FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Dowiedź się co zyskujesz zostając WYSTAWCĄ na FIWE Fitness Trade Show Wonderland 2020

Poznaj korzyści, jakie płyną z udziału w  7. edycji międzynarodowych targów FIWE FITNESS TRADE SHOW 2020, które są obecnie najszybciej rozwijającym się wydarzeniem branżowym w Europie Środkowo Wschodniej!

W tym roku zaufali nam m.in. Złoty Sponsor firma Olimp Sport Nutrition  , srebrny sponsor MEON EMS, a także partnerzy Iron Maxx i Costa Coffee.

Jest to najważniejsze spotkanie branży fitness w Polsce. FIWE to miejsce zakupów, scalanie i tworzenie globalnych rynków. Jest przede wszystkim połączeniem targów biznesowych, które mają na celu pokazanie bogatej gamy sprzętu, produktów, usług i akcesoriów fitness & wellness przed szerokim gronem odwiedzających z Polski i z zagranicy, miejscem inspiracji i wiedzy do prowadzenia biznesu, a także Show dla fanów sportu, którzy mają doskonałą okazję do spotkania gwiazd i idoli sportowych. Odwiedzający targi mogą skorzystać z szerokiej oferty edukacyjnej targów ( Konferencje FIWE Fit & Cardio, FIWE Pro, FIWE Personal Trainer, FIWE Experts, FIWE Experts Equipment, FIWE Shops, FIWE Investors, FIWE Franczyza, Debaty Eksperckie: FIWE Ceo & Experts Gyms i Shops), wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących takich jak zawody kulturystyczne, turniej sportów walki, zawody Crossfit, Konwencja fitness, lub obserwować te wydarzenia w roli kibica. Targi FIWE promują fitness jako sport dla każdego!

To połączenie wydarzenia biznesowego oraz konsumenckiego, skierowane jest zarówno do:

• klientów biznesowych – właścicieli i managerów klubów fitness, klubów sportowych, szkół tańca, inwestorów i deweloperów, osoby zarządzające hotelami i spa, pływalnie i baseny, ośrodkami wypoczynkowymi, bazami treningowymi, cos-ami, osoby decyzyjne drogerii, sklepów i hurtowni sportowych, stacji paliw, przedstawiciele związków sportowych, szkół sportowych, przedstawicieli sektora medycznego, rehabilitacji, klinik sportowych, przedstawicieli jednostek samorządowych odpowiedzialnych),
• klientów B2C- trenerów personalnych, instruktorów i sportowców, rehabilitantów, fizjoterapeutów, do personelu ośrodków rehabilitacyjnych, dietetyków, osób prowadzących aktywny tryb życia, studentów i absolwentów szkół sportowych).

Targi są cykliczną kontynuacją wydarzenia powstałego w odpowiedzi na wciąż rosnące zapotrzebowanie branży. FIWE TRADE SHOW 2020 już we wrześniu zgromadzi blisko 30 000 odwiedzających z Polski i zagranicy

Wykorzystaj tę szansę i zobacz co zyskujesz!

Wspólnie dobierzemy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy, aby zrealizować wyznaczone cele, efektywny plan działania, co pozwoli wzmocnić pozycję Twojej marki na rynku. Ponadto oferujemy narzędzia do wprowadzenia nowych produktów na rynek. Wspieramy firmy na każdym etapie organizacji. Udział w FIWE TRADE SHOW to niepowtarzalna okazja aby poznać inspirujących ludzi i rozwinąć swoją sieci kontaktów biznesowych, ponieważ to przede wszystkim duże międzynarodowe spotkanie przedsiębiorców (klientów biznesowych) z firmami wystawcami z branży fitness.
Specjalnie dla wystawców w trosce o jeszcze większy komfort, przygotowaliśmy wiele udogodnień, by dni targowe przebiegły w atmosferze pozyskiwania jak największej ilości wartościowych kontaktów biznesowych. Podczas FIWE TRADE SHOW 2020 odbędzie się dzień biznesowy przeznaczony wyłącznie dla  przedsiębiorców, zostanie wyodrębniona i oddzielona hala biznes z produktami i usługami wyłącznie dla firm, a także Strefa Networkingowa, gdzie z pomocą wykwalifikowanych networkerów oraz nowoczesnego systemu aranżowania spotkań poprzez elektroniczną platformę FIWE Matchmaking, wystawcy będą mogli umawiać się na spotkania przy kawie. Możliwością jest również udział w merytorycznym panelu edukacyjnym FIWE EXPERTS, FIWE INVESTORS, FIWE SHOPS przeznaczony dla inwestorów, właścicieli hurtowni i sklepów,  a także właścicieli i menadżerów klubów fitness.
Ponadto wspomagamy firmy roczną dedykowaną kampanią reklamową kierowaną do przedsiębiorców wielu branż.

To wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie dla całej branży fitness! Dołącz do liderów branży już dziś jak dziesiątki firm, które już są z nami!

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI