FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Korona kulturystyki. Zawody kulturystyczne na Targach FIWE Fitness Trade Show

Tagi: , , , ,

Na to wydarzenie czeka cała kulturystyczna Polska! Podczas FIWE Fitness Trade Show odbędą się najważniejsze zawody kulturystyczne w kraju – Słodkiewicz Classic, Puchar Polski w KiF oraz Debiuty Rematch Edition.

Targi FIWE Fitness Trade Show to najważniejsza impreza w tegorocznym kalendarzu branży fitness w Europie i jedyna okazja do tego, by zaznajomić się z nowościami na rynku! To również możliwość zetknięcia się z „żywym” sportem i spotkania z największymi gwiazdami świata fitness i kulturystyki. Zaplanowano liczne zawody kulturystyczne. Podczas wydarzenia zmierzą się ze sobą najznamienitsi sportowcy, którzy rywalizować będą o miano najsilniejszych w Polsce.

W dniach 18-20 września na EXPO XXI spotkać będzie można blisko 300 zawodników, którzy wezmą udział w następujących zawodach:
Słodkiewicz Classic, którego organizatorem jest Radosław Słodkiewicz, wybitny polski kulturysta i trener personalny
Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness, czyli zmagania najlepszych kulturystów w różnych kategoriach
Debiuty Rematch Edition – okazja do zaprezentowania się nowych nazwisk na kulturystycznej scenie Polski, które do tej pory nie brały udziału w żadnych zawodach ogólnopolskich lub międzynarodowych

To wyzwania, których rynek fitness i body buildingu jeszcze nie widział! W kraju nie ma wydarzenia na większą skalę!

Czy jesteście gotowi na spotkanie najsilniejszych ludzi w Polsce? Chcecie być blisko tych, którzy doszli do perfekcji i chętnie dzielą się wskazówkami z innymi? Tęskniliście za możliwością „dotknięcia” spotu w najczystszej postaci? To wszystko znajdziecie podczas FIWE Fitness Trade Show!

Zawody organizowane są przy współpracy z Polskim Związkiem Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego.

Już dziś zapewnij sobie miejsce na najważniejszej imprezie branży fitness w 2020 roku. Bilety do nabycia znajdują się na stronie internetowej. Największe emocje, pełen pakiet wydarzeń towarzyszących (konferencje tematyczne, szkolenia), setki wystawców, najlepsze zawody sportowe w Polsce, spotkania z gwiazdami (między innymi z Michałem Materlą) oraz przede wszystkim bezpieczeństwo – gwarantowane!

FIWE Fitness Trade Show Wonderland 2020. Witamy w krainie czarów fitness

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Jak stworzyć dochodowy klub fitness? Praktyczne porady

FIWE Fitness Trade Show Team

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI