FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

FIWE chcę Cię wyróżnić! Czas na FIWE Awards 2020

Tagi: , ,

FIWE Fitness Trade Show to nie tylko największy event branży fitness w Europie, ale również okazja do wyróżnienia tych, który postawili na innowacyjność biznesu. Czas na FIWE Awards 2020!

W ostatnim czasie wiele branż stanęło na rozdrożu. Siła biznesu polega jednak na tym, by się wspierać i wspólnie znajdować rozwiązania, które zagwarantują lepsze „jutro”. Tym istotniejsze jest, by doceniać marki, które swoją innowacyjnością i zaangażowaniem wyróżniają się na tyle innych i pozytywnie wpływają na postrzeganie branży. Podczas FIWE Fitness Trade Show Wonderland odbędzie się kolejna edycja konkursu FIWE Awards 2020. To najlepsza okazja do docenienia wkładu producentów i usługodawców, którzy zaprezentują się podczas wydarzenia.

Firmy będą rywalizować o tytuł Produkt Roku 2020 w kategoriach:
– innowacja
– suplementacja
– sprzęt
– usługa
– akcesoria

Głosowanie odbędzie się poprzez specjalną, dedykowaną aplikację FIWE Fitness Trade Show. Wyniki zostaną ogłoszone 20 września na scenie głównej targów.

Nie przegap swojej szansy na otrzymanie prestiżowego wyróżnienia! Zabłyśnij podczas targów i zaznacz swoją obecność na FIWE Fitness Trade Show. Największy, trzydniowy event jednoczący branżę fitness w Polsce i Europie odbędzie się w dniach 18-20 września na warszawskim EXPO XXI. To właśnie wtedy ponad 200 wystawców zaprezentuje nowości rynkowe. Wszyscy przybyli będą mieli możliwość spotkania największych gwiazd fitness i kulturystyki, a także obejrzenia zawodów sztuk walki oraz siłowych.

To także szereg konferencji, które są odpowiedzią na potrzeby pokryzysowego biznesu. To platforma dla franczyzobiorców i franczyzodawców, właścicieli sklepów internetowych i stacjonarnych oraz biznesów, które stawiają na rozwój. To event, na którym nie może zabraknąć liczących się przedstawicieli branży. Jesteś wśród nich i Ty?

Więcej informacji o wydarzeniu i formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie internetowej www.fiwe.pl. Wystawcy zainteresowani zgłoszeniem proszeni są o kontakt fiwe@icevents.pl.

FIWE Fitness Trade Show Wonderland 2020. Witamy w krainie czarów fitness

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Korona kulturystyki. Zawody kulturystyczne na Targach FIWE Fitness Trade Show

SPRAWDŹ TAKŻE JAK WYGLĄDAŁO FIWE 2019:

FIWE Fitness Trade Show Team

 

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI