FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Paulina Wrochna, FA Nutrition: 2021 rok to będzie rok przełomu

Tagi: ,

Chcemy być tam, gdzie dzieją się najważniejsze dla sektora wydarzenia. FIWE pozwala nam na bezpośredni kontakt z klientami, buduje bazę wzajemnych zależności. Jest to świetna alternatywa dla prezentacji naszych produktów. Na miejscu możecie ich również spróbować – mówi Paulina Wrochna z FA Engineered Nutrition.

 

FIWE: – Jak ważna jest odpowiednia suplementacja nawet dla sportowców-amatorów?
FA: – Jest tak samo istotna jak zdrowe odżywianie na co dzień przy wysiłku fizycznym. Każda aktywność – czy to na poziomie amatorskim, czy zawodowym – zwiększa zapotrzebowanie na składniki odżywcze takie, jak: białka, węglowodany, zdrowe tłuszcze oraz witaminy i minerały. Ponieważ aktualnie żywność jest gorszej jakości, suplementacja obok odżywiania jest jak najbardziej wskazana. Dzięki temu organizm może utrzymać odpowiednią homeostazę i nie doprowadzi się do szkodliwych dla zdrowia deficytów.

– Na co w diecie powinni zwrócić uwagę sportowcy, którzy chcą zachować zdrowie?
– Powinni szczególnie zadbać o odpowiednią, indywidualną podaż białka, węglowodanów, tłuszczy oraz witamin i minerałów w zależności od rodzaju uprawianej dyscypliny sportu. Niezbędne jest również odpowiednie nawodnienie organizmu, które przy wzmożonej aktywności fizycznej jest podstawowym czynnikiem.

– Na jakich badaniach oparliście Państwo produkcję Waszych produktów?
– Na ogólnie dostępnych i publikowanych w sieci publikacjach naukowych, szczególnie z udziałem sportowców lub osób aktywnych fizycznie na poziomie amatorskim i zawodowym. Stawiamy na sprawdzone źródła. Wiemy, co jest najlepsze dla ludzi uprawiających sport. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie.

– Czy suplementacja powinna odbywać się pod okiem lekarza?
– Jest to jak najbardziej wskazane. Warunkiem jest to, czy ma on odpowiednią specjalizację z zakresu zasad prawidłowego odżywiania i skutecznej suplementacji w sporcie. Przed pierwszą wizytą powinno się więc sprawdzić opinie na jego temat, zdobyte wykształcenie, jak również certyfikaty. To pomoże ocenić, czy jest to odpowiedni fachowiec dla nas.

– Dlaczego już od lat tak chętnie współtworzą Państwo FIWE Fitness Trade Show?
– Ponieważ to największe Targi w Polsce w branży Fitness. Chcemy być tam, gdzie dzieją się najważniejsze dla sektora wydarzenia. FIWE pozwala nam na bezpośredni kontakt z klientami, buduje bazę wzajemnych zależności. Jest to świetna alternatywa dla prezentacji naszych produktów. Na miejscu możecie ich również spróbować!
Poza tym lubimy poznawać Wasze opinie i rozwiewać wątpliwości w bezpośrednim kontakcie. FIWE daje taką możliwość.

– Jak ważne dla branży w wymagającym dla niej momencie są targi?
– Niezwykle ważne! Targi FIWE gromadzą corocznie tysiące odwiedzających z Polski i zagranicy zainteresowanych rozwojem w branży fitness. To jedyna taka platforma do dialogu i poznania potrzeb klienta. Bez tego typu inicjatyw z pewnością rynek rozwijałby się wolniej, a także nie tak szybko odpowiadał na potrzeby konsumentów.

– Z jakimi największymi wyzwaniami spotkaliście się Państwo w czasie pandemii?
– Ostatnie miesiące mimo wszystko stały pod znakiem rozwoju. Niestety, pandemia nie ominęła branży. Przede wszystkim problem był z utrudnionym transportem oraz komunikacją międzynarodową. Cale szczęście dzięki sieci kontaktów i łańcuchowi dostaw, udało nam się przeciwstawić tym przeciwnościom.

– W jaki sposób zaprezentujecie Państwo w tym roku swój produkt na FIWE?
– Co roku chcemy, by nasze produkty były zaprezentowane w jak najbardziej atrakcyjny sposób. Zapewniamy – nie tylko będziecie mogli się zaznajomić z ofertą, ale również jej spróbować! Ponadto, czekać będą na Was atrakcyjne promocje i rabaty, które z pewnością wpłyną na decyzje zakupowe!

– Jakie macie plany na 2021 rok?
– 2021 rok dla FA to będzie rok przełomu. Chcemy zaprezentować nowe linie i produkty suplementów. Dotarcie do nowego grona klientów również jest jednym z naszych priorytetów. Plany? Chcemy pozyskać nowe kontakty biznesowe z całego świata.

Najlepsze porady ze świata fitness poznacie dzięki FIWE Fitness Trade Show 2021! Już dziś zarejestrujcie się i zapewnijcie sobie miejsce na największej imprezie poświęconej branży fitness w Europie! Zapoznacie się najnowszymi trendami w branży fitness i poznacie innowacje, które zmienią Wasze podejście do treningu! Nie możecie przegapić tego wydarzenia.

FIWE 2021, 10 – 12 Września 2021.

Sprawdź nas również na Facebooku:

FIWE FITNESS TRADE SHOW

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI