FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

FIWE dba o komfort. Specjalna oferta od VARSOVIA Apartamenty

Tagi: , , ,

Dbamy o nie tylko o bezpieczeństwo FIWE Fitness Trade Show, ale również o komfort wszystkich uczestników wydarzenia. Wspólnie z VARSOVIA Apartamenty przygotowaliśmy specjalną ofertę na wysokiej klasy nocleg w pobliżu EXPO XXI.

VARSOVIA Apartamenty to klimatyczne miejsce dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagającej klienteli. Znajduje się kilometr od Centrum EXPO XXI, czyli areny FIWE Fitness Trade Show. Posiada ponad 300 klimatyzowanych apartamentów o metrażu od 21m2 do 65m2. Obiekt dysponuje wygodnym i bezpiecznym parkingiem podziemnym oraz całodobową recepcją, której zadaniem jest zadbanie o jak największy komfort gości.

Ponadto, VARSOVIA Apartamenty posiada również restaurację, w której serwowane są potrawy z najdalszych zakątków świata, a każdy z apartamentów wyposażony jest w odrębne aneksy kuchenne, które pozwalają odwiedzającym na własne eksperymenty kulinarne. Świetna sieć WiFi stwarza odpowiednie warunki zarówno do pracy, jak i odpoczynku, a widok na panoramę Warszawy sprawia, że odwiedziny w obiekcie są niezapomniane.

VARSOVIA Apartamenty i FIWE – specjalna oferta

Dla wszystkich klientów biznesowych i wystawców, FIWE we współpracy z VARSOVIA Apartamenty przygotowało specjalną ofertę noclegową.

Ceny dla gości FIWE:
apartament Standard250 zł/doba (maksymalnie dwuosobowy, 21 m2)
apartament Superior270 zł/doba (maksymalnie trzyosobowy, 31 m2)
apartament Junior Suite350 zł/doba (maksymalnie czteroosobowy, 37 m2)
apartament Executive450 zł/doba (maksymalnie pięcioosobowy, 65 m2)

Jak skorzystać z oferty?
Wystarczy zgłosić się do hotelu i przy rezerwacji podać hasło FIWE20.

Rezerwacja apartamentów
Telefon: 508 336 221 lub 22 255 99 99
E-mail: i.grabowska@varsoviaapartamenty.pl; kasprzaka@varsoviaapartamenty.pl

Adres
Marcina Kasprzaka 31, Warszawa

Przypominamy, że FIWE Fitness Trade Show odbędzie się w dniach 18-20 września na EXPO XXI w Warszawie. To jedyna okazja w tym roku w Europie do spotkania się z przedstawicielami branży fitness, pokazania stabilności i jakości firm, a także otrzymania porad dotyczących nie tylko założenia własnego biznesu, ale również wyprowadzenia go z pandemicznej stagnacji.

Wydarzenie to szereg konferencji, które są odpowiedzią na potrzeby pokryzysowego biznesu. To platforma dla franczyzobiorców i franczyzodawców (Konferencja FIWE Franczyza), właścicieli sklepów internetowych i stacjonarnych (FIWE e-commerce) oraz biznesów, które stawiają na rozwój (FIWE Experts z udziałem między innymi Kamila Wasilewskiego „Jak dostosować działalność klubu do nowej rzeczywistości?” czy Krzysztofa Pakulca „Skuteczny proces sprzedaży w klubie fitness”). Jest to również płaszczyzna dla inwestorów, pokazująca możliwości inwestowania na rynku fitness & wellness w Polsce.

Podczas wydarzenia przygotowana zostanie także Strefa Networkingu B2B połączona z coctail party przeznaczona wyłącznie dla przedsiębiorców. To właśnie tam o przyszłości biznesu rozmawiać będą producenci i dystrybutorzy sprzętu fitness i oprogramowania, reprezentanci firm dostarczających suplementy, odżywki, odzież, jak również inwestorzy i osoby zarządzające klubami fitness w Polsce.

FIWE – jedno miejsce, tysiące możliwości

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Nowa rzeczywistość, nowa branża eventowa. Jej drugie imię to „bezpieczeństwo”

SPRAWDŹ TAKŻE JAK WYGLĄDAŁO FIWE 2019:

FIWE Fitness Trade Show Team

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI