FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

FIWE to przyszłość! Już teraz ODSŁANIAMY NOWĄ EDYCJĘ TARGÓW FIWE 2021 Music Edition

FIWE to przyszłość! Już teraz zapraszamy na FIWE 2021 Music Edition

FIWE Fitness Trade Show Wonderland 2020 trwa, ale my już myślimy o przyszłości. Zapewniamy, ósma edycja naszego eventu będzie niezapomniana! Już teraz zapraszamy na  FIWE 2021 Music Edition.

 Siódma edycja FIWE Fitness Trade Show zapisze się w historii. Największy event branży fitness w Europie odbywa się w szczególnych okolicznościach. Ogromnie doceniamy zaangażowanie wszystkich uczestników i to, że w trudnym ogólnoświatowo czasie stawiają na edukację i wspieranie rozwoju sportu.

W tym roku szczególnie dbaliśmy o wasze bezpieczeństwo i wysoki poziom wydarzenia. Wiemy, że przed nami kolejne, jeszcze większe wyzwania, i nie możemy doczekać się ich podjęcia! Już dziś ogłaszamy więc, że kolejna edycja FIWE dostarczy więcej fitness, kulturystyki, gwiazd, sportu i przede wszystkim najlepszej muzyki!

 

FIWE 2021 Music Edition

 

W 2021 roku nasz event nosić będzie nazwę FIWE 2021 Music Edition. Poza merytoryczną wiedzą z zakresu fitness, niezapomnianymi wydarzeniami towarzyszącymi w postaci walk na żywo, MMA i wielu stref sportów wyczynowych, czekać na was będą niezapomniane koncerty. W czasie siódmej edycji zaprezentowali się między innymi Malik Montana i Jongmen. Kolejna przyniesie ze sobą jeszcze więcej artystów i koncertów na żywo, które porwą każdego uczestnika FIWE!

Mamy nadzieję, że będziecie razem z nami! Czekajcie na kolejne informacje o dokładnej dacie, agendzie, prelegentach i rejestracji. Do zobaczenia!

BILETY PREORDER UŻ W SPRZEDAŻY. SKORZYSTAJ Z OKAZJI! KUP BILET

Co zawiera pakiet VIP PREORDER?

STREFA WYSTAWIENNICZA PONAD 200 WYSTAWCÓW
KONCERTY GWIAZD
STREFA GWIAZD
STREFA ZAWODÓW KULTURYSTYCZNYCH
POKAZY FITNESS FASHION WEEK
STREFA TURNIEJU SPORTÓW WALKI
STREFA KONWENCJI FITNESS
APLIKACJA TARGOWA
UDZIAŁ W KONFERENCJI W PONAD 8 KONFERENCJACH EDUKACYJNYCH
DEBATA CEO & EXPERTS
PREZENTACJE PRELEGENTÓW KONFERENCJI
CERTYFIKAT ELEKTRONICZNY Z UKOŃCZONYCH KONFERENCJI
KATALOG TARGOWY PDF
ODDZIELNE WEJŚCIE VIP

 

KUP BILET:

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI