FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

FIWE & EMSTRAINING ZONE

Zapraszamy do EMS TRAINING ZONE po raz pierwszy na targach FIWE!

Mając na uwadze na rosnącą popularność treningu EMS i dynamiczny rozwój rodzimych sieci studiów treningu EMS, proponujemy wyjątkową strefę edukacyjną i networkingową, dla wszystkich zainteresowanych biznesem na miarę XXI, czyli otwarciem i prowadzeniem studia treningu EMS na targach FIWE.

Wykłady i konsultacje w FIWE & EMS TRAINING ZONE poprowadzą najbardziej doświadczeni polscy i zagraniczni eksperci. Program wykładów jest tak ułożony, by skorzystali na nim właściciele i menedżerowie studiów treningu EMS, klubów fitness, trenerzy personalni, fizjoterapeuci oraz inwestorzy zainteresowani innowacyjnymi modelami biznesowymi. Program wykładów obejmuje wszystkie najważniejsze aspekty treningu EMS i szkolenie kadry, regulacje prawne dotyczące treningu EMS, sprzedaż i marketing studia EMS oraz przegląd popularnych modeli biznesowych.

Zakres tematyczny wykładów FIWE & EMS TRAINING ZONE:

  • jak krok po kroku zaplanować biznes oparty o system treningu EMS
  • aktualne regulacje prawne i wytyczne w zakresie treningu EMS
  • metodyka prowadzenia treningu metodą treningu EMS
  • najnowsze trendy i modele biznesowe wykorzystania metody treningu EMS
  • narzędzia i metody sprzedaży treningu EMS
  • sprawdzone metody marketingu i promocji w branży treningu EMS
  • dostępne koncepty franczyzowe i możliwość nawiązania współpracy


Program wykładów (link do strony FIWE) https://fiwe.pl/wydarzenia-targowe/fiwe-emstraining-zone/?fbclid=IwAR2rAw-smTWZqI3PzH_YPRSPWZNJnmNquAMiWInjAkb0bgY9NO4CEbGYkb0

 

Miejsce:
13 września – 14 września 2019 (piątek – dzień biznesowy targów, sobota) ,
Hala nr 4 STREFA OPEN. Wstęp na strefę z biletami Standard, VIP i BiznesFIWE & EMS TRAINING ZONE może być początkiem Twojej biznesowej przygody z treningiem EMS!

Bieżące informacje o programie i wykładowcach znajdziesz tutaj ( *link do wydarzenie na FB) https://www.facebook.com/events/450578192204960/

 

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI