FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Kompleksowy system wsparcia treningów Shape.Care

Firma Shape.Care była jednym z wystawców na tegorocznej edycji targów FIWE. Mimo, że ten sportowy Startup dopiero przeciera swoje szlaki w branży fitness, cieszył się zainteresowaniem ze strony odwiedzających, którzy chcieli dowiedzieć się, na czym polega stworzony przez Shape.Care kompleksowy system wsparcia treningów.

Produkt tworzony przez Shape.Care dzieli się tak naprawdę na dwie części. Pierwszą z nich jest platforma treningowa stworzona dla każdej osoby związanej ze sportem – trenerów, ćwiczących oraz siłowni. To profesjonalne narzędzie pozwala trenerom na publikowanie swoich programów treningowych, a dla użytkowników jest to baza, gdzie można kupić sobie idealnie dopasowany plan i wyznaczyć cel do zrealizowania. Ponadto jest to miejsce, gdzie można śledzić swoje postępy, monitorować wydajność podczas treningu oraz kontrolować ilość wykonywanych powtórzeń i serii Wspólnym mianownikiem korzyści dla użytkownika i trenera jest z pewnością wbudowany chat, który zapewni stały kontakt.

Shape.Care nie jest jedynie platformą do treningów. To także innowacyjne rękawiczki, które zapewniają ciągłą analizę treningową. Jest to urządzenie doskonalące osiągi poprzez specjalistyczne pomiary ilości i częstotliwości powtórzeń, rozkładu siły oraz parametrów personalnych (tętno, dynamika ruchów). Dzięki temu można kompleksowo określić wydolność treningową ćwiczącego i dopasować ćwiczenia do stopnia zaawansowania. Nasze urządzenie będzie monitorować na bieżąco twoje ćwiczenia, technikę i postępy. Dzięki temu bezpiecznie i efektywnie wykonasz każdy trening, a analiza i podsumowanie będzie dużo dokładniejsze. Nie marnuj więcej czasu na treningu, ćwicz dokładniej, lepiej i osiągaj swoje cele razem z Nami!

Kiedy będzie można skorzystać z oferty Shape.Care? Pierwsze plany treningowe są już dostępne w aplikacji! Wystarczy pobrać ją ze sklepu Google Play lub AppStore. Premiera rękawiczek już wkrótce. Zachęcamy do pozostawania na bieżąco ze wszystkimi informacjami, ponieważ tylko w przedsprzedaży będzie wyjątkowo niska cena.

Aby śledzić kampanię promocyjną i dostać nasz produkt jako pierwszy należy zapisać się w tym miejscu i czekać na start: https://www.shape.care/

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI