Pobierz raport FIWE 2021!

  Zostaw swoje dane - w ciągu 24H otrzymasz od nas podsumowanie drogą mailową

  Pobierz Raport

  FIWE Fitness Trade Show i fizjoterapia. Jak zapobiegać urazom i je leczyć?

  FIWE Fitness Trade Show otworzyło się na fizjoterapię i rehabilitację. Urazy i problemy zdrowotne często wiążą się ze sportem. Jak im zapobiegać oraz jak je leczyć? Tego można będzie się dowiedzieć podczas największego eventu sportowego w Europie - Strefie FIZJO.

  Często mówi się, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Prewencja urazowa, odpowiednie przygotowanie motoryczne do treningu, ale również właściwe zachowanie w przypadku kontuzji to jedne z najważniejszych informacji, które powinien posiadać każdy miłośnik wysiłku fizycznego. Jako że FIWE Fitness Trade Show dedykowane jest miłośnikom sportów walki i kulturystyki, nie mogło zabraknąć specjalnej strefy, która traktować będzie właśnie o tych zagadnieniach.

  FIWE Fitness Trade Show i Strefa FIZJO

  FIWE odbędzie się w dniach 11-12 września. Drugiego dnia wydarzenia odbędzie się konferencja FIZJO dedykowana fizjoterapeutom oraz trenerom personalnym.

  Mamy świadomość, że obecny rozwój metod treningowych wykorzystuje wiele elementów stosowanych od dawna w rehabilitacji, dlatego fitness staje się idealnym wsparciem procesu utrzymania bądź powrotu do pełnej sprawności fizycznej. Odpowiednio dobrane ćwiczenia nie tylko wzmacniają, ale również regenerują organizm. Podczas konferencji słuchacze poznają najnowsze trendy fizjoterapii oraz pogłębią wiedzę w zakresie wykonywanej profesji.

  ZAKWASY PO TRENINGU. JAK SIĘ ICH POZBYĆ?

  Kto weźmie udział w Strefie FIZJO?

  Wśród prelegentów i ekspertów dedykowanych Strefie FIZO FIWE znaleźli się:
  - Kamil Góra
  - Anna Tarsińska „Urazowość w sportach walki - profilaktyka i prewencja”
  - Mateusz Kawalec „Nawyki treningowe tworzące kompensacje i urazy - dysbalans mięśniowy oraz patologiczne wzorce ruchowe”
  - Karolina i Michał Dachowscy „Trening medyczny na żywo”
  - Andżelika Stefańska-Kowalik

  FIWE Music 2021 – program wydarzenia

  W programie wydarzenia FIWE znalazły się zarówno konferencje tematyczne (między innymi dla trenerów personalnych, fizjoterapeutów, miłośników wysiłku fizycznego, dietetyków, właścicieli siłowni i klubów fitness), jak i atrakcyjne eventy towarzyszące. Wśród nich są koncerty, spotkania z gwiazdami (Deynn, Majewski), zawody sportowe (Słodkiewicz Classic, Warszawska Granda i inne) czy też bogata strefa wystawiennicza.

  Więcej szczegółów można znaleźć na stronie fiwe.pl/program.

  KUP BILET JUŻ DZIŚ.
  Sprawdź atrakcyjne oferty cenowe na fiwe.pl/kup-bilet

  FIWE Fitness Trade Show
  11-12 września
  Warszawa

  Sprawdź nas również na Facebooku:

  FIWE FITNESS TRADE SHOW