FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Kevin Levrone Signature Series na FIWE

Tagi: ,

Kevin „Legenda” Levrone, to zawodowy kulturysta IFBB, który jest uważany za jednego z najbardziej charyzmatycznych i utalentowanych sportowców wszechczasów.

W 2016 roku 53-letni Levrone, odważnie stanął na scenie Mr. Olympia, aby konkurować z samym sobą i udowodnić, że wciąż jest w nim mnóstwo animuszu. Jego głównym celem jest inspirowanie ludzi dookoła siebie. Kevin wierzy, że każdy człowiek ma swoją historię do opowiedzenia i dziedzictwo do pozostawienia.

Levrone od najmłodszych lat chciał być najlepszy, a jego silna wola i determinacja, w końcu doprowadziły go na szczyt zawodowej kulturystyki. Do tej pory Levrone wpisał się na karty historii jako jeden z najlepszych zawodników zawodowej kulturystyki. W odróżnieniu od większości swoich rówieśników, którzy chcieliby przejść na zasłużony odpoczynek, Levrone nie spoczął – jest jednym z niewielu amerykańskich zawodowych kulturystów IFBB, którzy niestrudzenie konkurowali w całej Europie, gdzie zwyciężał podczas licznych występów. Dziś Kevin ma wiernych kibiców na całym świecie, a jego ukochani fani zajmują szczególne miejsce w jego sercu.

Wielka liczba nagród i osiągnięć Kevina spowodowana jest tym, że aż 68 razy startował w zawodach IFBB Professional. Obecnie Levrone jest jednym z rekordzistów profesjonalnej kulturystyki z liczbą 23 głównych nagród zdobytych w lidze profesjonalistów w całej swojej karierze. Kevin został także wprowadzony do Bodybuilding Hall of Fame. Zawsze gotowy do korzystania z otwierających się przed nim możliwości, nigdy nie cofa się przed nowymi wyzwaniami.

Kevin rozpoczął także ekscytującą karierę aktorską oraz muzyczną i po dziś dzień, ku uciesze fanów nadal tworzy oraz wykonuje swoją muzykę.

W ciągu ostatnich pięciu lat, produkty Kevin Levrone Signature Series zostały rozdystrybuowane w całej Europie i szybko zyskały popularność. Dziś można je znaleźć w krajach na całym świecie.

Suplementy Kevin Levrone Signature Series są zestawem preparatów opracowanych w oparciu o wyniki najnowocześniejszych badań, które zostały stworzone przy użyciu najwyższej jakości składników oraz zachowaniu najbardziej rygorystycznych norm kontroli jakości. Kevin po raz kolejny postanowił stworzyć linię odżywek dla każdego, kto chce zbudować legendarną wytrzymałość, mięśnie, siłę, osiągnąć najwyższy poziom sprawności fizycznej i najbardziej estetyczną sylwetkę.

Linia odzieżowa Kevina Levrone bardzo szybko zwróciła na siebie uwagę światowych znawców mody.

Rok 2020 zapowiada się być rokiem Levrone’a – świętujemy 5-ta rocznicę istnienia marki Kevina Levrone’a.

Bądź gotowy na nadchodzące wieści o zbliżającej się podróży Kevina oraz nowych wydaniach ekscytujących produktów Levrone – niektóre z nich będą mieć premierę podczas targów FIWE 2020!

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI