FIWE 2019
13 — 15.09.2019 R.

WARSAW
EXPO XXI

Zawody CrossFit

DLA KOGO ?

Zawodnicy CrossFit

 

CO ZYSKASZ ?

Udział w profesjonalnych zawodach crossfit

 

GDZIE ?

19-20 Września, Expo XXI

 

 

 

FIWE to różnorodność dyscyplin, które prezentujemy podczas najlepszego święta sportu! Podczas 7. edycji nie zabraknie również najbardziej obleganych w Polsce zawodów CrossFit, podczas których najlepsi Atleci zmierzą się ze sobą na wielkiej Arenie CrossFit. Jednak każdy pasjonat znajdzie coś dla siebie!
CrossFit to ciężka intensywna praca, ale za to jak skuteczna i lubiana wśród uczestników targów. Specjalnie wyznaczone strefy treningu CrossFit dają możliwość zmierzenia się każdemu!
Szykuj się, aby już w ten wyjątkowy sportowy weekend zaprezentować swoje umiejętności!

Wielke wydarzenie podczas którego rywalizujemy w formule CrossFit jednak oprócz tego integrujemy ludzi z sobą poprzez aktywności wolno czasowe oraz w sposób jaki buduje się relacje społeczne.
Zawody CrossFit to nie tylko rywalizacja ale również dobra zabawa i możliwość przetestowania najnowszego i profesjonalnego sprzętu. Każdego roku impreza integruje zawodników w różnych kategoriach wiekowych INDYWIDUALNYCH i DRUŻYNOWYCH. Podczas zawodów atleci tworzą widowisko od którego kibice nie mogą oderwać wzroku udowadniając swoją sprawność i wielkość w świecie Fitness. Sprawne ciało i fitnesowa sylwetka to nie wszystko czego możesz spodziewać. Zaplanowane mordercze treningi, urozmaicone ćwiczenia przygotowane przez organizatorów to również cześć widowiska w którym udział biorą dziesiątki zawodników z całego kraju. Zaskakują Oni sprawnością i siłą ponieważ wywalczyć chcą miano najbardziej wysportowanych i wszechstronnych atletów.

Pokaż wszystkim na co Cię stać!

 

Fiwe 2019
13 — 15.09.2019 r.
Warsaw
expo XXI

Bis zur Messe bleiben es:

MEDIENPARTNER