Pobierz raport FIWE 2021!

  Zostaw swoje dane - w ciągu 24H otrzymasz od nas podsumowanie drogą mailową

  Pobierz Raport

  Deynn, Majewski, Popek - FIWE Music za nami! Wyjątkowa edycja najważniejszej imprezy fitness

  FIWE Music 2021 odbyło się w warszawskim EXPO w dniach 11-12 września 2021. Każdy dzień poza bogatą strefą wystawienniczą wypełniony został wydarzeniami towarzyszącymi. Wśród nich znalazł się między innymi koncert Popka.

  FIWE Music 2021 było powrotem po panedmicznym zawieszeniu. Potrzeba spotkania branży fitness i jednoczenia w niej biznesu była ogromna, podobnie jak integracji fanów sportu. W tym roku event był więc szczególny – również przez postawienie na mocny akcent muzyczny, który towarzyszył emocjonującym wydarzeniom sportowym.

  Nic więc dziwnego, że wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością. W FIWE wzięło udział 16 431 odwiedzających, w tym 1398 klientów biznesowych.

   

   

  Co działo się na FIWE Music 2021?

  Tegoroczny plan FIWE Fitness Trade Show napięty był do granic możliwości. Wszystko po to, by każdy uczestnik mógł znaleźć coś dla siebie. Tiger Street Workout Poland Championships to były zawody, w których podstawą jest trening z ciężarem własnego ciała. Spory wycisk na tym się jednak nie skończył. Dyskoteka Spinningowa prowadzona przez Krzysztofa Kryja zgromadziła fanów nietypowej aktywności fizycznej, rowerów i disco!

   

  W Zawodach Kulturystycznych Słodkiewicz Classic wzięli udział wszyscy, którzy chcieli pokazać się na kulturystycznej mapie Polski. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach:
  • Bikini fitness kobiet (Women’s Bikini)
  • Wellness fitness kobiet (Women’s Wellness)
  • Fitness sylwetkowe kobiet (Women’s figure)
  • Fitness plażowe mężczyzn (Men’s Physique)
  • Fitness plażowe atletyczne mężczyzn (Men’s Muscular/ Athletic Physique)
  • Classic Physique mężczyzn (Men’s Classic Physique)
  • Kulturystyka klasyczna mężczyzn (Men’s Classic Bodybuilding)
  • Kulturystyka mężczyzn (Men’s Bodybuilding)

  Odbyła się również Warszawska Granda, czyli cykliczna impreza sportowa, podczas której rozgrywano walki na zasadach Kickboxing oraz boks. W zawodach brało udział blisko 200 zawodników.

  ZAKWASY PO TRENINGU. JAK SIĘ ICH POZBYĆ?

  Edukacja na FIWE Music 2021

  Podczas FIWE Fitness Trade Show uczestnicy mogli zadbać również o sferę edukacji. W tej kluczowe są aktualne informacje, znajomość innowacji i trendów, które zmieniają branżę fitness. Co znalazło się w programie?

  Konferencja FIWE Personal Trainer – czyli trochę o rozwoju trenerów personalnych. Prelekcje wygłosili między innymi Kamil Parol („ABC Biznesu trenera personalnego w sieci”), Kamil Malinowski („Programowanie i kształtowanie siły-przygotowanie motoryczne”) czy Łukasz Zimny („Diagnostyka klienta w planowaniu treningu”).

  Konferencja FIWE Training - event ten dedykowany był tym, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Wiedzą dzielili się między innymi Michalina Kasprowicz („Wymarzone pośladki - co zrobić by je mieć?”), Łukasz Raróg („Programowanie treningu pod sylwetkę i sprawność jednocześnie”) oraz Anna Woźniakowska („Skuteczny trening hipertroficzny w warunkach domowych - wybrane metody treningowe”).

  Konferencja FIWE Experts – to był głos najlepszych w branży. Kompendium fachowej wiedzy, przekazane zostało przez Krzysztofa Pakulca, Jakuba Undrę, Karolinę i Michała Dachowskich, Macieja Dufrata, Michała Kosela i Arkadiusza Wolskiego.

  Debata CEO&Experts – podczas niej poruszone zostały najważniejsze kwestie dla branży. Co zrobić, by zwiększyć atrakcyjność klubu fitness? Jak wyróżnić się na tle konkurencji? Po jakie nowinki technologiczne sięgnąć i jak zabezpieczyć się przed kryzysem? Na te pytania odpowiedzieli eksperci.

  Konferencja FIWE Diet – czyli wszystko o roli diety w sporcie. Prelekcje wygłosili między innymi: Dawid Białowąs („Diety sylwetkowe - czy zliczać białko roślinne”), Justyna Mizera („Regulacja masy ciała w sporcie”) czy też Julia Morawska („Podwzgórzowy czynnościowy brak miesiączki u kobiet aktywnych fizycznie”).

  Konferencja FIWE Business - była kompendium wiedzy dla każdej osoby związanej z branżą fitness. Eksperci i praktycy biznesu pochylili się między innymi nad tematem inwestycji. Wspólnie zastanowili się, na jakie trendy warto postawić i co innowacyjnego oferują rynki zagraniczne. O tym mówili między innymi Anita Bajdalska („Jak sprawnie zaprojektować strefę fitness w hotelowych SPA?”) oraz Bogdan Krauss i Tomasz Gać („Czy fitness może stać się częścią branży medycznej? Możliwości i wyzwania w nowej rzeczywistości po-pandemicznej”).

  Konferencja Presonal Trainer i Fizjo – to był debiut na FIWE. Powstała, ponieważ fitness stał się idealnym wsparciem procesu utrzymania bądź powrotu do pełnej sprawności fizycznej. O tym mówili Anna Tarsińska („Urazowość w sportach walki - profilaktyka i prewencja”), Mateusz Kawalec („Nawyki treningowe tworzące kompensacje i urazy- dysbalans mięśniowy oraz patologiczne wzorce ruchowe”) oraz Karolina i Michał Dachowscy („Trening medyczny na żywo”).

  Strefa Networkingu – była miejscem, które łączyło przedsiębiorców. Dzięki specjalnej aplikacji każdy uczestnik mógł poznać kontrahentów idealnie skrojonych pod swój profil biznesowy.

   

  Rozrywka dla wszystkich

  Nie zabrakło również rozrywki dla każdego. W Strefie Gwiazd pojawili się topowi zawodnicy MMA, czołowi kulturyści, najlepsi trenerzy personalni i nie tylko. Wśród nich byli Deynn, Majewski, Kasia Dziurska, Trybson, Kevin Levrone, Eliza Trybała, Daniel Omielańczuk, Szymon Dębski, Piotr Szeliga, Bilguun Ariunbaatar, Weronika Piątek, Monika Laskowska, Mundek Dryja, Jacek Murański, Mateusz Leśniak, Eva Piekut, Robert Burneika, Michał Karmowski, Radosław Słodkiewicz, Michał Materla, Andrzej Grzebyk i Roman Szymański.

  FIWE 2021 było również muzyczne. Fenomenalny koncert dał Popek, a do dynamicznego rytmu odbywały się również pokazy mody rynkowych liderów.

  Liderzy na FIWE

  Podczas FIWE nie zabrakło konkursu dla marek. FIWE Awards wręczono w kilku kategoriach:
  Klub fitness roku - Xtreme Fitness Kielce
  Sprzęt sportowy - Panatta Poland HIGH ROW
  Odzież treningowa - VOON SPORT (komplet w kratkę)
  Suplement roku - Cregaatine Polska Carnomed
  Premiera roku - SensiHemp.pl CBDSPORT Recovery Pro
  Innowacja Technologiczna Roku - 7S HIGH TECH Blazepod
  Catering roku - Warszawski Wikt i dodatkowe wyróżnienie Fit My Day Catering Dietetyczny

  Dziękujemy też sponsorom i partnerom wydarzenia:
  OSAVI - Złoty Sponsor
  FA Sportswear - Partner Odzieżowy
  FA Engineered Nutrition - Sponsor Wydarzeń Towarzyszących
  Medicover Sport - Partner Targów
  Reign body fuell - Partner Targów
  Kubanna-Natural Cure - Partner Konferencji
  CreGAAtine Polska - Partner Konferencji FIWE Diet
  Tiger energy pl - Partner Tytularny Zawodów Streetworkout
  Amazfit Polska - Partner Konkursu Idę w Tango

  Partnerzy konferencji: Kubanna Natural Care
  Partner konferencji FIWE Diet: Cregaatine 
  Partner konferencji FIWE Business: Bauer Fitness
  Partner tytularny zawodów Streetworkout: Tiger

  Sponsor Generalny zawodów Słodkiewicz Classic & Debiuty FIWE: Kuchni Vikinga
  Srebrny sponsor zawodów Słodkiewicz Classic & Debiuty FIWE: BiotechUSA
  Srebrny sponsor zzawodów Słodkiewicz Classic & Debiuty FIWE : Scitec

  ZOBACZ RELACJĘ Z WYDARZENIA:

  To nie koniec sportowych emocji! 9. edycja FIWE odbędzie się 10-11 września 2022. Zapraszamy!

  Sprawdź nas również na Facebooku:

  FIWE FITNESS TRADE SHOW