FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

FIWE miejscem spotkań. Sprawdź plan wydarzenia!

Tagi: , ,

FIWE Fitness Trade Show w tym roku odbędzie się w dniach 10-12 września w warszawskiej hali EXPO. Będzie to wyjątkowe, muzyczne wydarzenie, którego hasłem jest „Fit to the Beat”.

FIWE Fitness Trade Show to wydarzenie jednoczące branżę fitness, ale również wszystkich, którzy korzystają z jej możliwości. To nie tylko szeroki wachlarz konferencji i prelekcji dla właścicieli klubów fitness, ale również dla klientów, trenerów personalnych i tych, którzy lubią dbać o formę.

ZAKWASY PO TRENINGU. JAK SIĘ ICH POZBYĆ?

FIWE Training

Dla tych odwiedzających, którzy cenią sobie merytoryczną wiedzę i chcą uzyskać pomoc na drodze do prowadzenia zdrowego trybu życia, polecamy FIWE Training. Jak ćwiczyć, by uzyskać maksymalną efektywność? Co zrobić, by uniknąć błędów w komponowaniu miesięcznego planu treningowego? Jak urozmaicić aktywność fizyczną, by rozwinąć najistotniejsze partie mięśni? Co zrobić, by schudnąć szybko i skutecznie? Na te pytania podczas tego eventu odpowiedzą najlepsi eksperci w Polsce.

FIWE Personal Trainer

Na dalszych kierunkach rozwoju dla trenerów personalnych, jak i szkoleniach oraz dofinansowaniach skupią się prelegenci FIWE Personal Trainer. Każdy zawód potrzebuje ciągłego doskonalenia. Tym bardziej dotyczy to tych specjalistów, którzy pracują z ludźmi. To właśnie dlatego podczas tego wydarzenia poruszone zostaną kwestie nie tylko skuteczności treningu, ale również tego, jak zjednać sobie klientów i jak działać, by ci wrócili po więcej. Ważnym aspektem będzie także to, co zrobić, by uzgodnić jak najlepsze warunki pracy w siłowniach i klubach fitness.

KLUCZOWE WSKAŹNIKI EFEKTYWNOŚCI KLUBU FITNESS. NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

FIWE Diet

Dieta to 70 procent sukcesu trenującego. Ma zapewniać odpowiednią energię do działania i wspierać całe ciało w dążeniu do wymarzonej sylwetki i formy. Na rynku pojawiło się ich wiele. Która jest najskuteczniejsza dla osób aktywnych? W spotkaniu FIWE Diet uczestniczyć będą najbardziej cenieni i popularni dietetycy w Polsce. Zdradzą oni wady i zalety poszczególnych rozwiązań oraz pomogą dobrać schematy żywieniowe najbardziej adekwatne do obranego celu i aktywności fizycznej. Wskażą, na co zwrócić uwagę w komponowaniu dopasowanej diety i na co uważać, by nie przyniosła więcej szkody niż pożytku.

FIWE dla fanów sportu

To jednak nie wszystko. Każdy odwiedzający będzie mógł cieszyć się również najlepszą sportową rozrywką. Zaplanowano koncerty LIVE, Konwencję Fitness (ćwiczenia na żywo), turnieje sportów walki (ponad 300 zawodników!), strefę gwiazd, Street Workout Poland Championships, zawody kulturystyczne i Strefę FAME MMA z meet&greet oraz poznaniem tajników organizacji gali. Tego nie możecie przegapić!

FIWE 2021, 10 – 12 Września 2021.

Najlepsze porady ze świata fitness poznacie dzięki FIWE Fitness Trade Show 2021! Już dziś zarejestrujcie się i zapewnijcie sobie miejsce na największej imprezie poświęconej branży fitness w Europie! Zapoznacie się najnowszymi trendami w branży fitness i poznacie innowacje, które zmienią Wasze podejście do treningu! Nie możecie przegapić tego wydarzenia.

Sprawdź nas również na Facebooku:

FIWE FITNESS TRADE SHOW

Fiwe 2021
11 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI