FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

FIWE charytatywnie. Karma wraca! Pomóż Marcinowi, a ekspert pomoże Tobie i Twojemu zespołowi!

FIWE charytatywnie. Dobro zawsze wraca i tę ideę chcemy promować również podczas FIWE Fitness Trade Show. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji zaproponowanej przez jednego z naszych prelegentów, Sebastiana Goszcza.

Sebastian Goszcz związany jest z branżą fitness od 1997 roku i przez dwadzieścia lat odpowiadał za strategię i sprzedaż w sieci Klubów Fintess Rytm oraz Atmosfera Fitness&Wellnesss w Łodzi. Będzie prelegentem podczas konferencji FIWE Experts, która odbędzie się w dniach 18-19 września podczas FIWE Fitness Trade Show. Zdradzi skuteczne i nie wymagające budżetu sposoby pozyskiwania i odzyskiwania klientów po covid-19.

Widać, że gdzie zauważa problem, szuka również rozwiązań. Mamy wiele wspólnego, ponieważ do pomagania chce wykorzystać każdą okazję. Zaproponował, by zorganizować akcję charytatywną, do której będzie mógł się włączyć każdy uczestnik FIWE. Na czym ona polega? Za każde (co najmniej) 80 złotych wpłacone do 31 sierpnia włącznie na zrzutkę, nasz prelegent oferuje godzinę konsultacji doradczo-szkoleniowej online dla menadżerów i właścicieli, zespołów oraz indywidualnie dla trenerów personalnych czy instruktorów zajęć grupowych.

Marcin, osoba, na którą przeznaczone są pieniądze, to przedstawiciel branży fitness, który zmaga się z rakiem trzustki. Zbiera na operację, która może mu uratować życie. Czasu jest mało – nie można już zwlekać.

FIWE charytatywnie. Zasady akcji

Pieniądze są wpłacone, dowód wpłaty przygotowany i co dalej? Należy skontaktować się z Sebastianem Goszczem i ustalić termin spotkania (można zrobić to podczas FIWE, nie tylko online czy przez telefon). Szkolenie może dojść do skutku nawet w ciągu 12 miesięcy od wpłaty. Na maila należy przesłać pytania, zagadnienia, tematy do omówienia. Reszta odbędzie się podczas spotkania szkoleniowo-webinarowego Clickmeeting.

Dlaczego 80 zł, zamiast normalnej stawki 250 zł? – Bo chcę by każdy klub, nawet maleńkie studio mogło sobie na to pozwolić. Bo chcę by każdy z Was mógł pomóc i przekonać się właściwie od razu, że karma wraca. Wy pomagacie Marcinowi, a karma wraca od razu i ja pomagam wam. To piękne prawda ? – pyta Sebastian Goszcz.

Więcej o tym, na co wykorzystać wpłacone środki, o konsultacjach i szkoleniach można znaleźć tutaj. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI