niższych cenach, być może będzie to dla Ciebie okazja na wejście w zupełnie nowy wymiar treningu, a godziny spędzone na Targach staną się bodźcem do pozytywnych zmian w kwestii podejścia zarówno do treningu, jak i prowadzenia biznesu w branży fitness & welness. Branży, która dzięki takim wydarzeniom ma szansę na integrację i jeszcze bardziej intensywny rozwój. Bez względu na to, czy uprawiasz sport, czy go uczysz – Targi FIWE są dla Ciebie.

Fiwe 2020
18 - 20.09.2020 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało: