FIWE Wonderland już za nami. Zobacz jak było: Czytaj więcej

Najważniejsze zawody kulturystyczne w Polsce odbędą się na jesieni we wrześniu podczas targów FIWE Fitness Trade Show 2020! 

Zawody kulturystyczne na FIWE 2020
Przygotowujemy największe wydarzenie w historii sportów sylwetkowych!

7 edycja targów FIWE Fitness trade show, która odbędzie się w dniach 18 – 20 września 2020r. w Warszawie  będzie prawdziwym świętem i największym wydarzeniem branży fitness w Polsce. Z pewnością nie zabraknie wydarzenia towarzyszącego, który co roku cieszy się największą popularnością na targach.

Zawody kulturystyczne na FIWE zgromadzą blisko 300 zawodników startujących i największą kilkutysięczną publikę przed, którą zawodnicy mają możliwość prezentacji swoich sylwetek.

To co wyróżni zawody kulturystyczne na FIWE w 2020 roku to rekordowe nagrody pieniężne dla zawodników.  Tego na rynku zawodów kulturystycznych w Polsce jeszcze nie było. Chcemy docenić trud przygotowań osób startujących w zawodach.

Jako firma IC events  już od wielu lat współpracujemy z Polskim Związkiem Kulturystyki , Fitness i Trójboju Siłowego organizując zawody Pucharu Polski, , a w poprzednich dwóch latach  wraz z międzynarodową federacją IFBB zorganizowaliśmy prestiżowe zawody Diamond Cup,  które zgromadziły rekordową liczbę zawodników startujących w zawodach w Europie.

Sponsorami i partnerami poprzednich zawodów organizowanych na targach FIWE były firmy takie jak All Nutrition, Prowess Nutrition, Gymtec Labs, Biotech USA, Weron, Mlekovita, THAIGER Nutraceuticals , Activlab, CarrieON, Evolite Nutrition, ION Hair Design, Evolite Nutrition, Performance Sports Nutrition, Propharm.

Zawodom kulturystycznym  na FIWE towarzyszy zawsze duże zainteresowanie mediów, co wpływa na duży zasięg medialny imprezy. Patronami medialnymi są m.in. media branżowe Sport dla Wszystkich, portal Branzafitness.com , Move Tv, Extreme Sport Channel, kulturystyka.pl, polskifitness.tv, Fabryka Siły, Polish Fitness.

Do zobaczenia we wrześniu na zawodach podczas FIWE Fitness Trade Show!

 

 

Fiwe 2021
10 - 12.09.2021 r.
Warszawa
expo XXI

do targów pozostało:

PATRONI MEDIALNI