FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

FIWE Music 2021: nowa odsłona, nowi artyści, nowe emocje

FIWE Fitness Trade Show to największe święto branży fitness w Europie! Z roku na rok nasz event się zmienia. W 2021 w dniach 10-12 września pojawi się w odsłonie muzycznej! FIWE Music 2021 to najlepsza kompilacja świata sportu i Waszych ulubionych artystów!

Najlepsi sportowcy w Polsce, najciekawsze eventy towarzyszące, merytoryczne prelekcje, sport na żywo, spotkania z gwiazdami fitness, bogata strefa wystawiennicza – to podstawy każdej edycji FIWE Fitness Trade Show! Od 10-12 września w Warszawie nie będzie inaczej! I tym razem przygotujemy dla Was wiele atrakcji, które zapewnią niezapomniane wrażenia! Wkraczamy w erę muzycznej odsłony FIWE!

Wszystko, co miłośnicy fitness muszą wiedzieć

Event FIWE Fitness Trade Show od lat znany jest z merytorycznego przedstawiania zagadnień dotyczących fitness. W 2021 roku stawiamy na bloki tematyczne odpowiadające bieżącym potrzebom branży.

Podczas FIWE Business eksperci i praktycy biznesu pochylą się między innymi nad tematem inwestycji. Wspólnie zastanowią się, na jakie trendy warto postawić i co innowacyjnego oferują rynki zagraniczne. Osobnym segmentem eventu będzie rozwój branży fitness w sektorze e-commerce. Prelegenci przedstawią, jak skutecznie sprzedawać w internecie i na co zwrócić uwagę przy dbaniu o atrakcyjność przedstawienia poszczególnych produktów.

FIWE Training będzie okazją do zaznajomienia się z tajnikami budowania formy i utrzymania jej. Eksperci doradzą także, co zrobić, by trening sprawiał maksimum przyjemności. FIWE Experts z kolei to okazja do poruszenia najważniejszych kwestii odnoszących się do prowadzenia własnego biznesu. Eksperci powiedzą, jak bronić się przed kryzysem i zwiększyć konkurencyjność klubów.

Osobne bloki tematyczne poświęcone zostaną tematyce diety i zagadnień dotyczących trenerów personalnych. W pierwszym z nich uczestniczyć będą najbardziej cenieni i popularni dietetycy w Polsce. Zdradzą oni wady i zalety poszczególnych diet oraz pomogą dobrać schematy żywieniowe najbardziej adekwatne do obranego celu i aktywności fizycznej. Dalsze kierunki rozwoju dla trenerów personalnych, jak i szkolenia oraz dofinansowania – te tematy zostaną poruszone podczas FIWE Personal Trainer.

Wszystko spuentuje Debata CEO&Experts, podczas której praktycy biznesu rozmawiać będą o przyszłości branży.

Zawody kulturystyczne i muzyka

Już od kilku lat FIWE przeciąga miłośników sportów siłowych. To jedyna taka okazja do poznania najsilniejszych ludzi w kraju, ale również do obserwowania ich walk. „Surowy” sport, wielkie emocje, a na starcie ponad 300 zawodników! Tego nie można przegapić!

Ponadto, w 2021 roku edycja będzie jeszcze bardziej muzyczna. Sceny koncertowe, Wasi ulubieni artyści i świetna zabawa przy najbardziej znanych przebojach – kolejna edycja FIWE Fitness Trade Show zapowiada się znakomicie! Jesteście ciekawi, kto wystąpi podczas ósmej edycji eventu? Na bieżąco śledźcie nasze media społecznościowe. Oj, będzie gorąco!

Już DZIŚ kup bilet na nasze wydarzenie.

Sprawdź nas również na Faecbooku:

Facebook FIWE

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI