Pobierz raport FIWE 2021!

    Zostaw swoje dane - w ciągu 24H otrzymasz od nas podsumowanie drogą mailową

    Pobierz Raport

    Dołącz do nas

    w Social Media

    FACEBOOK >>

    Poznaj naszych gości specjalnych i ambasadorów

    Spotkaj się z nimi podczas najbliższej edycji FIWE

    Goście specjalni

    Deynn
    Gość specjalny
    Majewski
    Gość specjalny

    Ambasadorzy

    Robert Burneika
    Ambasador
    Michał Karmowski
    Ambasador
    Popek
    Ambasador
    Radosław Słodkiewicz
    Ambasador
    Stoisko FC24
    Michał Materla
    Ambasador
    Andrzej Grzebyk
    Ambasador
    Roman Szymański
    Ambasador

    Goście

    KEVIN LEVRONE
    Gość
    Stoisko KEVIN LEVRONE
    Kasia Dziurska
    Gość
    Stoisko CARPATREE
    PRZEMYSŁAW SALETA
    Gość
    Stoisko FortisGo
    Paweł Głuchowski
    Gość
    Stoisko Paweł Głuchowski
    Paweł "Trybson" Trybała
    Gość
    Stoisko Better Life Catering
    Eliza Trybała
    Gość
    Stoisko Better Life Catering
    Daniel Omielańczuk
    Gość
    Stoisko Dr Ziółko
    Szymon Dębski
    Gość
    Stoisko Elite Fighters
    Piotr Szeliga
    Gość
    Bilguun Ariunbaatar
    Gość
    Stoisko Elite Fighters
    Weronika Piątek
    Gość
    Stoisko Elite Fighters
    Monika Laskowska
    Gość
    Stoisko Elite Fighters
    Mundek Dryja
    Gość
    Stoisko Elite Fighters
    Jacek Murański
    Gość
    Stoisko Elite Fighters
    Mateusz Leśniak
    Gość
    Stoisko Elite Fighters
    Eva Piekut
    Gość
    Stoisko Elite Fighters
    Julia Cybulska
    Gość
    Stoisko Gym Glamour
    Joanna Tańska
    Gość
    Stoisko Gym Glamour
    Asia Walorska
    Gość
    Stoisko Warszawski Wikt
    Aleksandra Rola
    Gość
    Stoisko Dr Ziółko
    Szymon Łada
    Gość
    Stoisko NUTRO PRO
    Daria Lewandowska
    Gość
    Stoisko Gym Glamour
    Marta Waliczek
    Gość
    Stoisko Dr Ziółko
    Cezary Kęsik
    Gość
    Stoisko Dr Ziółko
    Wiola Kapuścińska
    Gość
    Stoisko Gym Glamour
    Martyna Wypijewska
    Gość
    Stoisko DONE BODYCARE
    Rafał Kosiarski
    Gość
    Stoisko Dr Ziółko
    Marlena Rybacha
    Gość
    Stoisko DONE BODYCARE
    Weronika Wyka
    Gość
    Stoisko DONE BODYCARE
    Michał Galikowski
    Gość
    Stoisko DONE BODYCARE
    Sofi Marchuk
    Gość
    Stoisko Gym Glamour
    Marta Lubos
    Gość
    Stoisko HERO
    Ania Krzysztofik
    Gość
    Stoisko Gym Glamour
    Ula Malinowska
    Gość
    Stoisko Gym Glamour
    Oliwia Mularczyk
    Gość
    Stoisko Gym Glamour
    Dominika Śledziona
    Gość
    Stoisko Gym Glamour
    Alina Diachenko
    Gość
    Stoisko Gym Glamour
    Nikola Basta
    Gość
    Stoisko Gym Glamour
    Eryk
    Gość
    Stoisko Warszawski Wikt
    Szymon Trzciałkowski
    Gość
    Stoisko CARPATREE
    Marta Marcinkowska
    Gość
    Stoisko CARPATREE
    Patryk Małecki
    Gość
    Stoisko Warszawski Wikt
    Rafał Jackiewicz
    Gość
    Stoisko Prince Boxing
    Wiktoria Tokarska
    Gość
    Stoisko CARPATREE
    Iwo Baraniewski
    Gość
    Stoisko Warszawski Wikt
    Karolina Koszewska
    Gość
    Stoisko Warszawski Wikt
    Vladyslvaw Schatunskyi
    Gość
    Stoisko Warszawski Wikt
    Bronisław Olenkowicz
    Gość
    Stoisko ThortFit
    Stoisko Cola-Cola Reign
    Kamil Ruta
    Gość
    Stoisko Warszawski Wikt
    Oliwia Chomentowska
    Gość
    Stoisko CARPATREE
    Karolina Koszewska - Łukasik
    Gość
    Stoisko Prince Boxing
    Adriana Izdebska
    Gość
    Stoisko CARPATREE
    Norbert "Noras" Dąbrowski
    Gość
    Stoisko Prince Boxing
    Natalia Gacka
    Gość
    Stoisko CARPATREE
    Natalia Czajkowska
    Gość
    Stoisko CARPATREE
    Bartosz Pniewski
    Gość
    Stoisko Warszawski Wikt
    Natalia Grzyb
    Gość
    Stoisko CARPATREE
    Ada Kaczmarek
    Gość
    Stoisko CARPATREE
    Magdalena Żuchowska
    Gość
    Stoisko Wake Up & Squat
    Karina Braniecka
    Gość
    Stoisko Wake Up & Squat
    Małgorzata Wiejak
    Gość
    Stoisko Ebasport
    Bartłomiej ADAMUS
    Gość
    Stoisko Ebasport
    Wiktoria
    Gość
    Stoisko Mello Sport
    Ewelina
    Gość
    Stoisko Mello Sport
    Aneta
    Gość
    Stoisko Mello Sport
    Dominika
    Gość
    Stoisko Mello Sport
    Monika Wcisło
    Gość
    Stoisko Wake Up & Squat
    Sandra Spała
    Gość
    Stoisko Wake Up & Squat
    Michał Pyzowski
    Gość
    Stoisko 3Flow Solutions
    Kornel Majchrzak
    Gość
    Stoisko 3Flow Solutions
    Aleks Puglisi
    Gość
    Stoisko 3Flow Solutions
    Mikołaj Szustak
    Gość
    Stoisko 3Flow Solutions
    Miłosz Dobrosielski
    Gość
    Stoisko 3Flow Solutions
    Daniel Kunikowski
    Gość
    Stoisko 3Flow Solutions
    Łukasz Trojańczyk
    Gość
    Stoisko 3Flow Solutions
    Piotr Bloma
    Gość
    Stoisko 3Flow Solutions
    Michał Sinkiewicz
    Gość
    Stoisko 3Flow Solutions
    Nikola Kornaś
    Gość
    Stoisko Legalna Sztanga
    Dawid Olejnik
    Gość
    Stoisko Legalna Sztanga
    Wojciech Sobierajski
    Gość
    Stoisko Steel Storm
    Kacper Wiejak
    Gość
    Stoisko Steel Storm
    Wiktoria Nnaka
    Gość
    Stoisko Better Life Catering
    Stoisko CARPATREE
    Rafał Tasiemski
    Gość
    Stoisko Better Life Catering
    Paulina Szpet
    Gość
    Stoisko Voon Sport
    Ludmila Rodriguez
    Gość
    Stoisko Voon Sport
    JAKUB ROSIŃSKI
    Gość
    Stoisko FortisGo
    RÓŻA GUMIENNA
    Gość
    Stoisko FortisGo
    Jakub Pestka
    Gość
    Stoisko Fitness Authority
    Renata Nowa
    Gość
    Stoisko BIOTECH USA
    Przemysław Farbotko
    Gość
    Stoisko BIOTECH USA
    Oliwia Mojsiej
    Gość
    Stoisko BIOTECH USA
    Stoisko CARPATREE
    Daria Lis
    Gość
    Stoisko BIOTECH USA
    Adrian Marchewczyński
    Gość
    Tomasz Marzec
    Gość
    Jacek Ratusznik
    Gość
    Andrea Kwiatkowska
    Gość
    Mariusz Tomczuk
    Gość
    Artur Losse
    Gość
    Mateusz Poźniak
    Gość
    Marcin Zieliński
    Gość
    Adrian Dziełak
    Gość
    Mariusz Cieślik
    Gość
    Agnieszka Szreder
    Gość
    Michał Kulik
    Gość
    Kinga Strąkowska
    Gość
    Marika Wojewoda
    Gość
    Warszawski Dresik
    Gość
    Stoisko Elite Fighters
    Anna Głowacka
    Gość
    Sandra Małecka
    Gość
    Anna Kościuczyk
    Gość
    Olimpia Gradowska
    Gość
    Klaudia Bembenik
    Gość
    Anita Szymczak
    Gość
    Agnieszka Andrych
    Gość
    Julia Cugier
    Gość
    Paula Leszczyńska
    Gość
    Diana Dudziak
    Gość
    Łukasz Raróg
    Gość
    Artur Antoniewski
    Gość
    Nicola
    Gość
    Roland Rozumek
    Gość
    Joanna Tańska
    Gość
    Sylwetkowiec Michał
    Gość
    Siergiej Sieraga
    Gość
    Paweł Raflewski
    Gość
    Roxana Sowada
    Gość
    Kowal_fit_trener
    Gość
    Sławomir Budasz
    Gość
    Natalia Krasoń
    Gość
    Ewelina Krawczyk
    Gość
    Kinga Didyk
    Gość
    Bartek Lipka
    Gość
    Kamil Knut
    Gość
    Izabela Siuda
    Gość
    Justyna Sielska
    Gość
    Inked Doll
    Gość
    Marta Dereń
    Gość
    Gracjan Ostalak
    Gość