Pobierz raport FIWE 2021!

  Zostaw swoje dane - w ciągu 24H otrzymasz od nas podsumowanie drogą mailową

  Pobierz Raport

  BioTechUSA

  Jako jeden z największych i najszybciej rozwijających się producentów suplementów diety w Europie, stawiamy na sport i zdrowy tryb życia. Wierzymy, że w naszym świecie zdrowie jest największym bogactwem.
  Dołącz do naszej społeczności dbającej o zdrowie i zrób kolejny krok, aby osiągnąć swoje cele fitness!
  U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, jeśli Twoim celem jest utrata wagi, budowanie masy mięśniowej lub poprawienie wyników sportowych i zdrowia. Ponad 800 naszych produktów jest wolnych od środków dopingujących i wykonanych ze starannie dobranych składników.
  Dbamy o to, aby w naszym asortymencie znalazły się również produkty bezglutenowe, bez laktozy, bez cukru oraz wegańskie.
  Konsultanci w naszych sklepach są wysoko wykwalifikowani i zawsze stoją do dyspozycji-udzielają kompleksowych porad podczas zakupu, aby uzyskać najlepsze suplementy diety odpowiednie do Twoich celów. W naszym sklepie internetowym i na portalach społecznościowych nasi eksperci odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące diety, treningu i suplementów diety.
  Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, zamówień, zakupów i dostawy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub czatu.
  Wśród 70 sportowców sponsorowanych przez BioTechUSA są profesjonaliści i sportowcy amatorzy (Ulisess - ambasador marki międzynarodowej; Stephanie Davis - międzynarodowa influencerka fitness ; Eszter Oczella - IFBB BIKINI PRO), a także wyjątkowe postaci ze sportów zespołowych (drużyna hokejowa FTC-Telekom, Vác FC ; Drużyna koszykówki KTE-Duna Aszfalt).
  Naszym głównym celem jest oferowanie alternatyw dla każdego, kto uprawia jakikolwiek sport. Kładziemy duży nacisk na to, aby członkowie Teamu BioTechUSA inspirowali wiele osób swoim stylem życia, występami i wartościami ludzkimi do zdrowszego i bardziej spełnionego życia.