FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Dziękujemy za udział w 6. edycji targów FIWE Fitness Trade Show United 2019. Zapraszamy za rok.

13-15 września w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbyły się Targi FIWE Fitness Trade Show – 6 edycja. To była rekordowa edycja!
15 000 m2, 4 hale wystawiennicze, 221 wystawców z 18 krajów. Łącznie w wydarzeniu wzięło udział 29 361 odwiedzających, w tym 3798 klientów biznesowych.

Organizatorzy wydarzenia, firma Ic Events udowodniła w newralgicznym dla branży fitness momencie, że Polska jest miejscem do organizacji targów biznesowych, pod warunkiem, że takie wydarzenie będzie odbywać się raz w roku.

6 edycja miała zupełnie zmienioną formułę. Targi rozpoczęły się zorganizowaną Debatą CEO&Experts współorganizowaną przez Portal branzafitness.com, w której wzięło udział 18 ekspertów z różnych sektorów branży fitness. W Panelu wzięło udział ponad 150 uczestników. Dla zainteresowanych zabrakło miejsc siedzących, co tylko podkreśla potrzebę wśród branży, patrzenia szerzej na rozwój branży fitness w Polsce. Poruszono wiele tematów dotyczących transformacji branży fitness w Polsce na przestrzeni lat. Konkluzją debaty był wniosek, że w branży fitness należy pracować nad lojalnością klienta, a także nad edukacją. Kluby fitness powinny wyróżniać się się swoją ofertą. Aktualnym problemem oprócz rotacji pracowników, jest walka cenowa, wynikająca z faktu, że kluby oferują cały czas to samo, nie wyróżniając się pośród konkurencji. Polacy za odpowiednią jakość są w stanie zapłacić wysoką cenę, czego przykładem jest rozwój studiów butikowych cieszących się coraz większą popularnością. Obalono również plotkę, że branża suplementacyjna przeżywa kryzys. Aktualnie rynek się konsoliduje, natomiast wystawcy zauważają konieczność pojawiania się na targach branżowych. Ważnym aspektem debaty były również kwestie związane z kartami sportowymi, których współczynnik posiadania w naszym społeczeństwie jest bardzo duży.

Ważnym elementem, który cieszył się popularnością były liczne wydarzenia edukacyjne, prowadzone przez wyśmienite grono ekspertów. Podkreśla to zapotrzebowanie społeczeństwa na rozwój i poszerzenia kompetencji.

Organizatorzy Targów zapewnili również szereg atrakcji dla odwiedzających i pasjonatów sportu. Podczas wydarzenia odbył się Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness przygotowany z Polskim Związkiem Kulturystyki i Fitness oraz International Federation of  Bodybuilding and Fitness (IFBB). Pierwszy raz w ramach FIWE odbyły się zawody PRO Armwrestling Tournament. Na ręce zmierzyli się amatorzy walcząc o zaszczytne tytuły w Mistrzostwach Polski Amatorów w Siłowaniu na Rękę. Dla pasjonatów CrossFit na Arenie LOGinLAB toczyła się walka amatorów o CUP FIWE. W rąbaniu drzewa rywalizowali strażacy ochotnicy na Mistrzostwach Polski STIHL Timbersports®. Dużą popularnością cieszyły się także organizowane przez Federację Time of Masters Amatorskie Mistrzostwa Europy MMA.

Podczas 6 edycji FIWE Fitness Trade Show nie zabrakło znanych i lubianych gwiazd znanych z instagrama i show biznesu. Rekordowe kolejki fanów ustawiały się żeby przybić 5kę z Deynn, Majewskim, Kasią Dziurską, Akopem i Sylwią Szostak, zawodnikami znanymi z KSW.

Patrząc na opinię uczestników oraz wystawców, wydarzenie cieszyło się sukcesem zarówno wśród konsumentów, jak i biznesu.

Dziękujemy Złotemu Sponsorowi firmie Technogym, Srebrnym Sponsorom firmie SWANSONPerfect Gym, B:FIT , Partnerom Strategicznym LifeFitness oraz Miha Bodytec,  Partnerom: Apus SportsNutrendIron Maxx , Olimp Sport Nutrition, Costa Coffee, Pitbull,  CartPoland. Wodzie targów Żywiec Zdrój.  Złotemu Sponsorowi zawodów IFBB FIWE Diamond Cup  PROWESS NUTRITION , Srebrnemu Sponsorowi zawodów firmie GYMTEC LABS, BIOTECH USA , Partnerom zawodów WERON.PL, MLEKOVITA,  Partnerom zawodów Amatorskich Mistrzostw Europy MMA firmie FORMOTIVA, TREC, WARSZAWSKIE CENTRUM ATLETYKI, oraz MMA Rocks. Partnerom konferencji FIWE FIT, PRO,  FIWE Personal Trainer  TrainTop,  MITO CARE,  ,Partnerowi konferencji FIWE Experts Singularis, FITSHOP.

Do zobaczenia we wrześniu 2020!

Pełna fotorelacja

 

 

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI