fiwe 2020
7. EDYCJA
18 -20.09.2020 r.

Warszawa Expo xxi

Debiuty kulturystyczne PZKFiTS 2020

Debiuty Kulturystyczne PZKFiTS 2020 roku odbędą się w dniach 28.02-1.03.2020 w Centrum Kongresowym Targów Kielce. W zawodach będą mogli wziąć udział zawodnicy, którzy dotychczas nie brali udziału w żadnych zawodach ogólnopolskich lub międzynarodowych. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Polskiego Związku Kultuystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. www.pzkfits.pl

Natomiast już we wrześniu zapraszamy na zawody kulturystyczne, które odbędą się na 7. edycji targów FIWE Fitness Trade Show 2020.

ESP i FIWE to teraz jedno – największe wydarzenie w Polsce poświęcone fanom fitnessu i kulturystyki 🔥

Jako Organizator uczestniczymy w wydarzeniach branżowych w Europie, poszukując inspiracji a także nawiązując kontakty biznesowe poza granicami Polski. Wraz z rozwojem, jesteśmy coraz bardziej otwarci na sugestie oraz opinie naszych partnerów, a także odbiorców wydarzenia. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu imprezy na skalę, jakiej do tej pory polski rynek fitness jeszcze nie widział.

W związku z tym z przyjemnością informujemy o fuzji największych targów sportowych w Polsce – Europe Sport Power oraz FIWE – Fitness Trade Show🔥💪🔥

Jesteśmy przekonani, że w związku z tym, że rynek w Polsce dynamicznie się rozwija, mamy coraz większe możliwości żeby zorganizować wydarzenie na bardzo wysokim poziomie. Kluczem do tego jest integralność, podobnie jak w Niemczech. Duże wydarzenie branżowe, raz w roku, które stanie się miejscem spotkań dla wszystkich ekspertów, B2B oraz konsumentów pasjonujących się sportem. Mamy wizję, którą chcemy sukcesywnie realizować.

Informacja o fuzji ukazała się już w sierpniu na portalu Branża Fintess.

Do zobaczenia we wrześniu na wydarzeniu branży fitness na skalę światową.

Fiwe 2020
18 - 20.09.2020 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało: