WYPEŁNIJ ANKIETĘ EPIDEMIOLOGICZNĄ TUTAJ Czytaj więcej

fiwe 2020
7. EDYCJA
18 -20.09.2020 r.

Warszawa Expo xxi

FIWE tuż tuż! Sprawdź, co Cię czeka! Agenda konferencji edukacyjnych

Tagi: , ,

Ostateczne odliczanie do FIWE Fitness Trade Show zostało rozpoczęte! Co czeka uczestników? Duża dawka merytorycznej wiedzy z zakresu fitness, zdrowego odżywiania i zarządzania klubami i siłowniami! Agenda konferencji edukacyjnych jest już dostępna.

FIWE Fitness Trade Show to kompleksowe warsztaty, prelekcje i konferencje, między innymi Konferencja Personal Trainer (moduł wykładów i szkoleń dedykowanych trenerom personalnym i osobom średniozaawansowanym, które znają już podstawy treningu), Konferencja Fit&Cardio (wydarzenie prowadzone przez ekspertów w dziedzinach zdrowego odżywiania, treningu, suplementacji i spora dawka wykładów motywacyjnych), Konferencja Experts (elitarna konferencja branżowa skierowana do wszystkich, którzy planują otwarcie działalności lub szukają sprawdzonych rozwiązań w już prowadzonym biznesie) i Konferencja Investors, która dedykowana jest przedsiębiorcom i osobom prywatnym, pokazująca możliwości inwestowania na rynku fitness & wellness w Polsce.

Ponadto dla osób poszukujących możliwości rozwoju na drodze zawodowej przygotowano premierową edycję konferencji biznesowej, która wychodzi naprzeciw potrzebom rynku – Konferencja Franczyza. Konferencja e-commerce z kolei dedykowana jest kadrze zarządzającej hurtowniami, właścicielom sklepów stacjonarnych i internetowych. Powstała, by zoptymalizować koszta, podnieść zyski ze sprzedaży i przede wszystkim być na bieżąco z ciągłymi zmianami, które obecnie zachodzą na rynku

Tylko dyskusja, wzajemne wsparcie i poszukiwanie nowych rozwiązań przygotują biznes na kolejne kryzysy oraz w wymagających czasach pozwolą na poczynienie kolejnych kroków w rozwoju. Debata CEO Meeting&Experts da odpowiedź na najważniejsze pytania dotyczące branży fitness. Przygotowana zostanie również Strefa Networkingu B2B połączona z coctail party przeznaczona wyłącznie dla przedsiębiorców. To właśnie tam o przyszłości biznesu rozmawiać będą producenci i dystrybutorzy sprzętu i oprogramowania, reprezentanci firm dostarczających suplementy, odżywki, odzieżowych, jak również inwestorzy i osoby zarządzające klubami fitness w Polsce.

Agenda konferencji edukacyjnych. Sprawdź:

Agenda

Widzimy się już 18 września na warszawskim EXPO XXI!

FIWE Fitness Trade Show Wonderland 2020. Witamy w krainie czarów fitness

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Korona kulturystyki. Zawody kulturystyczne na Targach FIWE Fitness Trade Show

SPRAWDŹ TAKŻE JAK WYGLĄDAŁO FIWE 2019:

FIWE Fitness Trade Show Team

Fiwe 2020
18 - 20.09.2020 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało: