fiwe 2019
6. EDYCJA
13 — 15.09.2019 r.

Warszawa expo xxi

Konkurs fiwe awards głosowanie

Weź udział w głosowaniu najlepszych produktów i usług roku 2018. Głosowanie jest dostępne do 22 września 2018 roku. ( sobota) godzina 18.00. Pamiętaj, że możesz oddać tylko jeden głos dziennie.Głosując weźmiesz udział w losowaniu atrakcyjnych nagród ufundowanych przez organizatora targów firmę IC events. Zapraszamy do oddania głosu:) Zapoznaj się z materiałami zgłoszonych firm.

PRODUKT ROKU: Kategoria INNOWACJA

MONCHIQUE – produkt firmy MONCHIQUE

Monchique poczodzi z łaciny, mon cicus, co oznacza “święte zródło”. Istnieją fakty historyczne z czasów Cesarstwa Rzymskiego and kilku Królów którzy kiedyś udawali się na terapuetyczne kąpiele w Monchique. Od dawna ludzie uznają Monchique’s korzyści zdrowotne.
Dzisiaj, woda Monchique jest znana i uznawana przez profesjonalistów słuzby zdrowia do których zaliczają się lekarze i dietetycy, jako witalny składnik zdrowego życia.
Woda Monchique to najzdrowsza woda w Portugalii oraz jedna z najzdrowszych na świecie, pozyskiwania z gór Monchique w południowej części Portugalii.
Woda Monchique niesie za sobą wiele korzyści:
• Ph 9,5 – pomaga organizmowi bilansować pH we krwi zwalczając zakwaszenie , starzenie się. Zapobiega również osteoporozie, nawillża i odnawia skórę. Dodatkowo dzięki gromadzie atomów ma predyspozycje nawadniające organizm.
• naturalny antyoxydant- ORP (-) 139,3 mV co powoduje wzrost zabezpieczenia antyoxydantycznego co jest korzystne dla wszystkich organów.


NRGBOX – produkt firmy NRGBOX

NRGBOX wykorzystując inteligentne rozwiązania wprowadza domową siłownię na wyższy poziom. Innowacyjna przestrzeń dedykowana codziennej aktywności fizyczne daje szerokie możliwości wykorzystania. Dzięki połączeniu trwałych materiałów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych gwarantuje jakość wykończenia połączoną z funkcjonalnością przestrzeni.


HARIS CLOTHING – produkt firmy HARIS CLOTHING

Spodnie regulowane w pasie zaprojektowane tak, byś mógł wybrać rozmiar wyłącznie po obwodzie swojego uda.
Spodnie w stylu casual świetnie pasujące zarówno do eleganckich koszul, jak i do codziennych, a nawet sportowych stylizacji. Regulowane dzięki stylowym, metalowym klamrom wszytym w pasie.


NORDIC GX – produkt firmy THORAXTRAINER

Koncepcja treningu grupowego na bazie narciarstwa biegowego. nordic full body workout. koncepcja intensywnego treniungu łącząca najbardziej wymagającą dyscyplinę sportu jaką jest narciarstwo biegowe z różnymi rodzajami treningu i formami ruchu: strong-body, core-cirkle, ski-bike,ski-run, ski-sho0t. autentyczny trening całego ciała.


TRAINTOP – produkt firmy TRAINTOP

Program dla trenerów personalnych do pracy z podopiecznymi i aplikacja dla osób ćwiczących. Błyskawiczne układanie planów treningowych, układanie diet, pełna kontrola nad postępami, przypomnienia o raportach i płatnościach. Możliwość dzielenia się swoimi wynikami siłowymi ze znajomymi na portalach społecznościowych.


ANTYCELLULITOWE LEGGINSY B:FIT NILIT® Innergy – produkt firmy ELTA POLSKA

Innowacyjne legginsy do fitnessu i biegania z rewolucyjną przędzą Nilit, wspomagają walkę z celullulitem i ujędrniają ciało. Włókna Nilit przyczyniają się do zwiększenia wydajności podczas treningu, regulują temperaturę mięśni, pomagają lepiej wchłaniać tlen, a przy tym są  wygodne, doskonale się dopasowują, nie podwijają się i nie zsuwają.


UCHFIT – produkt firmy UCHFIT

UchFit to uniwersalny, innowacyjny uchwyt dedykowany dla branży sportowej.  To połączeniu kilku funkcjonalności. Ćwiczysz wygodnie, twój smartfon jest bezpieczny a ręcznik w higieniczny sposób wisi na haczyku. Wszystko to jest mobilne, dzięki silnym magnesom. Dzięki odpowiedniemu uchwytowi na telefon, możesz z powodzeniem robić zdjęcia, nagrywać filmy lub robić live stream.


ANGEL’S TOUCH – produkt firmy GOLDEN BOW SOLUTION

Najmocniejsza kawa na świecie. Jedna filiżanka kawy Angel’s Touch zawiera aż 264 mg kofeiny! Jest to dawka ponad 5 razy większa od kawy tradycyjnej. Firma GBS dysponuje badaniami potwierdzającymi zawartość kofeiny w produktach wydanymi przez Instytut Żywności i Żywienia.


MOJI HEAT – GRZEJĄCY ROLLER DO MASAŻU  – produkt firmy UFIZJO

Nowy wymiar regeneracji! Mięśnie lubią ciepło! W przeciwieństwie do tradycyjnych wałków, Moji zapewnia długotrwałe ciepło które rozluźnia mięśnie i ogranicza sztywność stawów. Moji Heat – jest najgorętszym rollującym wałkiem w sprzedaży!
Szybkie fakty
– Trzyma do 30minut ciepła.
– Rozgrzewa się do 60ºC
– Nagrzewanie w kuchence mikrofalowej.


NOCCO– produkt firmy NOCCO

NOCCO jest pysznym napojem funkcjonalnym opracowanym przez szwedzką firmę o profilu zdrowotno-sportowym No Carbs Company. Produkty NOCCO nie zawierają cukru, są wzbogacone w BCAA (do 5000mg) i w witaminy. Are you NOCCO enough?


 

PRODUKT ROKU: Kategoria SUPLEMENT

THE BUTCHER – produkt firmy SWEDISH SUPPLEMENTS

The Butcher to zaawansowana formuła bazująca na wysokiej jakości składnikach. Kompleksowy produkt przedtreningowy, wspomagający cięzkie i  długotrwałe treninngi. 4 formuły gwarantują: niesamowitą pompę mięśniową, pełne skupienie i energie, wsparcie organizmu podczas dużego wysiłku  oraz zestaw minierałów i witamin mający na celu szybką regenerację.


STAWY/CHRZĄSTKI/MIĘŚNIE – produkt firmy PHARMOVIT

Suplement diety w płynie, który zawiera w swoim składzie kolagen typu II, glukozaminę, chondroitynę, MSM oraz kompleks witamin. Produkt ten zawiera więc składniki niezbędnę do prawidłowego funkcjonowania stawów, chrząstek i mięśni.


BURAK ZWYCZAJNY – produkt firmy GYMFOOD

Marka GymFood – własność firmy Pharmovit postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów
i przygotować pierwszy w Polsce produkt, który zawiera azotany, a jednocześnie dostępny jest w formie
łatwych do zażycia kapsułek. Suplement diety marki GymFood zawiera 400 mg ekstraktu z korzenia buraka zwyczajnego z 10% standaryzacją na azotany.


N°1 ProBiotic – produkt firmy LABONE

N°1 ProBiotic to zaawansowany preparat probiotyczny najnowszej generacji. Zastosowanie opatentowanej technologii mikrokapsułkowania matrycą roślinną kwasów tłuszczowych, gwarantuje niemalże 100% przeżywalność szczepów bakteryjnych w przewodzie pokarmowym co jest unikatem, nie tylko na rynku Polskim, ale i światowym. N°1 ProBiotic najbardziej zaawansowany synbiotyk dostępny na rynku.


PRODUKT ROKU: Kategoria SPRZĘT

V-LINE – produkt firmy COSMEDICA

V-LINE to aktualnie jedyna na świecie wibrobieżnia z automatycznym systemem
pneumatycznej,amortyzacji uwzględniającej masę osoby na bieżni. Takie rozwiązanie skutecznie
chroni wiązadła i stawy osoby ćwiczącej. Multisystem QUATRO umożliwia spalenie do 3500 kcal w
30 minut Niezawodność konstrukcji i jakość wykonania pozawala udzielić 10 lat gwarancji.


EMSWARE – produkt firmy EMSWARE

Dzięki EMSformer, może maksymalnie  8 osób trenować bezprzewodowo z indywidualnymi ustawieniami i aktywować do 14 grup mięśni lub 28 pojedynczych części ciała. Powiązane oprogramowanie z EMS może być również używane na kilku różnych urządzeniach z Androidem i iOS, takich jak tablety lub smartfony bez dodatkowych kosztów. ponadto firma oferuje dwa warianty kostiumów EMS. EMSformer jest rozwinięciem EMSware Gmbh w Norymberdze. System jest produkowany w Niemczech. Firma posiada również certyfikat zgodności z normą zarządzania jakością DIN EN ISO 9001: 2015 TUV Rheinland.


SKILLRUN – produkt firmy TECHNOGYM

SKILLRUN™, przekracza wszelkie oczekiwania co do bieżni. Na SKILLRUN™ użytkownik może trenować cztery cechy motoryczne: szybkość, siłę, zwinność i wytrzymałość. SZYBKOŚĆ Dzięki PARACHUTE TRAINING, trenujący może poprawić swoje wyniki w zakresie maksymalnej prędkości i pracy z oporem. Ten wyjątkowy program, odwzorowuje uczucie biegania na świeżym powietrzu ze spadochronem w optymalnych warunkach. Opór na początku jest zerowy i wzrasta wraz ze wzrostem prędkości.
SIŁA
Korzystając ze SLED TRAINING, użytkownik wzmacnia swoją siłę i poprawia przyśpieszenie. Program ten, odtwarza uczucie pchania sań po trawie z obciążeniem. Opór na początku jest wysoki i spada wraz ze wzrostem prędkości do stałej wartości.
ZWINNOŚĆ
Dzięki optymalnej regulacji kadencji (CADENCE TRAINING) oraz ćwiczeniom zwinnościowym, trenujący poprawia swoją koordynację nerwowo-mięśniową, Szeroka powierzchnia biegowa umożliwia wykonywanie wielokierunkowych ćwiczeń i zmian kadencji, zachowując całkowite bezpieczeństwo i komfort.
WYTRZYMAŁOŚĆ
Ekskluzywna technogia BIOFEEDBACKśledzi i monitoruje główne parametry treningu w czasie rzeczywistym, zapewniając na bieżąco informacje zwrotne w formie specjalnych kolorów. Pozwala to na znaczną poprawę wydajności trenującego.


HIITZONE – STREFA HIIT – ZESTAW SPRZĘTU DO TRENINGU INTERWAŁOWEGO O WYSOKIE INTENSYWNOŚCI – produkt firmy CORE HEALTH&FITNESS

HIITZone to strefa intensywnego treningu interwałowego wyposażona w sprzęt Stair Master od Core H&F. Schody, Boxmaster, HIITMILL X, hIIT Bike i HIIT UBE – te maszyny klubowicze pkochają do bólu! HIITZone idealnie pasuje do niewielkiej nawet przestrzeni, aktywizuje klientów i dodaje energii w całym klubie! HIITZone to szkolenia dla trenerów i wsparcie marketingowe dla klientów! HITzone to prawdziwy HIIT!


USŁUGA ROKU!

UPTOU – KONFIGURATOR STROJU SPORTOWEGO – produkt firmy UPTOU

Konfigurator stroju sportowego uptou pozwala klientom na wybór wzoru ubrania i jego rozmiaru oraz dobór materiałów i dodatków. dzięki konfiguratorowi uptou klient ma wpływ na to w czym będzie ćwiczył, nie jest ograniczony narzuconą ofertą czy dostępną rozmiarówką w sklepach. może stworzyć dla siebie unikatowy strój i podkreślić swoją indywidualność.


TENBAN – produkt firmy TENBAN BY FITDANCE

Tenban® to najnowszy, opatentowany trening grupowy na rynku fitness, który łączy w sobie taniec i ćwiczenia wzmacniające. Dzięki niemu spalisz nawet 800 kcal, będziesz zmotywowany do działania i zyskasz wyrzeźbione ciało . Specjalnie opracowany program pozwala podczas jednego treningu zarówno spalać zbędną tkankę tłuszczową jak i kształtować mięśnie brzucha ud i pośladków, a wszystko to w rytm porywających, motywujących polskich przebojów.
Trening Tenban® urozmaici twój warsztat instruktorski i wprowadzi świeżość na treningi, a dla Twoich podopiecznych będzie to świetna zabawa i koniec wykonywania monotonnych ćwiczeń.
Połącz porządny trening ze świetną zabawą!!!
Trening ten odpowiedni jest dla wszystkich osób, zarówno młodszych jak i starszych, kobiet lub mężczyzn, a przede wszystkim jest on bezpieczny dla kręgosłupa.


27+3 – produkt firmy XBODY WORLD

27+3 to innowacyjne połączenie treningu EMS i zabiegu cryoterapii. Dzięki nowym technologiom i wspólnej historii wywodzącej się z fizykoterapii powstał nowy projekt oferujący usługi na najwyższym poziomie. Zalety elektrostymulacji i krioterapii znane są od lat, jednak dzięki połączeniu doświadczeń firm XBody i Cryospace możemy mówić zarówno o rewolucji w treningu jak i w biznesie. Intensywny, skuteczny trening, szybka regeneracja i oszczędność czasu to główne zalety doceniane przez klientów i jednocześnie gwarancja na udany bizness.


 

 

Fiwe 2019
13 - 15.09.2019 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało: