Pobierz raport FIWE 2021!

  Zostaw swoje dane - w ciągu 24H otrzymasz od nas podsumowanie drogą mailową

  Pobierz Raport

  BAUER FITNESS

  Bauer Fitness to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma w branży fitness, która w swych działaniach łączy innowacyjną myśl technologiczną z wieloletnim doświadczeniem treningowym zawodników i sportowców. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażeniu siłowni, klubów fitness, studiów treningu personalnego, boxów treningu funkcjonalnego, stref fitness i siłowni w hotelach. Nasza oferta obejmuje maszyny ze stosem, maszyny na wolny ciężar, bramy wielofunkcyjne, klatki do treningu typu crossfit, urządzenia cardio: bieżnie, rowery, orbitreki oraz podłogi gumowe. Oferujemy szeroki asortyment profesjonalnych akcesoriów takich jak hantle stałe, obciążenia olimpijskie, gryfy, sztangi, stojaki, piłki medyczne.
  Jesteśmy jedynym krajowym producentem urządzeń wykonanych w 100% ze stali chromoniklowej.
  Wszystkie nasze produkty są starannie kontrolowane pod względem jakościowym. Zależy nam na wykorzystaniu wysokiej klasy komponentów, co zapewni naszym Klientom bezpieczeństwo oraz długotrwałą radość z użytkowania naszego sprzętu i akcesoriów.
  Cechuje nas terminowość dostaw, wysoki profesjonalizm i szybka reakcja w świadczeniu usług gwarancyjnych, pogwarancyjnych i serwisowych.
  Siedziba firmy i magazyn o łącznej powierzchni ponad 1500 m2 mieści się w Przeworsku, woj. Podkarpackie.
  Nasz profesjonalny personel zajmuję się doradztwem z zakresu planowania oraz wyposażenia nowych klubów fitness, siłowni oraz boxów crossfitowych. Posiadamy własny dział projektowy, gdzie tworzone są projekty 2D i 3D pomieszczeń treningowych a także projekty innowacyjnych urządzeń i maszyn fitness.
  W naszej ofercie znajdują się maszyny ze stosem, maszyny na wolny ciężar, ławki olimpijskie, ławki wielofunkcyjne, Maszyna Smitha, suwnice na nogi, bramy wielofunkcyjne, klatki do treningu funkcjonalnego, hantle, obciążenia, stojaki na hantle, sztangi oraz akcesoria fitness, rowery, bieżnie, ergometry wioślarskie, rowery Airbike oraz wiele innych.
  Wieloletnie doświadczenie i znajomość branży pozwala nam oferować sprzęt wysokiej jakości w przystępnych cenach.