Dziewiąta edycja FIWE była sukcesem

10 tysięcy odwiedzających, 500 gwiazd fitness, 74 wystawców.

Takiego wydarzenia nie ma nigdzie indziej w Europie! FIWE Fitness Trade Show to największa marka targów fitness na Starym Kontynencie. Dziewiąta edycja wydarzenia po raz kolejny udowodniła, że miano lidera nie trafiło do niej przypadkowo.

Dziewiąta edycja FIWE Fitness Trade Show była wyjątkowa. Było to możliwe dzięki połączeniu z targami Go Active Show. Ponadto, jej motywem przewodnim była… bitwa płci, czyli Sex Battle. Sport jest przestrzenią bezpieczną, gdzie każdy powinien czuć się mile widziany. Łączy, ale też pozwala rywalizować, sprawdzać swoje umiejętności i przekraczać kolejne granice. Dlatego właśnie dwa dni FIWE (10-11.09.2022) wypełnione były atrakcjami dedykowanymi obu płciom.

Zawody, rywalizacja i nauka. FIWE wypełnione na maksa

Dziewiąta edycja FIWE obfitowała w atrakcje. Event rozpoczął się Otwartymi Mistrzostwami Polski NPC i Debiutami FIWE. Fani mogli oglądać największych siłaczy w kraju lub… uczestniczyć w warsztatach pole dance, które organizowała Kasia Bielecka. W sobotę odbyła się również Warszawska Granda, czyli jeden z najbardziej znanych turniejów sportów walki w stolicy oraz Kongres Branży Fitness dedykowany tym, którzy chcieli zaktualizować bazę wiedzy o prowadzeniu biznesu.

Nie zabrakło również kompendium wiedzy z zakresu treningu i diety dla wszystkich zainteresowanych, czyli konferencji „Training & Diet”. Ci, którzy z kolei postawić chcieli na wiedzę z zakresu pracy w social mediach również mogli skorzystać z adekwatnych warsztatów.

Sobotnie sportowe emocje podnieśli również uczestnicy Ninja Series, którzy zmagali się z wyjątkowo skomplikowanym torem przeszkód. Osoby, które chciały popracować nad swoimi ciałami mogły z kolei skorzystać z Tiger Street Workout Poland Championships.

Dzień później uczestnicy cieszyli się finałowymi zmaganiami wspomnianych imprez towarzyszących, a także Zawodami Słodkiewicz Classic oraz warsztatami z pozowania scenicznego.

FIWE w liczbach

Dziewiąta edycja FIWE Fitness Trade Show była wyjątkowa. Odwiedziło ją aż 10153 uczestników, którzy mogli spotkać się z 500 gwiazdami fitness. 25 000 m2 powierzchni PTAK Warsaw Expo zmieniło się w światową stolicę fitness odwiedzoną przez 74 wystawców.

Tak wielki sukces FIWE jest zapowiedzią kolejnej edycji która odbędzie się już 9-10 września 2023r!

Warto zapisać sobie tę datę już w kalendarzu, bo na ten moment są już z nami firmy: Bolero, Kynett, Eye Shield, Zmiany, batony z energią, Raw Nutrition, Hammer Tech, Top Gym, EMS, Bemer, 3DA Dominika Sierpowska, Schiele Sport, 3Flow Solutions, Marti TEAM