FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

FIWE.pl – największe dotarcie do grupy odbiorców branży fitness b2b i b2c

Dla FIWE branża fitness nie ma tajemnic. Widzą to odwiedzający targi, ale również internauci. Zaufanie, którymi nas obdarzają, widać w statystykach. FIWE.pl nieustannie śrubuje kolejne rekordy.

2020 rok był szczególny dla wielu branż. Zmiany nie ominęły również brandów spod znaku fitness. Mimo reżimu sanitarnego i ograniczeń, udało nam się zorganizować kolejną, świetną edycję największego eventu poświęconego sportowi, czyli FIWE Fitness Trade Show. Nasze wydarzenie było największym tego typu w sektorze w całej Europie!

Kim są odwiedzający FIWE.pl?

Chcemy po raz kolejny podziękować Wam za to, że jesteście z nami nie tylko fizycznie, ale również wirtualnie! W 2021 roku mogliśmy się pochwalić prawie 650 000 widownią strony FIWE.pl. Odwiedziło nas prawie 120 000 unikalnych użytkowników.

fiwe.pl

W 93 procentach są to Polacy. 33 procent z nich to logujący się w Warszawie. Nieco ponad pięć procent to mieszkańcy Wrocławia, Krakowa i Gdańska.

FIWE rozwinęło się również w mediach społecznościowych. Profil na Facebooku na bieżąco śledzi prawie 38 000 użytkowników, a na Instagramie 10 000. Ponadto, zasięg video publikowanych na Tik Toku FIWE to niekiedy prawie 200 000 wyświetleń!

To wszystko sprawia, że zarówno FIWE.pl, jak i media społecznościowe skupione wokół eventu, to świetna alternatywa dla branży fitness w kontekście dotarcia do odbiorców b2b i b2c.

Dlaczego warto się u nas promować?

1. Doskonałe targetowanie wśród miłośników sportu, kulturystyki i fitness.
2. Organizacja eventu FIWE z możliwością rozszerzenia pakietu świadczeń promocyjnych.
3. Rozbudowane media społecznościowe (Facebook, Instagram, TikTok)
4. Gwarantowane tysiące wyświetleń kontentu.
5. Sprecyzowana baza użytkowników.

Zapytaj o ofertę. Zachęcamy do kontaktu!

Sprawdź nas również na Facebooku:

FIWE FITNESS TRADE SHOW

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI