Pobierz raport FIWE 2021!

  Zostaw swoje dane - w ciągu 24H otrzymasz od nas podsumowanie drogą mailową

  Pobierz Raport

  Otwarte Mistrzostwa Polski NPC & Debiuty FIWE

  Sobota, 10.09.2022, godz. 10:00
  Scena Główna

  Otwarte Mistrzostwa Polski NPC & Debiuty FIWE!

  Po raz pierwszy FIWE wraz z Robertem Piotrkowiczem organizuje polską edycję otwartych zawodów największej i najsilniejszej federacji w kulturystyce i fitness na świecie – NPC Worldwide & IFBB Proffesional League dla wszystkich zawodników Sportów sylwetkowych z Polski oraz daje jednocześnie okazję do pierwszego w życiu startu dla amatorów i początkujących zawodników w konkursie debiutantów w ramach Debiutów FIWE.
  W amatorskich konkursach federacji NPC Worldwide mogą startować zarówno zawodnicy niezrzeszeni, jak i zawodnicy ze wszystkich krajowych i międzynarodowych federacji bez żadnych ograniczeń, kwalifikacji i zezwoleń. W trakcie każdej edycji mistrzostw NPC zawodnik ma prawo startu w dowolnej ilości kategorii głównych t.j. First Timer, Beginner, Novice, Junior, Master, Open/Senior, o ile spełnia wymogi regulaminowe danej kategorii. W każdej z tych sześciu kategorii ma on prawo startu w dwóch dowolnie wybranych konkurencjach sylwetkowych.

  Wykaz konkurencji sylwetkowych:

  · Women’s Bikini
  · Women’s Wellness
  · Women’s Figure
  · Women’s Physique
  · Women’s Fitness
  · Women’s Bodybuilding
  · Men’s Physique
  · Men’s Classic Physique
  · Men’s Bodybuilding

  W Debiutach FIWE mogą wystąpić osoby startujące po raz pierwszy w zawodach sylwetkowych jakiejkolwiek federacji (kategoria First Timers) oraz debiutanci innych federacji z lat poprzednich startujący pierwszy raz w federacji NPC (kategorie Beginner i Novice). Zawodnicy startujący w Debiutach FIWE w kategoriach First Timer, Beginner, Novice mogą startować równocześnie (na tej samej imprezie) w innych kategoriach t.j. Junior, Master, Open/Senior.

  DLA ZAWODNIKÓW:

  Rejestracja na zawody NPC na FIWE będzie uruchomiona:

  1 czerwca 2022:

   

   

  HARMONOGRAM WERYFIKACJI I ZAWODÓW:

   

   

  Organizatorzy Zawodów: